search
Підписатися

logo

Огляд морозильних камер із середнім об’ємом – золота середина ціни і місткості

30 Серпня, 2018, 10:41 5

Взимку і влітку, та й у будь-який інший час року, побалувати себе корисними смаколиками ніколи не буває зайвим. Завдяки сучасній холодильній техніці ви завжди зможете насолодитися свіжими і корисними продуктами у будь-який сезон. Морозильні камери сьогодні є невід’ємною частиною життєустрою людини, де б вона не знаходилася – в квартирі, на дачі або навіть на відпочинку. Проблема вибору кращої морозильної камери, що задовольняє всі індивідуальні вимоги і переваги завжди насущна і вимагає особливого підходу. Пропонуємо вам огляд кращих морозильних камер для дому 2018 року.

Зміст:

Морозильна камера вдома – в чому переваги?

Ідеальний розмір камери для квартири

Де поставити камеру і як правильно розрахувати обсяг / розмір

ТОП кращих за ціною морозильних камер для дому

Поради по експлуатації

Морозильна камера вдома – в чому переваги?

морозильные камеры со средним объемом 2

Побутові морозильні камери бувають вертикальними і горизонтальними. Залежно від свого розміру, горизонтальні мають вигляд скрині, а вертикальні виглядають як звичайний холодильник. Навіть не враховуючи спосіб їх установки – хороша морозильна камера середнього розміру дозволить вам зберігати велику кількість сезонних продуктів і напівфабрикатів. Адже морозильні відділи холодильника, навіть великого, розраховані лише на середньостатистичні норми використання і ніяк не враховують, наприклад, ваш город, повний смачних і корисних плодів. Також вони не здатні вмістити велику кількість продуктів на ринку, які вам би хотілося з’їсти і взимку – адже що може бути смачніше пиріжків зі свіжою полуницею, малиною або абрикосами в зимовий час або ж справжнього компоту з яблук і улюблених вами ягід.

Ідеальний розмір камери для квартири

морозильные камеры со средним объемом 3

Для того щоб вибрати ідеальний розмір камери для квартири, в першу чергу слід визначитися для яких цілей і як часто ви будете користуватися таким обладнанням. Якщо ви хочете мати значний запас літніх ароматних ягід і фруктів цілий рік, а в іншому не бачите потреби, то вам легко підійде камера для зберігання фруктів об’ємом в 250, 260 або 280 літрів. Для зберігання м’яса та інших напівфабрикатів рекомендується морозильна камера об’ємом 300, 320, 350 літрів. Морозильні камери великого обсягу розраховані на 400 літрів і більше.

Що стосується зовнішнього вигляду морозильного обладнання, а також глибини і ширини, то він буде залежати, в першу чергу, від технічних характеристик, і звичайно ж певну роль зіграє ваш кухонний інтер’єр. Саме з урахуванням його ви можете визначитися – вибрати звичайну камеру, або вбудовану, заховану за фасадом ваших меблів. Вбудована камера відрізняється від звичайної своєю компактністю і різними варіаціями – її можна помістити в будь-яке місце без порушення дизайну. Вона може ховатися за декоративними панелями або на полицях, тумбах і шафках – у будь-якому місці, де ви тільки побажаєте. Ваш кухонний інтер’єр в такому випадку буде, безсумнівно, індивідуальним і ексклюзивним.

Де поставити камеру і як правильно розрахувати обсяг / розмір

морозильные камеры со средним объемом 4

У вертикальній морозилці знаходяться полиці для зручного розміщення продуктів, кількість і розмір яких, в свою чергу, визначаються розміром цієї камери. Стандартно її розміри (висота) виглядають наступним чином: 2-3 полиці – 85 см, 3-4 полиці – 100 см, від 3 до 6 полиць – 120-150 см, приблизно 7 полиць – 150-170 см, від 8 полиць – більше 180 см.

Вертикальні морозильні камери широко представлені брендами Атлант, Індезіт, Беко, Вестфрост, Сатурн, Либхер, Снайге, Гореньє, Електролюкс, Зануссі та Вирпул.

Горизонтальну вузьку або широку скриню ви часто могли спостерігати на торгових площах. Такі скрині можна побачити в магазинах, а в літній сезон вони особливо популярні на пляжах – для зберігання різних напоїв і морозива. Ці морозильні камери також підходять для домашнього використання – вони мобільні, займають лише трохи більше місця ніж вертикальні камери і можуть бути з легкістю переміщені в будь-яку точку квартири, наприклад, на лоджію або балкон. Мінімальний об’єм морозильної камери у горизонтальної скрині розрахований на 100 літрів, а максимальний – 572 літри. Усередині така камера може бути, як порожня, так і з ящиками, які легко прибираються при найменшій потребі.

Серед виробників кращих морозильних камер-скринь ми також можемо зустріти вже знайомі нам Ханса, Гореньє, Лібертон, Вирпул, Либхер, Сатурн, Зануссі, Індезіт, Електролюкс, Норд і Ліберті.

