search
Підписатися

logo

Замість СПА-салону – розумний масажер від Xiaomi з імітацією гарячого каменю

24 Травня, 2019, 08:46 9

У Xiaomi новий і розумний гаджет. Цього разу – він націлений на забезпечення здорового стану організму, своєму власникові. А досягається цей результат, завдяки масажу і прогріванню, за аналогією з гарячими каменями, в СПА-салонах. Ця техніка нагріву певних ділянок тіла камінням також отримала назву стоунтерапия і може дуже сподобатися навіть більшості тих, хто її ще не випробував.

умный массажер от Xiaomi с имитацией горячего камня 2

В основі роботи даного пристрою використовується масажна вібрація, яка допомагає розслабляти різні м’язи тіла, будучи прикріпленим до них за допомогою ременя або просто під власною вагою. Його навіть можна використовувати для шийного відділу, що дуже допомагає знімати втому від постійного читання новин, оглядів і тривалої роботи за комп’ютером J.

умный массажер от Xiaomi с имитацией горячего камня 3

Другий же важливий аспект роботи нового пристрою, який отримав назву Xiaomi ZDEER Moxibustion Box – це прогрів напружених або болящих ділянок тіла. Він може нагрівати ділянку тіла під ним, плавно і контрольовано, досягаючи лише заданої температури. При цьому ви можете зручно контролювати його стан через мобільний додаток, що дозволить проводити цю процедуру самостійно.

умный массажер от Xiaomi с имитацией горячего камня 4

Вбудований акумулятор дозволяє використовувати одночасно до трьох сеансів масажу або нагрівання певних ділянок тіла – загальний час роботи до 60 хвилин. А при необхідності, ви завжди зможете швидко зарядити літій-іонну батарею через USB Type-C. Також, в корпус вбудовані датчики, що запобігають перегріву пристрою, так що тут продумано все для безпеки власника.

умный массажер от Xiaomi с имитацией горячего камня 5

Всі матеріали витримують великі навантаження і нагрівання – якість виготовлення в даному девайсі на найвищому рівні, як і у більшості подібних пристроїв Xiaomi. Технологічні особливості пристрою дозволяють йому нагрівати внутрішні елементи від 40 до 180 градусів Цельсія, що, звичайно ж, не означає прямий контакт на цій температурі зі шкірою людини.

умный массажер от Xiaomi с имитацией горячего камня 6

Навіть дизайн пристрою вражає, що робить його ще більш привабливим для покупки. А просте управління через сенсорний екран або мобільний додаток спрощує використання. Розміри пристрою становлять 12х12х4,9 см, а його вартість на китайському ринку, на старті продажів, становитиме 289 юанів, що приблизно дорівнює 1100 гривням. Продаватися воно почне з 4-го липня цього року.

Любите цікаві девайси? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі техніки !;)

79337 0 cookie-check Замість СПА-салону – розумний масажер від Xiaomi з імітацією гарячого каменю

Читайте також:

Одна з кращих – камера для смартфона від Samsung з 5-кратним зумом
Одна з кращих - камера для смартфона від Samsung з 5-кратним зумом
24 Травня, 2019, 08:28 699 4
Компанія Samsung активно інвертує в розвиток власних процесорів, чіпів і навіть матриць для фотокамер, а не тільки купує їх у сторонніх виробників. Так, однією з...
Смотреть результаты
Поповнення в лінійці MacBook Pro, з новими процесорами і клавіатурою
Поповнення в лінійці MacBook Pro, з новими процесорами і клавіатурою
Навіть серед фанатів компанії Apple існують сформовані навколо певних недоліків невдоволення мільйонів користувачів. Одним з таких є клавіатура преміального MacBook Pro, на яку скаржиться переважна...
Смотреть результаты
Збираєтеся в подорож? – Google створив сайт для вас
Збираєтеся в подорож? - Google створив сайт для вас
Не секрет, що Google відстежує активність користувача і мова не про якісь секретні зборах особистих даних, а про зовсім буденну історію переходу браузера, куки і...
Смотреть результаты