search
Підписатися

logo

Топ-7 мобільних батарей за версією Comfy. Завжди є час для підзарядки!

26 Жовтня, 2019, 12:27 10

Актуальність автономності сучасних смартфонів вже давно турбує багатьох з нас. Нерідко ми прагнемо придбати саме ту модель смартфона, яка має акумулятор найбільшої ємності, забуваючи часом, що далеко не завжди смартфон з найбільшою батареєю буде довше за інші працювати без підзарядки. Варто враховувати ще кілька факторів, які безпосередньо сприяють тривалій автономномності гаджета.

Актуальне питання: Чому батарея смартфона швидко розряджається?

Але поки ми розмірковуємо з приводу одвічної теми, який смартфон буде працювати без підзарядки довше, поспішаю зауважити, що сьогодні переважна більшість девайсів не розрахована на роботу більше одного дня без підзарядки. Так, приходячи додому з роботи або навчання, ми зі сталою регулярністю ставимо свій телефон на зарядку. Але що робити, якщо і цього не досить? Як бути, якщо смартфон необхідно заряджати ще й додатково впродовж робочого дня?

Відповідь проста – необхідна мобільна батарея, а саме powerbank! І ось він наш рейтинг кращих мобільних батарей, які можна придбати вже сьогодні.

#7 Canyon 8000 mAh Wireless 5W

Ємність даної батареї становить 8 000 мАг, що в сучасних умовах може здатися невисоким показником. Проте, якщо вам буде досить зарядити свій смартфон не більше двох разів до того, як вам вдасться дістатися дому і поставити його на основну зарядку, Canyon 8000 mAh Wireless 5W виявиться цілком гідним помічником. Батарея в цілому відносно невелика, а завдяки ємності середнього рівня ще й не важка. Її вага становить всього 250 грамів.

Щоб відновити заряд самої батареї знадобиться близько 5 годин, і варто звернути увагу, що для цього ми будемо використовувати USB Type-C. Саме такий кабель поставляється в комплекті з батареєю, тому якщо вам потрібен micro-USB, його необхідно буде придбати окремо. Заряджати від батареї Canyon 8000 mAh Wireless 5W можна відразу два пристрої завдяки тому, що її оснащено відразу двома роз’ємами USB. Серед інших особливостей даної моделі вартує уваги те, що вона здатна поповнити заряд нашого смартфона і в бездротовому режимі, якщо сам смартфон володіє технологією бездротової зарядки. Колір самої мобільного батареї можна буде вибрати серед двох варіантів – чорного і пурпурного.

#6 Ergo LP-192 20000 mAh

Але може трапитись так, що смартфон від мобільного батареї потрібно зарядити більше двох разів, наприклад, у випадку коли ми вирушаємо в тривалу поїздку. Тоді без мобільної батареї великої ємності справитися не вдасться. Ergo LP-192 має заряд на рівні 20 000 мАг, чого буде достатньо для повної зарядки смартфона навіть з найбільшим акумулятором близько чотирьох разів. А завдяки наявності відразу двох роз’ємів USB можна буде одночасно заряджатися удвох.

Топ-10 мобильных батарей по версии Comfy. Всегда есть время для подзарядки! - батарея Ergo

Ще один рейтинг: Топ-7 смартфонів з технологією бездротової зарядки

Зважаючи на велику ємність батареї, вона і сама виявляється немаленькою. Проте, виробник завбачливо подбав, щоб вона була неширокою і зручно розташовувалася в одній руці, навіть якщо ми будемо тримати її разом зі смартфоном. Вага батареї Ergo LP-192 становить 360 грамів, що, насправді, не так вже й багато для 20-тисячного powerbank. Головною особливістю даної моделі, безумовно, стає вартість, адже це найдешевша мобільна батарея в своєму сегменті. Можливо, так сталося завдяки досить простому зовнішньому виглядові і відсутності всіляких технологій бездротових зарядок і цифрових дисплеїв.

#5 Xiaomi Mi Power Bank 2S 10000 mAh

Батарея Xiaomi привертає до себе увагу своєю акуратністю і компактністю. Виглядає вона досить просто, тож від початку можна навіть засумніватися, що всередині такої компактної батареї міститься цілих 10 000 мАг. Але взявши в руки важкий powerbank, розумієш, він дійсно має заявлену потужність. Вибрати Xiaomi Mi Power Bank 2S можна в двох варіантах кольору – чорний і сріблястий. Обидва виглядають ефектно і привабливо. Їх відразу ж хочеться взяти в руки!

