search
Підписатися

logo

8 камер в смартфоні від Sony

20 Червня, 2019, 10:06 7

Всього лише кілька місяців тому компанія HMD Global в особі Nokia представила смартфон з шістьма камерами, що на той момент, здавалося неймовірним. І ось, вже ця модель красується на прилавках і приваблює всіх любителів технологічних хитрощів і просто бажаючих купити суперкамерофон. Однак, прогрес не стоїть на місці і компанія Sony, основний постачальник матриць для більшості телефонів і фотоапаратів світу, вирішила випустити свій варіант кращого камерофона і оснастити його відразу вісьмома камерами.

Шість камер з восьми будуть встановлені на задній панелі смартфона і серед них різні модулі, як по роздільній здатності, світлосилі об’єктивів, так і за завданнями, які вони будуть переслідувати. Точної інформації про призначення кожної ще немає, але є дані про їхні технічні характеристики – найпотужніша буде мати здатність в 48 мегапікселів і оптику з f / 1.2. Якщо це так, то перед нами найпотужніша світлосильна камера, навіть на основі цих даних. Судячи зі зменшення світлопропускання оптики в деяких модулях до f / 2.4 – перед нами ширококутні і теле-камери. Можливо, що дві з них будуть відповідати за зум, або ж дві з них кинуть на широкий кут огляду. У будь-якому випадку остання, шоста, є часопролітною і аналізує відстань до фокусованого об’єкта, щоб поліпшити ефект розмиття.

8 камер в смартфоне от Sony 3

Ще один варіант розвитку подій – це установка монохромного датчика, як це робить компанія Huawei і Nokia, для поліпшення якості фотографій і у співпраці з якимось іменитим виробником, на кшталт Leica, Zeiss. На лицьовій панелі будуть встановлені два модуля камери, один з яких буде мати здатність10 Мп, а другий лише доповнювати його, будучи ще однією часопролітною камерою, але з іншого боку телефону.

Можливо, компанії Sony буде потрібно оснастити цю модель смартфона окремим процесором, який буде об’єднувати інформацію з усіх камер (або з декількох з них) в один знімок. Поки що це лише концепт і точної інформації про його фінальну реалізацію, терміни появи і вартості, на жаль, поки що немає.

Любите незвичайні гаджети? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі техніки !;)

81517 0 cookie-check 8 камер в смартфоні від Sony

Читайте також:

Телеграм-бот, який показує які ваші паролі витекли в мережу
Телеграм-бот, який показує які ваші паролі витекли в мережу
20 Червня, 2019, 07:40 866 11
В інтернеті ми регулярно бачимо заголовки на кшталт «зламали сервер …», «витекли дані користувачів …» та інші тривожні і неприємні новини. Почасти, якщо ми використовуємо...
Смотреть результаты
Нові деталі про підготовку гри S.T.A.L.K.E.R. 2
Нові деталі про підготовку гри S.T.A.L.K.E.R. 2
У мережі, особливо в геймерських колах, вже давно і активно обговорюється ймовірність виходу нової частини легендарної гри Сталкер 2 (S.T.A.L.K.E.R. 2). У минулому у розробників...
Смотреть результаты
Відьма з Блер – жах, що холодить душу, для Xbox і ПК
Відьма з Блер - жах, що холодить душу, для Xbox і ПК
Серед безлічі жанрів ігор, хоррор знаходиться в меншості, з огляду на специфічний геймплей і необхідності мати міцні нерви, доповнені потребою взагалі грати в щось подібне....
Смотреть результаты