search
Підписатися

logo

Топ-5 поліпшень в Samsung Galaxy S9 і S9 +

15 Березня, 2018, 12:03 10

Чи не  найголовніша презентація 2018 року позаду, Galaxy S9 і S9 + нам показали. Прийшов час розібратися, чим же він став краще.

Смартфони-флагмани від Samsung серії «S» вже не перший рік є законодавцями моди для всіх інших смартфонів на платформі Android. І мова йде не тільки про смартфони під брендом Samsung, а й про інші теж. Безліч технологій та інновацій, які ми одного разу спостерігали тільки в арсеналі дорогого флагмана, згодом перекочували в доступніші смартфони. Таким чином, щороку ми з нетерпінням очікуємо виходу новенького гаджета з найкращими і найновішими технологіями. Погодьтеся, що кожен, хто хоч трохи цікавиться мобільними технологіями, хоче зазирнути трохи вперед і дізнатися, як ця сфера буде розвиватися далі.

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - смартфон с двух сторон

Саме таким вікном в майбутнє стає для всіх нас Galaxy S9 і S9 + у 2018 році. Розібравшись в тому, які саме аспекти поліпшили розробники корейського гіганта, ми зможемо зрозуміти, в якому руслі буде рухатися розвиток технологій android-смартфонів в найближчий рік. Тому ми вирішили з’ясувати, чим саме нові S9 і S9 + стали краще порівняно з торішніми моделями і виділили основні поліпшення та інновації в невеликий рейтинг, який і пропонуємо вам сьогодні. Охопити абсолютно все, що змінилося або додалося в новій редакції флагмана нам, звичайно ж, не вдалося, але ось те найосновніше, що ми вирішили виділити!

 5 Процесор і продуктивність

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - новый процессор

Ні для кого не стане відкриттям те, що кожне нове покоління смартфонів абсолютно будь-якої лінійки  покращується,  стає продуктивнішим і сучаснішим. Не стала винятком і серія флагманів Samsung Galaxy S. Новенькі Galaxy S9 і S9 + отримали такий же новенький 8-ядерний процесор Exynos 9810 замість торішнього Exynos 8895 в Galaxy S8 і S8 +. Новий процесор став кілька продуктивнішим, а його частота роботи становить 2,7 ГГц + 1,7 ГГц. І хоча подібний параметр досить важливий, варто справедливо зауважити, що загальну картину про істотну надбавку в продуктивності ми зможемо отримати, якщо будемо мати у своєму розпорядженні більше даних.

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - exynos 9 в новом смартфоне

Так, наприклад, Galaxy S9 зовсім не додав в обсязі вбудованої і оперативної пам’яті, яка залишилася на минулорічному рівні – 64 Гб і 4 Гб, відповідно. Але ось Galaxy S9 + вже може запропонувати нам цілих 6 Гб ОЗУ, що є істотним приростом. Варто зауважити, що минулорічні Galaxy S8 і S8 + відрізнялися лише діагоналлю дисплея, фізичними габаритами і об’ємом батареї. Але ось у 2018 році відмінностей між звичайною і плюсовою версіями додалося.

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - android oreo

Galaxy S9 і S9 + стануть першими смартфонами Samsung, на яких ми зможемо оцінити новенький Android 8.0 Oreo. Раніше він був доступний для нас, але тільки не на Samsung. Безумовно, всі ми розуміємо, що багато інших моделей від корейського виробника так само отримають оновлення до «восьмого» Android, але станеться це трохи пізніше.

4 Селфімоджі

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - селфимоджи

Спілкування для багатьох з нас дуже важливе і займає унашому соціальному житті окрему нішу. Ми витрачаємо дуже багато часу на спілкування абсолютно кожного дня. Причому це спілкування може носити різноманітний характер, як особистий, так і діловий. Нерідко для того, щоб поспілкуватися з кимось, ми вдаємося до допомоги власних смартфонів. Більш індивідуальний характер нашого спілкування за допомогою гаджетів надають Galaxy S9 і S9 +. Стало це можливим завдяки, так званим, селфімоджі. Ця цікава новинка надає нашим повідомленнями індивідуальний характер та барвистість.

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - стикеры селфимоджи

Суть селфімоджі полягає в тому, що ви зможете використовувати власну анімаційну копію замість традиційних емоджі або смайликів. Створити таку анімовану копію не складно. Достатньо лише активувати камеру і направити її об’єктив на себе. Після цього натискаємо на «селфімоджі», а потім на «створити аватар». Далі ми просто слідуємо інструкції на екрані, а результатом подібних заходів стає наша анімована копія, яка крім усього іншого здатна повторювати за нами наші дії.

