search
Підписатися

logo

Пара та її користь у побутовій техніці

27 Жовтня, 2019, 07:04 8

Як ми можемо пам’ятати з уроків фізики ще в школі, пара є одним з трьох станів води. А саме газоподібним. Пара стала неймовірно корисною для людства і є нашим незамінним помічником. Корисність і навіть могутність пари складно переоцінити. Пара допомагала пересувати цілі склади залізницею, приводила до руху морські судна… Але вже сьогодні застосування пари стало більш практичним саме в побутовій сфері.

Цікавий огляд: Новий рівень чистоти – пральні машини LG з функцією пари

Наша техніка, причому найрізноманітніша, обзавелася функціями, які в своїй діяльності застосовують таку складову як пара. Результат і цілі її застосування в побутовій техніці можуть бути дуже різними, що зайвий раз підтверджує неймовірну користь подібного стану води. Сьогодні ми розберемося, у яких саме випадках пара виявляється корисною, і в якій техніці вона може бути застосованию з максимальною ефективністю.

Пральні машини з функцією пари

Купуючи пральну машину з функцією пари, не варто наївно вважати, що пара буде використовуватися абсолютно в кожній програмі прання, і це стане справжньою панацеєю для нас. Звичайно ж, користь застосування пари в пральних машинах очевидна, але проявляється вона лише в тому випадку, коли ми правильно користуємося цією самою функцією. Тож які переваги ми отримуємо в разі, якщо наша пральна машина має функцію пари?

пар в стиральной машине

Питання по темі: Навіщо потрібна функція пари в пральних машинах?

  • Позбавляє від алергенів – пара, з огляду на свої властивості, дуже ефективно позбавляє наші речі від алергенів і хвороботворних організмів. Часом невинне чхання не викликає у нас тривоги, але це може бути передвісником страшної алергії в майбутньому.
  • Розм’якшує забруднення – якщо пара використовується в пральній машині разом з водою, такий тандем, безумовно, краще і ефективніше усуває будь-які забруднення на нашому одязі. Пара попередньо обробляє речі і розм’якшує ті забруднення, які утворилися на тканині, в наслідок чого їх набагато легше і ефективніше видаляє тепла вода з порошком або ополіскувачем.
  • Після пари свіжіше – крім іншого, пара є відмінним інструментом для освіження наших речей. Пара чудово позбавляє речі від запахів, навіть від дуже їдких. Наприклад, завзятий курець, використовуючи пральну машину з парою для прання своїх сорочок і футболок, легко позбавить їх від запаху сигаретного диму.
  • Пара розгладжує – після кожного прання речей, нас чекає цікавий захід з їхнього прасування. Але в деяких моделях пральних машин може бути вбудована не просто функція прання з парою, але і розгладження з парою. В цьому випадку, відразу ж після програми прання, пральна машина, використовуючи пар, розгладжує речі. Ідеального результату, швидше за все, не буде, але речі будуть далеко не такими зім’ятими, як зазвичай.

Пилососи з парою

Пилососи бувають різними, але принцип їх роботи приблизно однаковий у всіх випадках. Пилосос силою повітря збирає пил і інші забруднення з поверхні в спеціальний мішок. Здавалося б, досить проста дія, і навіщо в цьому випадку може знадобитися пара? Насправді, пара в пилососах застосовується досить рідко, але її корисні властивості навіть в цьому випадку незаперечні.

пылесос с паром

Той, хто займався прибиранням, прекрасно знає і розуміє, що даний захід займає чимало часу і сил. Але що відбувається в тому випадку, якщо наш пилосос має функцію пари? В цьому випадку, вся процедура стає не тільки легшою, але й проходить у значно коротші терміни. Це означає, що пропилососити і прибрати весь будинок або квартиру стає набагато легшим і швидким процесом.

Давайте розберемося: Як вибрати пилосос, який легко перетворить прибирання на задоволення

Прибирати пилососом з парою легше виявляється через те, що пара має таку корисну властивість, як розм’якшення забруднень, тому видаляються навіть дуже застарілі забруднення. Пилосос з функцією пари буде доречним особливо в тих випадках, коли на поверхні підлоги проявляються довготривалі забруднення або в’їдаються плями.

