search
Підписатися

logo

Вибираємо праску по типу відпарювання: чому це важливо?

30 Серпня, 2018, 11:43 10

Праска має безліч різних параметрів, які характеризують його якість і корисні властивості. Одним з найважливіших є відпарювання.

Зміст:

Види парогенераторів та їх особливості

Праска з парою – різновиди доступні на ринку, принцип роботи

Ключові фішки важливі при виборі

Рейтинг моделей прасок з парою

Особливості експлуатації

Праска, здавалося б, непомітний пристрій в будинку. Тоді, коли вона не потрібна, ми можемо заховати її з поля зору і зовсім не згадувати про неї. Але от якщо вона нам знадобилася, то дуже важливо, щоб вона була завжди під рукою. У таких випадках непомітний пристрій на зразок праски перетворюється в найважливіший інструмент побуту, що перетворює  пом’яті речі, наприклад, після прання, в охайні і випрасувані.

Выбираем утюг по типу отпаривания почему это важно - утюг с паром

Серед основних параметрів, які визначають якість і цінність праски варто виділити її потужність, матеріал підошви, бренд, але крім цього, одним з найбільш важливих параметрів є відпарювання. Різновидів парових прасок багато і всі вони володіють якимись своїми особливостями. Це й не дивно, адже пара під час прасування значно спрощує процес і допомагає завершити його швидше. Відповісти на питання, яка праска з парою краща, буде зовсім не просто, адже необхідно аналізувати всі нюанси та індивідуальні потреби.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Види парогенераторів та їх особливості

Якщо ви плануєте прасування за допомогою пари, то найкращим варіантом, в такому випадку, буде парогенератор. Це не дуже компактний пристрій, він складається з власне праски і резервуара для води, де відбувається її нагрів. Сполучені вони спеціальним шлангом, через який і відбувається подача пари під високим тиском. Парогенератори однозначно очолюють рейтинг прасок з парою, адже показник подачі пари у них настільки потужний, що ним випрасувати вдасться чи не будь-яку річ. Споживана потужність парогенератора така ж, як і у звичайної праски, але пароутворення в кілька разів вище.

Выбираем утюг по типу отпаривания почему это важно - парогенератор philips

Парогенератори мають як звичайне відпарювання, а саме постійну подачу пари під час прасування, так і можливість вертикального відпарювання. Це дуже зручно, адже за допомогою парогенератора ми зможемо випрасувати навіть габаритні речі, такі як верхній зимовий одяг, штори або постільну білизну. Найбільш важливими показниками при його виборі будуть тиск пари, потужність постійної пари і парового удару. Так само варто звертати увагу на обсяг резервуара для води і на час, протягом якого парогенератор приводиться в дію, тобто на те, як швидко він нагріє воду і перетворить її на пару.

Праска з парою – різновиди, доступні на ринку, принцип роботи

За своєю суттю парогенератором володіє практично кожна праска. Якщо в ній передбачений резервуар з водою і функція пари, то варто розуміти, що пара утворюється за допомогою парогенератора. Тому, купуючи нову праску додому, ми можемо злегка заплутатися в тому, яка же з них найбільш вдало впишеться в наш побут. Але на полицях магазинів їх так багато, що нас може мучити питання, а яка праска з парогенератором краще?

Выбираем утюг по типу отпаривания почему это важно - утюг с отпариванием

Праска парова. Зовні це найбільш звичний для нас пристрій, але при цьому звичайна побутова праска з парою має досить високу потужність, в середньому від 2200 Вт до 2600 Вт (рідше менше або більше). У ній є функції пари, які обчислюються в грамах на хвилину. Чим цей показник більше, тим краще.

Вертикальний відпарювач. Зовні це може здатися зовсім іншим пристроєм, але, насправді, вертикальний відпарювач так само призначений для прасування. Але робить він це лише за допомогою пари. Подібний пристрій, найчастіше, має спеціальну стійку з вішалкою, на яку ми зможемо вішати габаритні речі.

Выбираем утюг по типу отпаривания почему это важно - парогенератор tefal

Парогенератор. Найбільш пристосований пристрій під прасування з парою. Його навіть використовують для професійних цілей. Але, разом з цим, це і найбільш габаритний пристрій з типу прасок, який ми зможемо використовувати в побуті.

Ключові фішки, важливі при виборі

Для того щоб відповісти на питання яку краще купити праску з парою, необхідно розібратися у всіх тонкощах даного виду пристрою. Адже, як і ряд інших видів обладнань, праска з парогенератором може володіти якимись своїми особливостями і фішками.

Выбираем утюг по типу отпаривания почему это важно - забыл утюг

Автовідключення. Дуже часто нам шкодить наша забудькуватість. Нас можна відволікти чим завгодно, навіть якщо ми займаємося прасуванням. Наприклад, нам можуть раптово зателефонувати і відвернути цікавою бесідою. При цьому праска залишається включеною. Якщо вона має функцію автоматичного вимкнення, то через короткий проміжок часу вона сам відключиться, що забезпечує нашу безпеку і збереження речей, на яких ми залишили праску.