ТОП кращих за ціною морозильних камер для дому

морозильные камеры со средним объемом 5

При виборі морозильної камери для квартири, будинку або ж дачі слід звернути увагу на функціональні особливості обладнання, тобто на максимум можливостей, які здатна запропонувати та чи інша морозильна камера в залежності від своїх характеристик. Ми виділили наступні критерії, які допоможуть полегшити вам завдання:

  • Швидка заморозка. Це одна з найголовніших функцій морозильного обладнання – будь то проста або вбудована морозильна камера або навіть скриня, оскільки саме режим швидкої заморозки сприяє збереженню в продуктах максимальної кількості вітамінів і мікроелементів. Ця функція, наприклад, реалізована в таких лідируючих за відгуками моделях Beko RFNE312E23X, Indesit NUS 16.1 AA NF H (UA), Beko RFNK290T21S, Bosch GSV24VW31.
  • No Frost (дослівно «немає інею») і Frost Free (дослівно «немає намерзання»). Технологія системи охолодження No Frost є важливою характеристикою для морозильної камери. Завдяки такій функції камера не вимагає розморожування, що дозволяє не діставати з неї заморожені продукти, тому вони зберігаються довше і якісніше. Дана технологія присутня в моделях Beko RFNE200E20W, Beko RFNE270K21W, Beko RFNK290T21S, Vestfrost FN 371E W, Zanussi ZFU25200WA, Liebherr GN 2323, Electrolux EUF2743AOW.

Технології NoFrost і FrostFree відрізняються між собою. Яка з цих систем краще або гірше – питання спірне і дуже складне. В даних технологіях автоматичне відтавання в морозильних камерах відбувається різними способами: в «No Frost» – відтавання прихованого випарника здійснюється по команді реле часу або датчика обмерзання під впливом кварцового або трубчастого електронагрівача; в свою чергу у «Frost Free» авто відтавання камер здійснюється різними способами – випарник / охолоджуюча стінка камери здійснює автоматичне відтавання за рахунок звичайного потепління в період зупинки компресора (по стінці стікає вода), а прихований випарник відтає по команді реле часу під впливом електронагрівача ( стінки камери не піддаються обмерзанню). «Frost Free» присутній в наступних моделях: Electrolux EUF2047AOW, Electrolux EUF2744AOX.

  • Льодогенератор – дуже корисна функція для любителів холодних напоїв з льодом. Такі моделі як Hansa FS300.3, Beko RFNE200E20W, Hansa 3, Hansa FS200.3 для вас стануть просто незамінними помічниками для приготування крижаного чаю або коктейлю.
  • Сигналізація відкритих дверей. Ця функція говорить сама за себе: якщо ви взяли з морозильної камери будь-який продукт і забули закрити кришку або дверцята, то вона вам просигналізує про це світловим або звуковим сигналом. Це не дозволить теплому повітрю довго впливати на вміст морозильної камери і змінити температуру, яка там підтримується. Ця функція реалізована в Gorenje FH 331 IW, Beko RFNK290E23S.
  • Захист від перепадів напруги. Подібна функція убезпечить обладнання від наслідків можливих стрибків і перепадів напруги в мережі. Наприклад, в таких моделях морозильних камер і скринь для дому вона присутня: Nord F 200, Inter L 350, Vestfrost FN 371 EX.
  • Функція захисту від дітей. Захист від дітей розрахований на блокування панелі управління морозильної камери. Завдяки такій програмі, ви можете не турбуватися про те, що діти під час гри зачеплять температурний режим або переключать робочу програму. Моделі Inter L 200, Saturn ST-CF1906 оснащені такою функцією.

У будь-якому випадку, при всій різноманітності функцій і особливостей, при виборі морозильної камери завжди враховуйте які з перерахованих вище можливостей для вас важливі і критичні, а які другорядні.

Поради по експлуатації

морозильные камеры со средним объемом 6

Для найбільш ефективного зберігання заморожених продуктів і збільшення терміну експлуатації самої морозильної камери необхідно чітко слідувати інструкціям, які ознайомлять вас з усіма перевагами обраної вами моделі. Відеоогляди також будуть корисні, якщо використання морозильної камери для вас зовсім в новинку – це допоможе краще скомпонувати продукти для їх зручного розміщення в ній. Наступні поради по експлуатації допоможуть використовувати ваше обладнання максимально продуктивно:

  1. Зберігайте в морозильній камері ретельно упаковані продукти.
  2. Не перевантажуйте морозильну камеру.
  3. Проводьте розморожування морозильної камери регулярно, відповідно до рекомендацій виробника.
  4. Здійснюйте дезінфекцію і вологе прибирання камери не рідше ніж раз на півроку.

Своєчасне розморожування морозильної камери, правильний догляд і дотримання основних правил експлуатації дозволить вам максимально продуктивно використовувати морозильник і завжди зберігати заморожені продукти в найкращих умовах.

57422 0 cookie-check Огляд морозильних камер із середнім об’ємом – золота середина ціни і місткості

Читайте також:

Не потрібно нахилятися: огляд холодильників з верхньою морозильною камерою
Не потрібно нахилятися: огляд холодильників з верхньою морозильною камерою
30 Серпня, 2018, 09:54 1047 6
Його вогні світять нам вдень і вночі. Він дбайливо зберігає нашу їжу і не дає їй зіпсуватися. Служить роками і без нього ніяк не обійтися...
Смотреть результаты
Соковитість і яскравість – смартфони з першокласними екранами
Соковитість і яскравість - смартфони з першокласними екранами
Найпомітнішою частиною смартфона є його дисплей, який займає практично всю його фронтальну частину. Але чи всі вони однакові? Зміст: Типи екранів для смартфонів і різниця...
Смотреть результаты
Процесор Intel Core i7 у вашому ПК: чи необхідний він конкретно вам?
Процесор Intel Core i7 у вашому ПК: чи необхідний він конкретно вам?
Центральний процесор є справжнім серцем будь-якого комп’ютера, тому від параметрів його продуктивності залежить багато чого. Зміст: Особливості процесора Intel Core i7 Покоління, серії процесора Ключові...
Смотреть результаты