search
Підписатися

logo

Відчуй себе кінозіркою з додатком Morphin

26 Червня, 2019, 07:51 7

Спілкування в соціальних мережах у сучасної молоді і не тільки цілком може переважати над звичайними зустрічами з друзями і «живим спілкуванням». Саме тому ця сфера діяльності людей так приваблює розробників програмного забезпечення. Одним з останніх цікавих додатків, створених для веселого і креативного спілкування в мережі є Morphin. Він допомагає відчути себе знаменитістю і простим способом вставити ваше обличчя в популярну гіфку.

Це цікаво: Snapseed: ЗМІНА КОЛЬОРУ предмета на фото – Уроки мобільної фотографії

Почувствуй себя кинозвездой с приложением Morphin 2

Гіфки – це анімовані картинки, що складаються з декількох кадрів (десятків кадрів) і зациклені на повторення одного і того ж короткого сюжету. Це аналог відеоролика, тільки більш легкий, без звуку і відтворюється майже кожним пристроєм. Тож не дивно, що соціальні мережі і месенджери рясніють ними, і поки ваші знайомі виставляють звичайні гіфки, максимум з прикольним написом, ви можете зробити її креативний варіант і вставити своє обличчя на місце знаменитості.

Працюємо з фоном: Як прибрати некрасивий фон в Snapseed – Уроки мобільної фотографії

Почувствуй себя кинозвездой с приложением Morphin 3

Це відмінна альтернатива анімоджі і іншим тривимірним моделям обличчя власника, які зараз пропонує кожен сучасний смартфон. Гіфка, яку всі знають, тільки з оригінально вставленим вашим обличчям, тонше дозволить відчути вашим друзям рівень емоцій, який ви хочете показати в світі віртуального спілкування.

Як зробити красиве розмиття: Як зробити ефект боке (розмиття фону) на смартфоні | Уроки мобільної фотографії

Додаток існує для iOS і для Android і відразу пропонує вам зареєструватися і зробити фотографію, щоб тут же почати її використовувати. Тепер ви можете перевтілюватися в Тоні Старка, чудового Гетсбі або ж навіть Повелителя білих ходоків. Головне – ділитися своїми творіннями з друзями в соціальних мережах і тоді кількість доступних гіфок для вас буде збільшуватися. А додаток Morphin при цьому всьому не містить реклами і повністю безкоштовний.

Ваші фотографії будуть кращими! Як обробляти фото для Instagram – Уроки мобільної фотографії

Любите креативні програми? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі софта !;)

81976 0 cookie-check Відчуй себе кінозіркою з додатком Morphin

Читайте також:

8 камер в смартфоні від Sony
8 камер в смартфоні від Sony
20 Червня, 2019, 10:06 731 7
Всього лише кілька місяців тому компанія HMD Global в особі Nokia представила смартфон з шістьма камерами, що на той момент, здавалося неймовірним. І ось, вже...
Смотреть результаты
Телеграм-бот, який показує які ваші паролі витекли в мережу
Телеграм-бот, який показує які ваші паролі витекли в мережу
В інтернеті ми регулярно бачимо заголовки на кшталт «зламали сервер …», «витекли дані користувачів …» та інші тривожні і неприємні новини. Почасти, якщо ми використовуємо...
Смотреть результаты
Нові деталі про підготовку гри S.T.A.L.K.E.R. 2
Нові деталі про підготовку гри S.T.A.L.K.E.R. 2
У мережі, особливо в геймерських колах, вже давно і активно обговорюється ймовірність виходу нової частини легендарної гри Сталкер 2 (S.T.A.L.K.E.R. 2). У минулому у розробників...
Смотреть результаты