Але якщо функція пари в пилососі є настільки корисною, чому ж кожен пристрій подібного типу не обладнати парогенератором? Тут є зворотний бік медалі. Щоб перетворити воду на пару необхідна висока температура, тому, щоб реалізувати подібну ідею в пилососі, необхідно передбачити окремий резервуар для води і камеру, в якій буде генеруватися пара. Все це робить такий пилосос масивним і важким, порівняно з аналогами. Тому вирішуйте, що буде кращим для вас – важкий, але ефективний пилосос, або легкий пилосос без пари.

Пара і праска – нероздільні!

У сучасній прасці багато корисних функцій, і обійтися без неї дуже складно. І справді, не виходити ж з дому в пом’ятою сорочці або в не прасованих брюках. Кожному з нас завжди хочеться виглядати акуратно й охайно. Але, щоб охайно виглядати, мало одягти на себе ретельно випрану річ, потрібно її ще й випрасувати. Можна це зробити просто розігрітою праскою, але набагато легше й ефективніше прасування відбувається з використанням пари.

Пар и его польза в бытовой технике - утюг с паром

Корисна порада: Як очистити підошву праски – інструкція з відео

Пара дуже швидко проникає в пори тканини і робить її більш піддатливою. В цьому випадку складки на наших речах розгладжуються набагато швидше. Навіть дуже зім’ята  сорочка на очах перетворюється в акуратну і гладеньку річ. Крім розгладження речей, пара в прасці допомагає робити їх більш свіжими, позбавляє від неприємних запахів, наприклад, якщо залишається легкий запах порошку або ополіскувача після прання, прасування з парою швидко позбавить річ від нього.

Завдяки тому, що пара дійсно неймовірно полегшує процес прасування, вже сьогодні практично жодна праска не обходиться без цієї функції. Більш того, існує чимало різновидів парових систем. Наприклад, праска-парогенератор, яка має великий резервуар для води, що розташований поза корпусом самої праски. Пара в даному випадку подається під великим тиском, тому така праска-парогенератор здатна розгладити навіть найщільніші тканини.

05

Що купити? Потрібна надійна праска? Топчик моделей від блогу Comfy! 6 прасок до 3 000 гривень

Незайвим в побуті може виявитися і вертикальний відпарювач. Нерідко він обладаний стійкою зі спеціальною вішалкою, на якій можна розмістити навіть найгабаритніші речі. У цьому випадку вся прасування відбувається за допомогою пари. Вертикальним відпарювачем дуже зручно розгладжувати штори, тюль, верхній одяг.

Прибираємо парою! Навіщо потрібен пароочисник?

Корисні властивості пари багатогранні і не обмежуються лише чимось одним. Саме тому функція пароутворення застосовується в найрізноманітнішій техніці. Вдалося знайти застосування парі й у тій техніці, яка призначена для прибирання наших будинків. Але чим пароочисник принципово відрізняється від пилососа з функцією пари? А відрізняється він тим, що пароочисник більш повно і ефективно використовує властивості пара під час прибирання, але це зовсім не означає, що пароочисник може замінити побутовий пилосос.

04

Насправді пароочисник є відмінним доповненням пилососа. Але в чому проявляється основна користь пароочисника, де він виявляється більш корисним за пилосос?

  • Пароочисником дуже зручно очищати плитку і сантехніку, наприклад унітаз, умивальник, ванну, душову кабіну. Завдяки додатковим насадкам легко очищати шви між плитками. Крім цього, парою легко очищається хромована поверхня або нержавіюча сталь.
  • Пароочисник здатний впоратися навіть із застарілими забрудненнями, легко видаляє жир, накип, грибок, і навіть цвіль. Час прибирання за допомогою пари істотно скорочується, а значить, ми економимо ще й свої сили.
  • Завдяки використанню пари і пароочисника ми можемо відмовитися від побутової хімії та всіляких миючих засобів, адже пара здатна справлятися з забрудненнями і без їх використання.
  • Пароочисник здатний освіжити атмосферу в домі, адже він відмінно нейтралізує запахи. Особливо актуальним це стає в тому випадку, якщо в будинку живуть домашні тварини.

Пар и его польза в бытовой технике - ручной пароочиститель

Що потрібно знати: З чистого аркуша. Системи ефективного і легкого прибирання

Але, в будь-якому випадку, пароочисник не здатний повністю позбавити нас від бруду самостійно, адже на відміну від того ж пилососа він не проводить забір сміття, а лише розм’якшує бруд. Тому озброїтися ганчіркою в будь-якому випадку буде необхідно.

