search
Підписатися

logo

Вибираємо холодильник до 5 000 гривень

25 Червня, 2019, 12:22 7

Необхідність в покупці нового холодильника може виникнути спонтанно і несподівано. Наприклад, наш основний холодильник міг просто зламатися, тому діяти потрібно дуже терміново і купувати те, що пропонують нам магазини і виробники зараз, а не чекати якісь міфічні акції. Чи знайома вам ця ситуація? Упевнений, що знайома багатьом, тому вдаватися в деталі немає сенсу.

Корисне відео: Як вибрати холодильник 2019. На що потрібно звернути увагу?

Але коли виникає необхідність у покупці недорогого (навіть дуже недорогого) холодильника, ми можемо розгубитися.. Опинившись в ситуації, коли ми змушені купувати недорогий холодильник, здається, що це буде ну вже зовсім маленький агрегат, який навіть не зможе вмістити в себе більш-менш нормальних розмірів каструлю. Але яким виявляється наше здивування, коли ми бачимо зворотнє.

Навіщо може знадобитися недорогий і маленький холодильник?

Невеликий холодильник в нашому розумінні найчастіше асоціюється з недорогим агрегатом. З одного боку, виробництво малобюджетних холодильників – це здорово, адже кожна сім’я зможе дозволити собі придбати корисний агрегат на кухню. Але якщо розібратися детальніше, то виникає питання, а навіщо все-таки нам може знадобитися недорогий холодильник? Після деяких роздумів, розуміємо, що причин маса!

Выбираем холодильник до 5 000 грн - миниатюрный холодильник

  • Старий холодильник поламався, а на покупку нового бюджет обмежений – найбільш поширена причина того, чому ми купуємо новий, але при цьому недорогий холодильник.
  • Холодильник потрібен на дачу – купувати дорогий холодильник на непостійне місце проживання причин мало. Тому, якщо ми хочемо придбати агрегат для дачі, ми розглядаємо не найдорожчі варіанти!
  • Холодильник для молодої або невеликої сім’ї – в тому випадку, якщо наша сім’я невелика і складається не більше ніж з двох-трьох чоловік, немає сумнівів в тому, що великий холодильник в даному випадку, швидше за все, не знадобиться.

Выбираем холодильник до 5 000 грн - маленький холодильник и морозильная камера

Але, як би не склалися обставини, купуючи маленький і недорогий холодильник, ми розраховуємо на те, що він прослужить нам не один, а краще два, три, десять і більше років. Навіть, якщо ми купуємо його як тимчасовий перед покупкою основного дорогого холодильника. Але чи правильно ми уявляємо собі невеликий і недорогий холодильник?

Корисна інформація: Позбавляємося від поганого запаху в холодильнику

Що значить невеликий і недорогий холодильник і скільки він може коштувати?

Недорогий холодильник – досить розтяжне поняття, адже з одного боку недорогий холодильник може виявитися невисоким агрегатом, не більше 85 см і морозильною камерою до 10 літрів, яка розташована в одній камері з холодильником. Але насправді, якщо розібратися детальніше, можна помітити, що подібні мініатюрні холодильники не на багато дешевше деяких повноцінних двокамерних пристроїв.

Выбираем холодильник до 5 000 грн - холодильник vestfrost в интерьере

«Але ж це дешеві китайські холодильники!» – скажете ви. Насправді так, але не у всіх випадках. Навіть якщо ми володіємо обмеженим бюджетом, наприклад, до 5 000 грн, ми можемо розраховувати на покупку, хоч і невеликого, але «некитайського» холодильника. Таким рішенням може виявитися холодильник від компанії Vestfrost, його формально можна вважати датським, але збирається він у Туреччині.

Цікаво почитати: Vestfrost. Європейське ім’я, довговічність і комфортний побут

До слова, завод Vestel в Туреччині, де власне і збирають холодильники Vestfrost, може сильно вразити. Це справжнісіньке промислове місто з сучасним обладнанням та автоматизованими процесами . Такий масштаб виробництва і підхід до його організації вселяє впевненість в тому, що холодильники під даним брендом будуть мати високу якість.

