search
Підписатися

logo

Видалення аккаунта в додатку Фейсбук

26 Червня, 2019, 05:24 12

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Деактивувати особистий аккаунт в ФБ
 2. Деактивация аккаунта в додатку Фейсбук
 3. Як видалити аккаунт з Фейсбук
 4. Видалити профіль через мобільний додаток
 5. Видалити бізнес-сторінку ФБ
 6. Видалити бізнес-сторінку з додатка Фейсбук

Деактивувати особистий аккаунт в ФБ

Якщо ви не впевнені у своєму бажанні повністю видалити свій профіль з соціальної мережі або маєте потребу в тимчасовому перепочинку від всюдисущих очей друзів, колег і однокласників, то для вас доступна деактивация аккаунта Фейсбук. Що вона дає? По-перше, ваш профіль буде прихований від сторонніх очей, аккаунт не зможуть знаходити за даними про вас, нові користувачі, природно, не зможуть стежити за вами і вашим особистим життям. Залишаться лише деякі факти вашої колись активності в мережі. Це можуть бути якісь репости статей або картинок, повідомлення, які ви писали своїм друзям, а також ви все ще будете значитися в передплатників у них.

Переваги деактивації ФБ в тому, що в будь-який час ви можете повернутися, активувавши свій профіль, а в ньому залишиться вся інформація: фото, улюблені ролики, музика, відео, друзі, підписки та інше.

Перш, ніж приступити до приховування свого аккаунта від всіх, врахуйте, що ті програми, які використовували для входу в ваш аккаунт профіль соціальної мережі, вже не зможуть використовувати його дані. Так що доведеться шукати новий спосіб входу в них. Також перед деактивацією аккаунта Фейсбук у вас є можливість завантажити архівні дані всієї інформації, яка зберігається на вашій сторінці: фото, листування з друзями. А тепер можна приступити до самого процесу, як закрити Фейсбук тимчасово:

 1. Зайдіть в свій аккаунт.
 2. У правому верхньому куті, поруч з іконкою швидкої допомоги, натисніть на стрілку розкривається підменю.
 3. У віконці, виберіть рядок “Налаштування”.
 4. З’явиться інформація з загальними настройками аккаунта (ім’я користувача, контактна інформація та інше).
 5. Знайдіть рядок “Управління аккаунтом” і натисніть на “Редагувати” навпроти цього рядка.
 6. З’явиться вікно, де ви можете вибрати свого зберігача, а нижче буде потрібне вам поле “Деактивувати аккаунт”.

Тимчасово відключити аккаунт в Фейсбук

 1. Читаєте, що вам дає ця функція, що буде відбуватися з вашим аккаунтом. Якщо вас все влаштовує, то натискаєте на активну рядок “Деактивувати аккаунт”.
 2. Спрацьовує захист від незаконного відключення профілю, і соціальна мережа просить ввести пароль від неї. Вводите, і ваш профіль заблокований.

Коли ви захочете повернутися, без мінімального обмеження часу, просто активуйте свій аккаунт.

Деактивация аккаунта в додатку Фейсбук

Тимчасово закрити профіль в Фейсбук можна через мобільний додаток. Для цього потрібно зайти до себе на сторінку і вибрати іконку в меню,яка виїжджає. З’явиться меню, де для деактивация аккаунта потрібно вибрати іконку “шестірню”, що відповідає за настройку конфіденційності.

Деактивация аккаунта в додатку Фейсбук

Вниз виїде підміню, де потрібно натиснути активний рядок “Налаштування”. У цьому підменю для закриття профілю вибираєте “Управління аккаунтом”. Якщо перед його деактивацією ви хочете зберегти всю що зберігається інформацію в ньому, то не заходячи в “Управління аккаунтом”, виберіть пункт “Завантажити інформацію”, а потім поверніться до потрібного для закриття профілю пункту.

Управління аккаунтом в додатку ФБ

Повернувшись, знаходите пункт “Деактивация і видалення”. З’явиться нове меню, де буде доступно обидва вибору.

Деактивация і видалення профілю ФБ через додаток

Вибравши потрібний пункт, вас також попросять для підтвердження дії ввести пароль. Після правильного введення, всі дані про вас, крім обумовлених в умовах деактивації, будуть недоступні для інших користувачів.

Як видалити акаунт з Фейсбук

Якщо користувач вирішив видалити сторінку в Фейсбук назавжди, але не наважується через безліч особистої інформації, яку не хотілося б втратити, то для початку всю переписку і фотографії можна завантажити на комп’ютер. Для цього в правому верхньому куті, поруч з кнопкою допомоги, натисніть на меню,яке виїжджає. Після чого необхідно натиснути рядок “Налаштування”. Зліва з’явиться довге меню із загальними настройками, третім рядком буде “Ваша інформація на Фейсбук”, натисніть на неї. З’явиться нове меню, де буде категорія “Завантажити інформацію”. Увійшовши в це підменю, вам запропонують величезний список того, яку інформацію ви можете завантажити на свій пристрій. Знімете з непотрібних категорій галочки, а також виберіть період за який потрібні вам дані, формат і якість медіафайлів. Останнім кроком натисніть “Створити файл”. Як тільки вся інформація завантажена на ваш комп’ютер або ноутбук, перевірте чи все коректно завантажилось. Тепер можна приступити до відповіді на питання, як вийти з Фейсбуку:

 1. Натисніть на стрілку в правому верхньому куті, поруч з іконкою зі знаком питання.
 2. Тепер перейдіть в підменю “Налаштування”.
 3. У загальних настройках натисніть рядок “Ваша інформація на Facebook”.

