search
Підписатися

logo

Англійка в подиві через відсутність темношкірих акторів в «Чорнобиль»

05 Червня, 2019, 09:24 6

Буквально пару днів тому вийшла остання серія популярного серіалу «Чорнобиль», про який ми вже писали раніше і ви, можливо, його вже навіть додивились. Для українця, навіть молодого покоління, його події більш-менш зрозумілі і навіть акторський склад (з урахуванням того, що знімали серіал американці і англійці) не викликає якихось явних протиріч. Але, як і повинно було статися, в мережі знайшовся один «герой», вірніше навіть героїня, яка висловила своє обурення до факту того, що творці серіалу не задіяли темношкірих акторів в ньому. Цей твіт, напевно, став одним з найпопулярніших за останній час.

отсутствия темнокожих актеров в Чернобыле 2

Мешканка Великобританії Карла Мері Світ (Karla Marie Sweet) висловила свою думку про те, що у всій Британії стільки багато талановитих темношкірих акторів і вона обурена, що черговий касовий проект пройшов без їх участі. Вона щиро не розуміє, чому темношкірим було не місце в цьому сюжеті і режисери, продюсери та інші, що відповідають за кастинг і підбір акторів, не спромоглися додати хоча б кілька з них в цей серіал. Ніякі доводи з боку тисяч коментаторів її переконували, так як Карла Мері була впевнена в своїй правоті, але найцікавіше сталося пізніше.

отсутствия темнокожих актеров в Чернобыле 3

Вона видалила своє повідомлення, так як буквально кожен вказав їй на те, що це не примха творців, а особливість місцевості. Вона назвала всіх расистами і з невдоволенням стерла пост. Збережена копія цього поста ще багато разів була запитана  жителями зі всієї земної кулі, як резонансна подія. Але яке ж було здивування, коли з’ясувалося, що один темношкірий все-таки був присутній при ліквідації чорнобильської катастрофи!

отсутствия темнокожих актеров в Чернобыле 4

Його звуть Ігор Хіряк і сьогодні він раптово став дуже популярним жителем Череповця, Вологодської області. Ним цікавляться всі, і ланцюжок цього інтересу тісно пов’язаний з популярністю серіалу і, звичайно ж, твітів відомої тепер уже Карли Мері. Він був призваний на службу за рік до аварії, в 1985 році і під час трагічних подій з 210-ю понтонно-мостовою бригадою, яка перебувала в Києві, організовував переправу через річку Прип’ять, з 26 квітня.

отсутствия темнокожих актеров в Чернобыле 5

Напевно, до недавнього часу Ігор навіть не здогадувався про те незвичайне сплетіння обставин, яке викличе настільки сильний інтерес до його персони з усіх боків. З історичних даних відомо, що вся бригада і частина № 75110, що входила до неї,яка займалася ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС аж до 1990 року, вирушила до місця аварії лише з протигазами. Перебуваючи в чотирьох кілометрах від епіцентру радіаційного зараження, вони розгортали понтонну переправу через річку, щоб забезпечити евакуацію жителів міста.

Як вам серіал «Чорнобиль»? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі кінематографа !;)

80635 0 cookie-check Англійка в подиві через відсутність темношкірих акторів в «Чорнобиль»

Читайте також:

«Чорнобиль» – історичний міні-серіал, створений Крейг Мазін.
«Чорнобиль» - історичний міні-серіал, створений Крейг Мазін.
03 Червня, 2019, 04:40 1102 10
Тільки відшуміли суперечки і обурення з приводу закінчення серіалу «Гра престолів», в якому мільйони глядачів не розділили думки сценаристів про гідну кінцівку настільки касового проекту...
Смотреть результаты
Lenovo відновить випуск телефонів Motorola Rokr
Lenovo відновить випуск телефонів Motorola Rokr
Ще якихось 15 років тому наявність кольорового екрану в телефоні вважалася цілком гідною можливістю, а якщо, при цьому, він ще й умів замінити якісь інші...
Смотреть результаты
Підводне екскурсійне таксі від Uber
Підводне екскурсійне таксі від Uber
Таку незвичайну можливість для туристів з усього світу запропонували в Австралії. На цей континент приїжджає безліч туристів, почасти, щоб подивитися на Великий бар’єрний риф. Охочих...
Смотреть результаты