search
Підписатися

logo

Революційна розробка акумуляторів від Nokia – потужніше більш ніж в 2 рази

26 Червня, 2019, 08:03 8

Навіть з урахуванням безперервного прогресу і відходу від викопних ресурсів до поновлюваних, слабкою ланкою в цій сфері енергетики залишаються акумулятори. Вони заважають електромобілям конкурувати в повній мірі зі звичними автомобілями з ДВЗ, саме через недостатню ємність акумуляторів доводиться заряджати щодня потужні смартфони, годинники, ноутбуки та інші портативні пристрої. Навіть в будинках з сонячними панелями і вітряками, накопичення енергії – це проблема, так як необхідно її використовувати вночі або в похмурі, безвітряні дні.

Але, здається, Nokia зробить невеликий прорив в цій сфері і вже активно розробляє акумулятор, який за своєю потужністю і ємністю більш ніж у два рази перевершує існуючі аналоги і, при цьому, зберігає свої колишні габарити.

А які вони взагалі ці батарейки? ЩО ВСЕРЕДИНІ БАТАРЕЙКИ і як вона працює? ️ Частина 1 | COMFY

Революционная разработка аккумуляторов от Nokia 2

В Nokia офіційно повідомили про дану розробку, так як в світі стрімко відбувається впровадження мереж 5G і, як це не дивно, але саме ця технологія змусила об’єднатися кращим умам з декількох дослідницьких центрів, щоб зробити маленьку революцію. Вчені з Nokia Bell Labs, центру по дослідженню в сфері біоінженерії SFI, а також ірландський гурт Amber з Трініті-коледжу об’єднали зусилля і представили акумулятор з новою хімічною формулою. Його основною властивістю є збільшена ємність, яка в змозі вже зараз видавати показники, що в два з половиною рази перевершують найкращі існуючі розробки, на сьогоднішній день, в цій сфері.

Як працюють акумулятори: Як працюють АКУМУЛЯТОРНІ батарейки? ️ Частина 2 | COMFY

Як очікується – це повинно стати основою для розвитку мереж 5G, тому як такі високі швидкості роботи зажадають і великих витрат енергії від мобільних пристроїв. Та й процесорні потужності, які будуть потрібні, не належать до найбільш економічних. На дану розробку вже існує патент і в найближчому майбутньому, після закінчення всіх випробувань, ми повинні побачити якийсь комерційний продукт. У якому вигляді він буде представлений поки не відомо – швидше за все це буде акумулятор для смартфона або якогось працюючого в мережах 5G носимого пристрою.

Останні новини про інші розробках в цій сфері: Надпотужний переносний акумулятор від Huawei – зарядить навіть ноутбук

Любите розумні гаджети? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі техніки !;)

81978 0 cookie-check Революційна розробка акумуляторів від Nokia – потужніше більш ніж в 2 рази

Читайте також:

Відчуй себе кінозіркою з додатком Morphin
Відчуй себе кінозіркою з додатком Morphin
26 Червня, 2019, 07:51 609 7
Спілкування в соціальних мережах у сучасної молоді і не тільки цілком може переважати над звичайними зустрічами з друзями і «живим спілкуванням». Саме тому ця сфера...
Смотреть результаты
8 камер в смартфоні від Sony
8 камер в смартфоні від Sony
Всього лише кілька місяців тому компанія HMD Global в особі Nokia представила смартфон з шістьма камерами, що на той момент, здавалося неймовірним. І ось, вже...
Смотреть результаты
Телеграм-бот, який показує які ваші паролі витекли в мережу
Телеграм-бот, який показує які ваші паролі витекли в мережу
В інтернеті ми регулярно бачимо заголовки на кшталт «зламали сервер …», «витекли дані користувачів …» та інші тривожні і неприємні новини. Почасти, якщо ми використовуємо...
Смотреть результаты