search
Підписатися

logo

Продовження “Холодного серця” – друга частина вийде восени

12 Червня, 2019, 10:37 10

Мультфільм , що всім полюбився, з характерними диснеївськими піснями, що стали хітами, «Холодне серце» знайшов своє продовження. Компанія Дісней вже готує до показу другу частину, яка вийде в кінотеатрах 21 листопада і вже показала його трейлер.

Любите мультфильмы? Подписывайтесь на <a href="https://web.telegram.org/#/im?p=@comfyua" target="_blank">Telegram-канал Comfy</a> — здесь есть много интересных новостей о последних новинках в мире мультипликации и кинемотографа!;)

Серед нових персонажів нам відразу показують якогось зникаючого коня, який, судячи з усього, крижаний. Не виключено, що він буде на боці Ельзи, на яку чекають нові пригоди. Якась сила з її минулого активізувалася і становить загрозу для головної героїні і для всього світу. І всій знайомої нам компанії з п’яти персонажів – Олафа, Ельзи, Крістофа, Анни і Свена доведеться відправитися за межі Еренделла, щоб дізнатися, що відбувається.

Продолжение Холодного сердца от Дисней 3

Хвилювання викликає також недостатня сила Ельзи, яка раніше вважалася недосяжною і небезпечною. Тепер же, існують побоювання, що її навіть може бути мало, щоб впоратися з майбутньою небезпекою.

Продолжение Холодного сердца от Дисней 3

У кращих традиціях жанру, в новому «Холодному серці 2», нас чекають багато гарних пісень, неймовірна графіка і деталізація, а головне, цікавий і зворушливий сюжет. Мультфільм розрахований на широку глядацьку аудиторію і дозволений до показу дітям від 6 років. Але це не означає, що їх мамам, татам і навіть більш старшому поколінню не буде цікаво його подивитися – скоріше навіть навпаки. Кожен побачить в цьому мультиплікаційному фільмі щось позитивне, цікаве і вражаюче.

Любите мультфільми? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі мультиплікації і кінематографа !;)

81211 0 cookie-check Продовження “Холодного серця” – друга частина вийде восени

Читайте також:

Вийшов довгоочікуваний Mi Band 4
Вийшов довгоочікуваний Mi Band 4
12 Червня, 2019, 10:07 807 8
Останні місяці більшість новинних ресурсів, та й весь інтернет були заповнені чутками, попередніми анонсами і характеристиками нового фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 4. Його спочатку оспівували,...
Смотреть результаты
Samsung може випустити відразу дві версії Galaxy Note 10
Samsung може випустити відразу дві версії Galaxy Note 10
Так історично склалося, що серія смартфонів Galaxy Note від Samsung має найкращі функціональні характеристики і їй, найчастіше, дістаються кращі або одні з кращих комплектуючих. Це...
Смотреть результаты
Дивитесь ролик на смартфоні з гарною музикою? Дізнайтеся виконавця за допомогою Shazam
Дивитесь ролик на смартфоні з гарною музикою? Дізнайтеся виконавця за допомогою Shazam
Згадайте як часто вам подобалася пісня або музика, яка звучить в якомусь фільмі, рекламному ролику або серіалі. І що ж доводилося робити? Включати Shazam. Але...
Смотреть результаты