search
Підписатися

logo

Ігор Хижняк для AIN: «Бути першим і впроваджувати революційні рішення — у нас в ДНК»

21 Червня, 2019, 04:41 9

20 червня на порталі AIN.ua опубліковано інтерв’ю з генеральним директором COMFY. Для ексклюзивного матеріалу Ігор Хижняк розповів про лідерство та ефективність, найближчі плани компанії і про результати COMFY в цифрах.

— Як можна охарактеризувати COMFY сьогодні? У чому головна особливість і бренду, і компанії, яка стоїть за ним?

— COMFY сьогодні лідер ринку і один з найбільш інноваційних рітейлерів України. Для багатьох — бенчмарк в галузі. Ми системна і ефективна компанія. Досвід навчив нас бути гнучкими, відчувати час, думати наперед і швидко адаптуватися. Бажання надати найкращий продукт і сервіс клієнту — головний драйвер змін.

Ключова особливість бренду в тому, що він емоційний, яскравий і чесний.

Ми розуміємо, що здійснюючи покупку в магазині COMFY, спочатку люди «купують» наш бренд і все, що за ним стоїть. Нашу ідею і цінності. Хочемо, щоб покупцям було з COMFY просто, швидко і не нудно. Ті ж принципи працюють і всередині компанії. У такій корпоративній культурі і є особливість компанії. Бути чесними з собою та клієнтами.

— А що ви розумієте під словом «інновації»? Що це означає для бізнесу?

— Для мене інноваційність в бізнесі — це здатність швидко змінюватися і пропонувати нововведення для клієнта, бути адаптивною системою, що підвищує свою ефективність. Потрібно бути не експертом, а тим, хто вміє дуже швидко розучуватися, забувати неактуальне, вивчати нове і впроваджувати отримані знання на практиці.
Я хочу, щоб COMFY була найшвидшою компанією, як у внутрішніх процесах, так і в зовнішньому середовищі. Для мене інновації сьогодні — це саме про швидкість, яку можуть дати бізнесу IT-рішення і логістика. Інновації, які спрощують вибір товару, прискорюють сервіс в магазині і доставку.

Сьогодні люди не хочуть витрачати свій час на очікування товару або в черзі на касі. Людям важливо не розбиратися у відмінностях двох схожих товарів, а швидко знайти такий, який краще підійде саме їм. Майбутнє належить тим, хто позбавить людей від всіх цих складнощів.

— А які плани у вас і COMFY на найближчий рік? Або, може, поділіться довгостроковими планами?

— До довгострокового планування ми ставимося як до якихось ескізів, начерків напрямків і векторів розвитку. У нас є детальний пророблений план з чіткими KPI на рік, фінансова модель верхнього рівня на три роки. І альтернативні сценарії на більш тривалу перспективу. Динамічне середовище, в якому ми живемо, диктує свої правила. Коли ми були традиційним рітейлом, знали, створюючи новий формат, що він 5 років буде актуальний. Сьогодні ми щодня працюємо з форматом, експериментуємо, проводимо кілька пілотів одночасно, знаходимося в постійному пошуку більш ефективної моделі бізнесу.

Зараз наша мета — закріпити лідерські позиції на ринку і бути номером один. Для нас важливо нести цінність ринку і покупцям, бути першими і ставити нові стандарти. Сьогодні ми боремося за швидкість і простоту, щоб бути поруч з клієнтами на відстані витягнутої руки, бути зручними і зрозумілими. Швидко, просто, чесно — три слова, які визначають зміни наших процесів. Ну і ще хочемо залишатися сміливими і веселими. Все, що ми робимо, повинно викликати радість і задоволення у людей.

Повне інтерв’ю читайте на порталі AIN.ua: https://ain.ua/2019/06/20/byt-pervym-i-vnedryat-revolyucionnye-resheniya-u-nas-v-dnk-igor-xizhnyak-generalnyj-direktor -comfy /

 

92373 0 cookie-check Ігор Хижняк для AIN: «Бути першим і впроваджувати революційні рішення — у нас в ДНК»

Читайте також:

У травні кожен смартфон в COMFY — ДОБРОфон
У травні кожен смартфон в COMFY — ДОБРОфон
15 Травня, 2019, 11:02 946 9
З 15 по 31 травня мережа побутової техніки та електроніки COMFY перераховує 10 гривень з продажу кожного смартфона у Благодійний фонд Kiddo. COMFY вже втретє...
Смотреть результаты
Сергій Гулейков на COMFY Tea: Чим турист відрізняється від мандрівника?
Сергій Гулейков на COMFY Tea: Чим турист відрізняється від мандрівника?
4 квітня на COMFY Tea завітав Сергій Гулейков — продюсер проекту «Орел і решка». Сергій відвідав з проектом і самостійно більше 60 країн. Розмовляли про...
Смотреть результаты
Євгенія Аратовська на COMFY Tea: принципи zero waste та усвідомлене споживання
Євгенія Аратовська на COMFY Tea: принципи zero waste та усвідомлене споживання
Євгенія Аратовська — засновник громадської організації «Україна без сміття». Євгенія відкрила першу в Україні сортувальну станцію і вчить українців свідомо ставитися до відходів і навколишнього...
Смотреть результаты