search
Підписатися

logo

Дивитесь ролик на смартфоні з гарною музикою? Дізнайтеся виконавця за допомогою Shazam

11 Червня, 2019, 07:29 5

Згадайте як часто вам подобалася пісня або музика, яка звучить в якомусь фільмі, рекламному ролику або серіалі. І що ж доводилося робити? Включати Shazam. Але ось сам процес розпізнавання музики був пов’язаний, до сьогоднішнього дня, з рядом складнощів. Першим з яких була необхідність відтворення цієї самої музики на якомусь пристрої і одночасне прослуховування її через Shazam. По-перше, це може бути незручно через відсутність можливості голосно включити музику. По-друге, необхідно, щоб крім цієї музики не було інших сторонніх шумів. Загалом, як не крути, а ця технологія застаріла і вимагала змін. І, в новій версії Shazam, тепер все стало зручніше.

Узнайте исполнителя песни при помощи обновленного Shazam 2

Тепер навіть слухаючи музику або якийсь кліп в навушниках, ви зможете дізнатися виконавця, не підносячи  навушник до мікрофона смартфона (як це робилося раніше). В додаток Shazam додали функцію «Спливаючий Shazam» (Pop-Up Shazam), завдяки якому можна буде аналізувати будь-який відтворений аудіопоток прямо всередині пристрою, без необхідності відтворювати його через динамік.

Узнайте исполнителя песни при помощи обновленного Shazam 3

Особливо популярно це буде для користувачів YouTube, де часто грає невідома, але дуже цікава музика, яку б ви хотіли собі в плейлист. Щоб активувати даний функціонал необхідно зайти в налаштування програми і встановити перемикач «Спливаючий Shazam» на Увімкнути. Вам відразу ж буде запропоновано спробувати цю можливість, перекинувши вас на YouTube.

І як іронія – розробником цього додатка є Apple і, як раз на iOS він поки що не може надавати подібний функціонал, на жаль.

Любите незвичайні програми? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі софта !;)

81106 0 cookie-check Дивитесь ролик на смартфоні з гарною музикою? Дізнайтеся виконавця за допомогою Shazam

Читайте також:

Слідами «Чорнобиля»: хто такий Анатолій Дятлов? Біографія реальної людини
Слідами «Чорнобиля»: хто такий Анатолій Дятлов? Біографія реальної людини
07 Червня, 2019, 08:06 1524 9
На цьому тижні вийшов останній епізод міні-серіалу «Чорнобиль», створеного американським каналом HBO, і вихід цієї напівдокументальної кінохроніки, приуроченої до тридцять третьої річниці трагедії на Чорнобильській...
Смотреть результаты
Чорна биль, розказана HBO: огляд найпопулярнішого серіалу цього місяця
Чорна биль, розказана HBO: огляд найпопулярнішого серіалу цього місяця
Про історичний міні-серіал «Чорнобиль» 2019 року, створений американським каналом HBO і британською телекомпанією Sky, не чув, напевно, тільки ледачий. П’ять серій, п’ять годин гіркої, важкої,...
Смотреть результаты
День Тетріса – 35 років від дня створення
День Тетріса - 35 років від дня створення
Далеких 35 років тому, досліджуючи питання штучного інтелекту, радянський програміст Олексій Пажитнов створив гру Тетріс. За основу цієї ідеї була взята відома головоломка Пентаміно, суть...
Смотреть результаты