Топ-10 мобильных батарей по версии Comfy. Всегда есть время для подзарядки! - батарея xiaomi в двух цветах

Ділимося досвідом: Як правильно заряджати ваш смартфон? Повсякденні й екстремальні способи

Але зовнішня привабливість зовсім не є єдиною перевагою цієї мобільної батареї. Вона має технологію швидкої зарядки, тому зможе відновити енергію смартфона у найкоротший термін. Крім цього, і сама батарея відновлює свій запас заряду досить швидко – всього за 3,5 години. Як і в багатьох інших варіаціях мобільних батарей, за допомогою Xiaomi Mi Power Bank 2S ми зможемо заряджати одночасно до двох пристроїв, а індикація заряду powerbank доступна завдяки чотирьом світловим індикаторам. Така модель відмінно підходитиме тим, хто шукає недорогу, але надійну батарею з можливістю зарядки смартфона до трьох разів.

#4 Canyon 10000 mAh QC3.0

Батареї з об’ємом 10 000 мАг на сьогодні найбільш популярні серед користувачів. Вони коштують не дорого, корпус не такий великий, сама батарея не надто важка, але при цьому здатна зарядити наш смартфон 3-4 рази. Дуже цікавим і технологічним варіантом в цьому сегменті виглядає мобільна батарея Canyon 10000 mAh QC3.0. Вона невелика і важить всього 247 грамів, тому її легко можна носити з собою або брати в поїздки. Повна зарядка самої батареї займатиме близько 7 годин, а про завершення сигналізуватиме спеціальний LED-індикатор.

Топ-10 мобильных батарей по версии Comfy. Всегда есть время для подзарядки! - заряжаем смартфон батареей Canyon

Але у чому ж особливості батареї Canyon 10000 mAh QC3.0? Для початку варто відмітити, що вона підтримує технологію швидкої зарядки Quick Charge 3.0. Це означає, що для відновлення заряду смартфона за допомогою такої батареї багато часу не знадобиться. Крім цього, батарея Canyon має одразу три виходи для підзарядки різних пристроїв. Два з них – традиційні USB, до яких всі ми звикли, а третій роз’єм – USB Power Delivery. Цей роз’єм підтримує можливість зарядки абсолютно будь-якого пристрою, не тільки смартфона, а, наприклад, навіть ноутбука.

#3 Anker PowerCore 10000mAh with QC 3.0 V3

Зовні невелика і компактна батарея Anker PowerCore 10000mAh with QC 3.0 V3 має досить значну ємність заряду, а саме 10 000 мАг. На відміну від інших моделей батарей в нашому огляді, ця не дає можливості одночасно заряджати відразу кілька пристроїв, адже вона обладнана всього одним виходом USB. Але, тим не менш, вона має ряд переваг, які виділяють її серед усіх інших. Про першу перевагу мобільного батареї ми вже розповіли – вона компактна, тому її легко переносити з собою.

Топ-10 мобильных батарей по версии Comfy. Всегда есть время для подзарядки! - батарея anker в чехле

Незважаючи на те, що ми зможемо заряджати всього один смартфон за допомогою Anker PowerCore 10000mAh with QC 3.0 V3, зробити це можна буде досить швидко, адже вона має технологію швидкої зарядки Quick Charge 3.0. А ще ця мобільна батарея максимально безпечна, адже в ній реалізована технологія MultiProtect. Це означає, що батарея захищена від високої напруги на вході і виході, вона захищена від короткого замикання і статичного опору, так само є захист пристрою від перевантаження. Іншими словами, батарея всебічно захищена сама, а ще захищає і пристрій, який від неї заряджається, від пошкоджень.

#2 Xiaomi Mi 2C 20000 mAh

Якщо вас не лякають великі розміри батареї і трохи більша їх маса, саме час звернути увагу на Xiaomi Mi 2C, яка має ємність 20 000 мАг. Цього буде достатньо, щоб зарядити смартфон із середнім акумулятором 5 разів або навіть більше. Зовнішні риси і дизайн батареї досить прості, що традиційно для мобільних батарей Xiaomi. Завдяки своїй великій ємності Xiaomi Mi 2C відмінно підійде, щоб одночасно заряджати два смартфона. Саме для цих цілей призначені два USB-виходи.