Выбираем утюг по типу отпаривания почему это важно - вода в утюге

Крапля-стоп. Іноді ми можемо помічати, що при низьких температурах прасування, вода може просочуватися через отвори в підошві праски. Це дуже дискомфортно, адже в такому випадку ми ризикуємо залишити пляму на речі, яку прасуємо. Технологія «Крапля-стоп» протидіє попаданню води на речі, і ми зможемо бути впевнені в їх безпеці.

Выбираем утюг по типу отпаривания почему это важно - вертикальный пар в утюге

Вертикальна пара. Якщо не брати до уваги вертикальні відпарювачі або парогенератори, то варто чітко розуміти, що не всі побутові парові праски мають функцію вертикальної пари. Найчастіше все обмежується звичайним прасуванням. Але якщо ця функція є, то ми зможемо розгладжувати не тільки на прасувальній дошці, але і вертикально розвішані речі.

Рейтинг моделей прасок з парою

Чим більше ми з’ясовуємо особливостей і нюансів прасок з парою, тим більше нам стає цікаво, які ж з них більше підійдуть для нашого будинку. Таким чином, зараз ми спробуємо скласти невеликий, але своєрідний рейтинг парогенераторів різного типу, які найбільш підходять для домашнього використання.

Выбираем утюг по типу отпаривания почему это важно - Philips RerfectCare Elite GC9642

Philips PerfectCare Elite GC9642 / 60. Справжнісінький парогенератор з тиском 7,2 бара і паровим ударом 490 г / хв. Він зможе обслужити потреби в прасуванні великої родини, при цьому ви зовсім не відчуєте різниці з професійним. Об’єм резервуара для води становить 1,8 літра.

Выбираем утюг по типу отпаривания почему это важно - Braun 4690-TS785STP

Braun 4690-TS785STP. На вигляд може здатися, що ми маємо справу зі звичайною побутовою праскою (що, власне, є істиною). Але функціонал даного приладу істотно перевищить наші очікування. Якщо торкатися функцій відпарювання, то ми зможемо скористатися вертикальною парою, паровим носиком для важкодоступних місць, наприклад, складок близько коміра. Крім цього, в комплекті з праскою передбачені відразу дві додаткові насадки – пластикова і тканинна для делікатних тканин.

Выбираем утюг по типу отпаривания почему это важно - Tefal IT6540EO

Tefal IT6540EO. У тому випадку, якщо ми плануємо випрасувати габаритні речі, то найлегше їх розгладжувати на спеціальній вішалці, яку має вертикальний відпарювач. Його потужність становить 1500 Вт, а подача постійної пари – 30 г / хв. Цього мало, щоб розгладити жорсткі тканини, наприклад джинс, але досить для прасування штор, постільної білизни або верхнього одягу.

Особливості експлуатації

Особливості експлуатації будь-якої праски випливають з її функціоналу і типу, а також ці самі особливості дають нам чітку відповідь на те, яка праска з парогенератором найкраща. Давайте ж розглянемо найбільш значущі параметри сучасних прасок, які зможуть істотно спростити нам її експлуатацію і використання.

Выбираем утюг по типу отпаривания почему это важно - колектор для сбора накипи

Контейнер для збору накипу. Це спеціальний пластиковий контейнер, яким стали дуже часто обладнувати сучасні праски. Він має невеликі розміри і покликаний для того, щоб збирати в собі накип, яка формується в резервуарі праски при нагріванні.

Підошва праски. Дуже важливо, щоб підошва праски, якою ми прасуємо свої речі, була не тільки міцною, але і практичною. Вона не повинна бути дуже товстою, щоб легко маневрувати між складками і ґудзиками, але при цьому її міцності має бути достатньо, щоб вона не дряпалася об заклепки, ґудзики або блискавки.

Выбираем утюг по типу отпаривания почему это важно - шарнирный шнур в утюге

Шарнір на шнурі. Насправді це може здатися дрібницею, але згідно з думкою більшості споживачів і багатьох експертів, шарнірний шнур істотно спрощує заходи щодо прасування. Шарнірне кріплення дозволяє обертатися шнуру в усіх напрямках, без ризику зламатися або надірватися, це дуже практично і зручно!

57424 0 cookie-check Вибираємо праску по типу відпарювання: чому це важливо?

Читайте також:

Огляд морозильних камер із середнім об’ємом – золота середина ціни і місткості
Огляд морозильних камер із середнім об'ємом - золота середина ціни і місткості
30 Серпня, 2018, 10:41 1122 5
Взимку і влітку, та й у будь-який інший час року, побалувати себе корисними смаколиками ніколи не буває зайвим. Завдяки сучасній холодильній техніці ви завжди зможете...
Смотреть результаты
Не потрібно нахилятися: огляд холодильників з верхньою морозильною камерою
Не потрібно нахилятися: огляд холодильників з верхньою морозильною камерою
Його вогні світять нам вдень і вночі. Він дбайливо зберігає нашу їжу і не дає їй зіпсуватися. Служить роками і без нього ніяк не обійтися...
Смотреть результаты
Соковитість і яскравість – смартфони з першокласними екранами
Соковитість і яскравість - смартфони з першокласними екранами
Найпомітнішою частиною смартфона є його дисплей, який займає практично всю його фронтальну частину. Але чи всі вони однакові? Зміст: Типи екранів для смартфонів і різниця...
Смотреть результаты