search
Підписатися

logo

Одна з кращих – камера для смартфона від Samsung з 5-кратним зумом

24 Травня, 2019, 08:28 4

Компанія Samsung активно інвертує в розвиток власних процесорів, чіпів і навіть матриць для фотокамер, а не тільки купує їх у сторонніх виробників. Так, однією з останніх новинок стала матриця для портативних пристроїв ISOCELL Bright GW1. Вона має збільшені фізичні розміри і пропорційно більше попередньої матриці з 48-мегапіксельною здатністю. Однак, на цьому компанія не зупинилася і вирішила створити цілий модуль камери, з 5-кратним оптичним зумом і 64-мегапіксельною матрицею.

камера для смартфона от Samsung с 5-кратным зумом 2

Подібний пристрій модуля камери, за принципом «перископа», ми вже могли спостерігати в останньому флагмані Huawei – моделі P30 Pro, представленому пару місяців назад. Основною особливістю виконання даного пристрою є особливе розташування оптичних елементів, уздовж корпусу смартфона, а не як у звичних камер. За рахунок цього вдалося зберегти мінімальну його товщину і не зробити дуже опуклим блок камер.

камера для смартфона от Samsung с 5-кратным зумом 3

У числі інших сильних сторін, крім рекордної роздільної здатності камери, її модуль став на 1 мм тонше, ніж будь-які подібні рішення на ринку, що дуже вражає. Тому як збільшена в розмірах матриця вимагає і більших оптичних елементів, що само собою тягне загальне збільшення габаритів. Єдиним можливим і простим способом зменшення розміру може бути тільки зменшення відносного отвору в «діафрагмі» об’єктива, що негативно позначиться на кількості проникаючого світла на матрицю. Але це описаний простий спосіб – будемо сподіватися, що в Samsung пішли не найпростішим шляхом і придумали якийсь інноваційний спосіб, з яким вдалося досягти покращених результатів і за габаритами, і за якістю.

камера для смартфона от Samsung с 5-кратным зумом 4

Що ж стосується інших особливостей нової камери, то ніяких даних більше не повідомляється. Можна лише припускати, що в розробці даного модуля задіяна нещодавно придбана Samsung компанія Corephotonics, що спеціалізується на перетворенні даних з декількох камер з різними фокусними відстанями оптики в одне зображення і, тим самим, збільшення можливості масштабування, без створення самого зум-механізму, як такого. У теорії, розробки цієї молодої компанії можуть вже зараз дозволити оснастити смартфони 25-ти кратним оптичним зумом, що феноменально. Ну а з урахуванням темпу розвитку технологій Samsung, то варто очікувати впровадження даного розробленого модуля камери вже найближчим часом. Може нею буде оснащений очікуваний всіма Galaxy Note 10 або інша флагманська модель.

Любите потужні смартфони? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі техніки !;)

79333 0 cookie-check Одна з кращих – камера для смартфона від Samsung з 5-кратним зумом

Читайте також:

Поповнення в лінійці MacBook Pro, з новими процесорами і клавіатурою
Поповнення в лінійці MacBook Pro, з новими процесорами і клавіатурою
22 Травня, 2019, 10:01 734 10
Навіть серед фанатів компанії Apple існують сформовані навколо певних недоліків невдоволення мільйонів користувачів. Одним з таких є клавіатура преміального MacBook Pro, на яку скаржиться переважна...
Смотреть результаты
Збираєтеся в подорож? – Google створив сайт для вас
Збираєтеся в подорож? - Google створив сайт для вас
Не секрет, що Google відстежує активність користувача і мова не про якісь секретні зборах особистих даних, а про зовсім буденну історію переходу браузера, куки і...
Смотреть результаты
Google відкрито жартує над Apple
Google відкрито жартує над Apple
Кепкувати над компаніями-конкурентами було нормою навіть кілька десятків років тому – взяти хоча б знамениті протистояння Audi і BMW, які регулярно створюють рекламу, з підколом...
Смотреть результаты