Топ-10 мобильных батарей по версии Comfy. Всегда есть время для подзарядки! - батарея xiaomi

У батареї не передбачено технологію швидкої зарядки, але максимальний вихідний струм 2,4 А, завдяки чому довго чекати відновлення заряду в смартфоні не доведеться. Щоб зарядити повністю саму батарею, необхідно буде витратити від 7 до 10 годин. Зайвих дисплеїв у мобільній батареї так само не передбачили, а за рівнем її заряду можна стежити завдяки чотирьом індикаторам, чого, власне, здається і досить. Але не варто думати, що ці характеристики є недоліками, які роблять Xiaomi Mi 2C недостатньо технологічною. Насправді, така простота робить батарею досить недорогою з привабливим для багатьох цінником.

#1 Anker PowerCore II 20000 mAh

Здавалося б, сучасній мобільній батареї досить мати кількома роз’ємів USB, технологію швидкої зарядки, можливість бездротової зарядки і все. Що ще потрібно? Насправді, у виробництві Anker PowerCore II пішли значно далі і створили справжню розумну батарею. Суть інтелекту полягає в роботі технології PowerIQ 2.0. Ця технологія дозволяє батареї адаптуватися до унікального протоколу зарядки смартфона і суттєво підвищити ефективність і швидкість самої зарядки. Ця ж технологія PowerIQ 2.0 дозволяє і істотно швидше заряджати саму батарею, на весь процес знадобиться близько 5 годин.

Топ-10 мобильных батарей по версии Comfy. Всегда есть время для подзарядки! - технологичная батарея anker

Щоб відстежити рівень заряду батареї, необхідно натиснути на колесо з 8 LED-індикаторами, яке розташоване на передній частині. На додаток до всієї унікальної технологічності, Anker PowerCore II має технологію швидкої зарядки. Сама ж батарея, звичайно, не компактна, адже інакше і бути не може з такою великою ємністю. Тим не менш, вона вузька і витягнута, завдяки чому її зручно тримати в одній руці. Важить вона 369 грам, що, здається, не багато, але і дуже легкою назвати її не можна. Але варто розуміти, що батарея з високою ємністю легкої бути не може.

На завершення

Є кілька обов’язкових правил для визначення сучасної мобільної батареї. Вона має бути не надто великою і не надто важкою для вас. Але цей параметр досить відносний і індивідуальний. Дуже бажано, щоб вона була оснащеною технологією швидкої зарядки, щоб підзарядка смартфона від батареї не забирала надто багато часу. Крім цього, варто серйозніше ставитися до вибору необхідного об’єму батареї, адже від нього залежить, наскільки автономним буде ваш смартфон протягом певного часу.

Свій топ-7 мобільних батарей ми складали, спираючись виключно на свій власний досвід і світогляд. Тому буде не дивно, якщо ваша думка може виявитися трохи іншою. Якщо ви готові аргументовано обґрунтувати її, ми будемо раді ознайомитися з нею в коментарях до цієї статті.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

91530 0 cookie-check Топ-7 мобільних батарей за версією Comfy. Завжди є час для підзарядки!

Читайте також:

Кави багато не буває. Сім відмінних моделей еспресо-кавоварок для кавоманів!
Кави багато не буває. Сім відмінних моделей еспресо-кавоварок для кавоманів!
24 Жовтня, 2019, 12:11 1660 9
Міцна, запашна кава – це саме те, що життєво необхідно багатьом з нас щоранку. А що потрібно для швидкого приготування бездоганно смачної кави? Правильно, хороша...
Смотреть результаты
Мексиканські мотиви – готуємо Чімічангу
Мексиканські мотиви - готуємо Чімічангу
Варіація на тему шаурми. Улюблена страва Deadpool’а – персонажа всесвіту Marvel. Класична страва Мексиканської кухні. Прикольно звучить слово. Все це – чімічанга. Підписуйтесь на наш...
Смотреть результаты
Як створити свій канал і залити відео на YouTube
Як створити свій канал і залити відео на YouTube
Упевнений, що абсолютно кожен з вас знає, що таке YouTube та не один раз відвідував його. Абсолютно кожен користувач зможе знайти тут щось цікаве саме...
Смотреть результаты