Видалення аккаунта з Фейсбуку назавжди

 1. У меню, потрібно вибрати найнижчий пункт “Видалення облікового запису та інформації”.
 2. З’явиться ще одне меню “безповоротне видалення”. У ньому вам запропонують деактивувати свій профіль / завантажити свою інформацію.

Видалення або деактивація аккаунта на Фейсбуці

А під цими двома пропозиціями буде активна кнопка “Видалення облікового запису” і “Скасувати”.

На останньому етапі видалення облікового запису Фейсбуку користувача попросять ввести пароль, щоб ніхто, крім власника профілю не зміг зробити цього.

Видалити профіль через мобільний додаток

Видалити аккаунт можна не тільки через web-версію, але і додаток, в якому є все ті ж функції, хоча і виглядає додаток Фейсбук трохи по-іншому. Подібні налаштування знаходяться в меню, що виїжджає, яке криється під відповідною іконкою. Інструкція для видалення профілю через додаток Фейсбук:

 1. Виберіть в меню вкладку “Налаштування”.
 2. Наступним кроком перейдіть до пункту “Управління аккаунтом”. Тут у користувача буде можливість завантажити мультимедійні дані, фотографії та іншу особисту інформацію перед видаленням профілю, просто натисніть на пункт “Завантажити інформацію” і виберіть те, що ви хочете завантажити на свій гаджет.
 3. Натисніть пункт “Деактивация і видалення” і в новому підміню виберіть пункт “Видалення”.
 4. Введіть пароль від свого облікового запису, щоб підтвердити, що ви власник і вирішили видалити свою особисту сторінку в Фейсбук назавжди.

Тепер ваш профіль буде видалений безповоротно з соціальної мережі разом з усією інформацією про вас.

Видалити бізнес-сторінку ФБ

Як видалити сторінку з Фейсбук без видалення облікового запису? Для цього потрібно зайти в бізнес-сторінку, яка адмініструється вами, після цього зробіть наступне:

 1. Натисніть на рядок налаштувань.
 2. З’явиться велике меню з загальними настройками конфіденційності, управлінням аккаунтом та інше. Самим нижнім пунктом буде “Видалити сторінку”.

Видалення бізнес-сторінки з Фейсбуку

 1. Вибравши потрібний вам пункт, буде запропоновано завантажити інформацію з цієї сторінки, а також умови її видалення.
 2. Натиснувши на активну кнопку “Видалити сторінку”, потрібно буде ввести пароль.

Після цих дій сторінка буде видалена з можливістю скасувати своє рішення не пізніше, ніж через 14 днів після активації процесу.

Видалити бізнес-сторінку з додатка Фейсбук

Видалити сторінку можна і з мобільного додатку. Для цього досить зайти в додатку на свою бізнес-сторінку. Там вибрати в меню, що виїжджає пункт “Редагувати сторінку”.

 Видалити бізнес-сторінку через додаток Фейсбук

З’явиться категорія з настройками, куди і потрібно пройти далі. Наступним кроком виберіть пункт “Загальні”, після чого в новому підменю з’явиться потрібний вам пункт – “Видалити сторінку”.

 Інструкція, як видалити сторінку Фейсбук через додаток

Підтвердіть свій вибір, запровадивши пароль від аккаунта. Як і веб-версії, вам буде дано два тижні, щоб відновити сторінку, якщо рішення було прийнято не остаточно.

81873 1 cookie-check Видалення аккаунта в додатку Фейсбук

Читайте також:

Вибираємо холодильник до 5 000 гривень
Вибираємо холодильник до 5 000 гривень
25 Червня, 2019, 12:22 1090 7
Необхідність в покупці нового холодильника може виникнути спонтанно і несподівано. Наприклад, наш основний холодильник міг просто зламатися, тому діяти потрібно дуже терміново і купувати те,...
Смотреть результаты
Елегантність і неперевершена функціональність. Розповідаємо про нову лінійку техніки Electrolux
Елегантність і неперевершена функціональність. Розповідаємо про нову лінійку техніки Electrolux
Шведський бренд Electrolux відомий якістю продукції, яку виробляє. Безкомпромісна надійність, стильний сучасний дизайн і зручний функціонал, що з’єднує в собі рішення для побутової та професійної...
Смотреть результаты
Худнемо? Слідкуйте за своєю вагою правильно! Корисні поради і хороші моделі підлогових ваг!
Худнемо? Слідкуйте за своєю вагою правильно! Корисні поради і хороші моделі підлогових ваг!
Отже, ви активно займаєтеся спортом або сидите на дієті для схуднення. А як ви відстежуєте зміни маси тіла? І відстежуєте ви їх взагалі? Тим, хто...
Смотреть результаты