Що ми зможемо купити, володіючи бюджетом до 5 000 гривень?

Спочатку може здатися, що з сумою 5 000 гривень вибрати холодильник буде не просто. Вибирати потрібно буде серед пересічних і непримітних моделей. Але це лише перше враження і, як правило, воно виявляється помилковим. Спочатку можна уявити, що за таку вартість ми зможемо придбати лише маленький холодильник, який легко може вміститися навіть під стіл і з мініатюрною морозильною камерою. Наприклад, Vestfrost CMR085W.

Выбираем холодильник до 5 000 грн - желтый холодильник smeg

В якості збірки сумніватися не доводиться, адже модель має гарантією 3 роки і збирається на вищезгаданому заводі-гіганті Vestel у Туреччині. Але використовувати такий холодильник можна лише як додатковий або ж дачний варіант. Є над чим поміркувати і яке ж може виявитися наше здивування, коли ми бачимо зовні непоганий агрегат майже півтораметровий і двокамерний – Arctic ARX-143. І цінник так само нас цілком влаштовує. Холодильник вміщує в себе 171 літр, а морозильна камера 41 літр. Так і хочеться, зрадівши сказати: «Беру!»

Выбираем холодильник до 5 000 грн - встраиваемый маленький холодильник

Але трохи охолодивши бурхливі емоції, розуміємо, що вибір насправді при наявному у нас бюджеті зовсім не такий убогий. Тому, якщо не зупинитися в своєму виборі на китайському холодильнику Arctic, а продовжити аналіз наявного асортименту, з’ясовуємо, що лідером в доступному ціновому сегменті виявляється все той же Vestfrost, але вже більш містка модель CX263W. Його обсяг такий же, як і в Arctic, але збирається він у Туреччині і має 3-річну гарантію, що вселяє велику впевненість в якості.

Як правильно вибрати холодильник до 5 000 гривень?

Ми вже розповідали вам про те, як вибрати холодильник, тому ви, напевно знаєте детальний алгоритм цього заходу. Ми розповідали вам про всі нюанси і параметри, на які необхідно звертати увагу, але в попередніх матеріалах ми не враховували один важливий фактор, а саме обмежений бюджет. Так як же вибрати хороший холодильник і не помилитися, якщо у нас всього 5 000 гривень?

м

Насамперед ми повинні визначитися для чого ми набуваємо холодильник. Наприклад, якщо він не основний і взагалі не повинен займати багато місця, то можна вибрати маленький компактний варіант до 85 см заввишки. Кращим рішенням в цьому плані стане Vestfrost CMR085W. Якщо ж ми хочемо отримати більш містку модель з повноцінною, хоч і компактною, морозильною камерою, то краще звернути свою увагу на двокамерні пристрої.

Выбираем холодильник до 5 000 грн - продукты в холодильнике

Бюджет, яким ми володіємо, дозволить вибрати серед холодильників висотою 142-144 см, не більше. Придбати ми зможемо лише модель зі статичним заморожуванням, через що один раз на 6-8 місяців холодильник потребує розморожування. Відповідальним вибором з нашого боку може виявитися вибір бренду і країни збирача. Наша рекомендація – віддавати перевагу перевіреним виробникам з довгою історією і досвідом. Наприклад, бренд Vestfrost, який виробляє холодильники з далекого 1963 року.

3 кращих холодильники до 5 000 гривень

Розібравшись трохи в теорії і тих моделях, які вписуються в наш бюджет, саме час розглянути конкретні холодильники і розібратися в їх перевагах один перед одним. Ми навмисно не стали включати в свій рейтинг відверто маленькі холодильники, адже, як ми з’ясували, навіть з бюджетом до 5 000 грн ми зможемо придбати моделі з хорошим об’ємом і двома роздільними камерами.

