search
Підписатися

logo

Підводне екскурсійне таксі від Uber

29 Травня, 2019, 11:05 9

Таку незвичайну можливість для туристів з усього світу запропонували в Австралії. На цей континент приїжджає безліч туристів, почасти, щоб подивитися на Великий бар’єрний риф. Охочих побачити цю нерукотворну красу дуже багато, але ось пірнати з аквалангом вже захоче не кожен – інша справа відвідати це барвисте місце перебуваючи в затишному кріслі і вільному одязі – на підводному таксі.

Подводное экскурсионное такси от Uber 2

Ця послуга від компанії Uber отримала назву scUber, що є грою слів від словосполучення scuba diving – підводне плавання. Так як дістатися до узбережжя, звідки вже можна пересісти в підводний плавальний апарат, необхідно по дорогах, то для цього використовується традиційний додаток Uber. Таксі довозить вас до точки пересадки і потім вже з підводним засобом пересування ви продовжуєте свою подорож.

Подводное экскурсионное такси от Uber 3

В інших випадках, коли до місцезнаходження підводних плавальних апаратів відстань дуже велика, за туристами вилітає вертоліт або морське судно, якщо шлях можна прокласти по воді. Від новоспеченого підводного мандрівника не потрібно особливих навичок або спорядження. Все відбувається без його участі і туристам потрібно тільки сидіти і милуватися видами.

Читайте також: 400 км / год: Японія тестує найшвидший пасажирський поїзд

Подводное экскурсионное такси от Uber 4

Звичайно ж, як ви розумієте, ця туристична поїздка обійдеться дорожче, ніж звичайні тарифи Uber. Її вартість 3000 доларів, кількість охочих не нескінченна, а терміни проведення цієї туристичної програми проходять лише до 18 червня. Так як запуск відбувся 27 травня, то в Uber розігрують два безкоштовних квитки на поїздку для жителів Канади, Великобританії, Франції, Нової Зеландії та США. По завершенні годинної «прогулянки» під водою вас відвозять до того місця, де підібрали спочатку і на цьому екскурсія закінчується.

І, як ви можливо знаєте, в Києві існує схожа, але надводна програма від Uber, під назвою UberBOAT, що пропонує покататися 45 хвилин по Дніпру на човні.

Тесла «рулить»: Автомобілі тесла зможуть повністю самостійно їздити вже в кінці 2019 і стати таксі

Любите незвичайні новини? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні винаходи і незвичайні пропозиції в світі туризму та техніки !;)

79860 0 cookie-check Підводне екскурсійне таксі від Uber

Читайте також:

Любителям музики – Apple оновили iPod touch
Любителям музики - Apple оновили iPod touch
29 Травня, 2019, 08:30 716 6
Ось так ось тихо, без зайвого галасу, що було б символічною грою слів, компанія Apple випустила оновлений музичний плеєр iPod touch. Про це стало відомо...
Смотреть результаты
Пристрої Apple будуть допомагати дітям з астмою
Пристрої Apple будуть допомагати дітям з астмою
Компанія Apple досить активно просуває і розвиває функції, спрямовані на підтримку здоров’я людини. Вона, як і в багатьох інших сферах, вже стала законодавцем трендів і...
Смотреть результаты
Годинник Amazon, який відчуває ваш настрій
Годинник Amazon, який відчуває ваш настрій
Серед документів Amazon, компанія Bloomberg зуміла знайти опис пристрою, який підходить під опис смарт-годинника, здатного розпізнавати настрій його власника. Це браслет, який крім усього іншого,...
Смотреть результаты