search
Підписатися

logo

Lenovo відновить випуск телефонів Motorola Rokr

29 Травня, 2019, 11:18 7

Ще якихось 15 років тому наявність кольорового екрану в телефоні вважалася цілком гідною можливістю, а якщо, при цьому, він ще й умів замінити якісь інші портативні пристрої, на зразок фотокамери або mp3-плеєра, то цінність цього девайса зростала безмежно. І, якщо з якістю фотографії, на той час, все ще було досить сумно, то ось у вигляді плеєра використовувати телефон було дуже зручно. Тільки уявіть (або згадайте) – акумулятора вистачає на 3 дні або довше, без всяких складнощів з економією енергії, на телефон не приходять незліченні повідомлення з соціальних мереж і месенджерів. Це був ідеальний плеєр, який, до того ж, міг стати звичайним телефоном, при надходженні дзвінка.

Одними з таких популярних пристроїв, що продавалися з 2005 до 2009 року була лінійка телефонів Motorola Rokr. У них була навіть передбачена окрема клавіша для швидкого доступу до меню управління відтворенням, щоб будь-який меломан отримав те, що він хоче без зволікання. І, тепер, компанія Lenovo, яка володіє Motorola, судячи з усього хоче відродити цю лінійку, або як мінімум один пристрій з назвою Motorola Rokr.

Звичайно ж, розраховувати на повну відповідність колишньої моделі телефону не варто – напевно це буде сучасний девайс, смартфон, з додатковою можливістю прослуховувати музику. Але ось тут у Motorola і Lenovo є потенціал для розвитку і, при бажанні, можна зробити якісну апаратну начинку, створивши відмінний плеєр з телефоном, або навпаки. Той факт, що телефон буде зовсім іншим достовірно невідомий – взагалі немає ніяких даних про новинку, крім знайденої в документах компанії назви 88421131 – ROKR. Але тренди говорять про те, що сучасні виробники не хочуть створювати аналоги минулих моделей з усіма їхніми плюсами (чорно-білий дисплей, величезна автономність). Взяти хоча б Nokia 3310, яка була реінкарнована, але не отримала такої широкої популярності, як оригінальна версія.

кнопочные телефоны Motorola Rokr 3

Швидше за все нова модель Rokr буде виглядати як один зі смартфонів 2019 року – великий і безрамковий екран, кілька камер і, на додаток до цього, поліпшені музичні здібності. Також, можливо, в цій модифікації будуть поставлятися якісь брендові навушники або гарнітура, для підкресленого статусу музичного пристрою. А від колишніх моделей Motorola Rokr залишиться лише назва і, можливо, саме ця меломанська приналежність смартфона.

А ось ще одна очікувана новинка: Складаний телефон від Motorola, розкриті деталі

Любите класні телефони? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі техніки !;)

79862 0 cookie-check Lenovo відновить випуск телефонів Motorola Rokr

Читайте також:

Підводне екскурсійне таксі від Uber
Підводне екскурсійне таксі від Uber
29 Травня, 2019, 11:05 708 9
Таку незвичайну можливість для туристів з усього світу запропонували в Австралії. На цей континент приїжджає безліч туристів, почасти, щоб подивитися на Великий бар’єрний риф. Охочих...
Смотреть результаты
Любителям музики – Apple оновили iPod touch
Любителям музики - Apple оновили iPod touch
Ось так ось тихо, без зайвого галасу, що було б символічною грою слів, компанія Apple випустила оновлений музичний плеєр iPod touch. Про це стало відомо...
Смотреть результаты
Пристрої Apple будуть допомагати дітям з астмою
Пристрої Apple будуть допомагати дітям з астмою
Компанія Apple досить активно просуває і розвиває функції, спрямовані на підтримку здоров’я людини. Вона, як і в багатьох інших сферах, вже стала законодавцем трендів і...
Смотреть результаты