# 3 Ardesto DTF-212W

Выбираем холодильник до 5 000 грн - холодильник Ardesto

Серед всіх трьох холодильників, які ми вибрали для нашого топа, Ardesto найбільш компактний. Його ширина всього лише 50 см, а висота 142 см. Але при цьому він має цілком стерпний об’ємом холодильної камери – 171 літр, і тільки морозилка невелика – 41 літр. Але не варто забувати про те, що ми купуємо ну зовсім недорогий агрегат.

# 2 Arctic ARX-143

Зовні холодильник Arctic дуже схожий на попередній, і дивлячись на нього з боку буде складно знайти якісь відмінності. Він володіє рівно таким же корисним об’ємом як холодильного, так і морозильного відділень, але якщо придивитися детальніше, то бачимо, що Arctic злегка ширше і трішки вище. Опинитися в топі попереду Ardesto холодильнику Arctic вдалося зовсім не тому. Насправді другий номер перевершує третій холодильник топа по параметру кліматичного класу, хоч і лише на два градуси. Arctic стабільно працює від + 16 ° С, а Ardesto – від + 18 ° С.

# 1 Vestfrost CX263W

Выбираем холодильник до 5 000 грн - холодильник Vestfrost

На нашу розсуд, холодильник Vestfrost є абсолютним лідером в трійці. Фізичні габарити даної моделі дуже схожі на ті, якими володіють конкуренти і навіть обсяг камер однаковий. Ну, тільки морозилка на 1 літр більше, ніж у інших. Однак Vestfrost перевершує інші холодильники в більш важливих аспектах. Так, він працює кілька тихіше, витрата електроенергії хоч трохи, але менше. Крім цього, це єдина модель в топі, яка зібрана не в Китаї, а в Туреччині і має не 1 рік гарантії, а відразу 3 роки, що вселяє куди більше впевненості в його якості.

Підведемо підсумок

Купівля нового холодильника досить відповідальний захід. І зовсім не має значення те, який холодильник ми купуємо, яким бюджетом при цьому володіємо і чи буде новий холодильник основним або ж додатковим. До вибору подібного агрегату завжди потрібно ставитися відповідально, адже, як ми з’ясували, навіть володіючи відносно невеликим бюджетом, ми можемо дозволити собі придбати якісну двокамерну модель.

Выбираем холодильник до 5 000 грн - фрукты и овощи в холодильнике

Спираючись на свою суб’єктивну думку і досвід в даній сфері, Блог Comfy визначив лідером в цьому сегменті турецький холодильник від датського виробника Vestfrost CX263W. Він імпонує нам (і не тільки нам) за багатьма критеріями та своїми параметрами. Це, хоч і компактний, але акуратний і досить місткий і зручний холодильник.

81796 0 cookie-check Вибираємо холодильник до 5 000 гривень

Читайте також:

Елегантність і неперевершена функціональність. Розповідаємо про нову лінійку техніки Electrolux
Елегантність і неперевершена функціональність. Розповідаємо про нову лінійку техніки Electrolux
24 Червня, 2019, 11:01 811 9
Шведський бренд Electrolux відомий якістю продукції, яку виробляє. Безкомпромісна надійність, стильний сучасний дизайн і зручний функціонал, що з’єднує в собі рішення для побутової та професійної...
Смотреть результаты
Худнемо? Слідкуйте за своєю вагою правильно! Корисні поради і хороші моделі підлогових ваг!
Худнемо? Слідкуйте за своєю вагою правильно! Корисні поради і хороші моделі підлогових ваг!
Отже, ви активно займаєтеся спортом або сидите на дієті для схуднення. А як ви відстежуєте зміни маси тіла? І відстежуєте ви їх взагалі? Тим, хто...
Смотреть результаты
Вибираємо кондиціонер до 10 000 гривень
Вибираємо кондиціонер до 10 000 гривень
Напевно, багато хто з нас, а може навіть кожен, в тій чи іншій мірі намагається контролювати свій бюджет і планує його на місяць, два, півроку...
Смотреть результаты