Пара піклується про наше здоров’я!

Чи замислювалися ви про те, наскільки високим є рівень вологості повітря у вашому домі? Якщо ні, то настав час з’ясувати, чи знаходиться він межах рекомендованого. Для цього нам знадобиться спеціальний прилад під назвою гігрометр. Але якщо у вас є спеціальна метеостанція, нерідко функція вимірювання вологості в приміщенні є серед інших в цьому приладі. Тож, якщо ми вже з’ясували, який рівень вологості в нашому домі, і він виявився нижче 40%, варто розуміти, що це нижче норми і нам знадобиться зволожувач.

Бюджетна покупка: Укластися в бюджет: зволожувач повітря. Бюджет до 1 000 гривень

Особливо часто повітря виявляється сухим у холодну пору, а саме взимку. Але чим загрожує недостатня вологість повітря? Це не дуже позитивно впливає на збереження нашого здоров’я. Так, можуть з’явитися симптоми деяких захворювань, такі як сухість слизової рота або очей, а також сухість дихальних шляхів. Несприятливо сухе повітря впливає і на наш побут, наприклад, меблі з дерева або дерев’яні підлоги вкрай негативно реагують на сухість. Дерево може пересихати, з’являється ризик утворення тріщин.

Виправити ситуацію з сухим повітрям допомагає зволожувач повітря. Існує кілька різновидів зволожувачів, але їхня кінцева мета одна: за допомогою пари зволожити повітря в будинку і зробити його таким, який відповідає нормі. Найкращим варіантом завжди стають ті зволожувачі, які мають вбудовану можливість вимірювання вологості повітря. Так ми зможемо поставити потрібний параметр, і зволожувач досягне норми в найкоротші терміни.

Підведемо підсумок

Застосування пари в побутовій техніці з абсолютно різним призначенням небезпідставне, адже її корисні властивості відомі давно. Таким чином, помилково вважати, що функція пари, наприклад, у пральній машині, це всього лиш так званий «маркетинговий хід», який просто сприяє її подорожчанню, але в підсумку виявляється непотрібним. Насправді, це одна з найбільш корисних функцій, яка принесе не тільки додаткову користь, але й істотно полегшить сам процес основної роботи пристрою.

Так, ми змогли з’ясувати, що пара в побутовій техніці сприяє поліпшенню прання речей в пральних машинах, освіжає білизну, допомагає в прибиранні або дезінфекції різних типів покриттів у випадку пилососів, видаляючи навіть дуже застарілі забруднення. Пара так само допомагає випрасувати найщільніші тканини з мінімальними витратами фізичних зусиль. А ще вона може застосовуватися в кулінарії і допомагати готувати не тільки смачну їжу, а ще й дуже корисну. Однак турбота про здоров’я за допомогою пари в побутовій техніці цим не обмежується, адже завдяки парі ми можемо наситити повітря в своєму будинку достатньою вологістю.

Ось така вона, різнобічна й неймовірно корисна, пара, яку можна зустріти в багатьох варіаціях у сучасній побутовій техніці.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

91645 0 cookie-check Пара та її користь у побутовій техніці

Читайте також:

Топ-7 мобільних батарей за версією Comfy. Завжди є час для підзарядки!
Топ-7 мобільних батарей за версією Comfy. Завжди є час для підзарядки!
26 Жовтня, 2019, 12:27 1064 10
Актуальність автономності сучасних смартфонів вже давно турбує багатьох з нас. Нерідко ми прагнемо придбати саме ту модель смартфона, яка має акумулятор найбільшої ємності, забуваючи часом,...
Смотреть результаты
Кави багато не буває. Сім відмінних моделей еспресо-кавоварок для кавоманів!
Кави багато не буває. Сім відмінних моделей еспресо-кавоварок для кавоманів!
Міцна, запашна кава – це саме те, що життєво необхідно багатьом з нас щоранку. А що потрібно для швидкого приготування бездоганно смачної кави? Правильно, хороша...
Смотреть результаты
Мексиканські мотиви – готуємо Чімічангу
Мексиканські мотиви - готуємо Чімічангу
Варіація на тему шаурми. Улюблена страва Deadpool’а – персонажа всесвіту Marvel. Класична страва Мексиканської кухні. Прикольно звучить слово. Все це – чімічанга. Підписуйтесь на наш...
Смотреть результаты