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - индивидуальные анимированные аватарки

Наприклад, якщо ви посміхнетеся, то наш селфімоджі так само посміхнеться. Якщо ж ви вирішите покивати головою або просто відвернутися від об’єктива камери, то і ці дії наш аватар повторить за нами. Крім цього в нашому розпорядженні буде 18 стікерів, які можна буде створити автоматично. Подібна анімована копія нас самих стане чудовим доповненням різних чатів та листувань в соціальних мережах.

3 Доповнена реальність

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - дополненная реальность

У минулому році Galaxy S8 і S8 + обзавелися інтелектуальним помічником по імені Bixby. Цей асистент здатний вивчати наші звички у використанні смартфона, запам’ятовувати необхідну для нас інформацію і працювати з нашими програмами, які ми використовуємо на смартфоні. Безумовно, поява Bixby стала відчутним нововведенням, але Galaxy S9 і S9 + пропонує нам суттєво доопрацьовану версію Bixby, яка придбала масу нових корисних можливостей. Реалізовано це в Bixby Vision, що пропонує нам функції доповненої реальності.

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - распознание объектов

Функція Bixby Vision інтегрована в камеру смартфона. Завдяки їй ми зможемо, наприклад, перевести текст незнайомою мовою. Достатньо лише навести об’єктив камери на нього, і дати команду асистентові для перекладу. Подібна можливість може виявитися досить корисною для любителів подорожей за межами рідної країни. Bixby Vision здатний так само розпізнавати різноманітні об’єкти і надавати нам додаткову інформацію про них. Розпізнати асистент зможе як пам’ятники архітектури, так і різноманітні продукти на нашому обідньому столі. Завдяки цьому ми зможемо дізнатися цікаві факти про ті історичні місця, які відвідуємо або просто підрахувати кількість калорій у власному обіді.

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - перевод текста

Цікавою можливістю в Bixby Vision стає можливість покупок тих предметів, які ми бачимо в повсякденності. Асистент здатний розпізнати той чи інший предмет і знайти вигідні пропозиції для нас серед різноманітних електронних магазинів. Так, якщо ми в черговий раз побачили, наприклад, красивий припаркований автомобіль, то за допомогою Bixby Vision нам не важко буде моментально дізнатися його вартість.

2 Стереодинамики AKG

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - стереодинамики

Гучний і об’ємний звук далеко не завжди був у пріоритеті у різних розробників смартфонів, в тому числі і у компанії Samsung. Навіть флагмани Samsung не могли похвалитися настільки якісним звучанням, наприклад, під час прослуховування улюбленого хіта. І ось прийшов час для позитивних змін в даній сфері. Нові Galaxy S9 і S9 + отримали два стереодинаміки, розробкою яких займалася відома компанія AKG. Таким чином, нові моделі S9 і S9 + стають найгучнішими смартфонами з усіх раніше зроблених в цій лінійці (та й не тільки в цій лінійці).

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - музыка на смартфоне

Компанії AKG вдалося досягти успіху не тільки в питаннях потужності звуку, але і в його якісних показниках. Поряд з тим, що звук став в 1,4 рази гучніше, він стає істотно чистіше і якісніше, ніж у всіх інших Samsung Galaxy. Додатковий обсяг звуку надає технологія Dolby Atmos, яку успішно застосували розробники компанії AKG в Galaxy S9 і S9 +.

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - dolby atmos в s9

Завдяки використанню двох стереодинаміків, розроблених компанією AKG, ми зможемо з ще більшим задоволенням прослуховувати на ньому улюблені музичні хіти, переглядати фільми або відеоролики і так далі. Подібний крок зводить Galaxy S9 і S9 + на нову сходинку, адже раніше ми могли використовувати максимум навушники з будь-якими ефектами, сьогодні ж ми зможемо обійтися без них, отримавши ще більше якісного звуку, ніж в попередніх редакціях Galaxy S.

1 Камера

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - сдвоенная камера

Камера – це один з основних компонентів нашого смартфона. Тому зовсім не дивно, що удосконаленню даного компонента приділяється чимало часу і сил. Камера в S9 і S9 + стала ще краще, ніж раніше і це, напевно, здивує небагатьох. Але наскільки вона стала краще і чим конкретно? Ось це вже більш цікаве питання. Варто зауважити відразу, що Galaxy S9 +, нарешті, обзавівся здвоєним об’єктивом. При цьому розробники компанії Samsung порівняли властивості нової камери з властивостями людського ока. Вся справа в тому, що камери на Galaxy S9 і S9 + здатні пристосовуватися до різної освітленості.

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - камера galaxy s9

Так, основна камера Galaxy S9 має подвійну апертуру f / 1.5 і f / 2.4, таку ж подвійнку апертуру має і подвійна камера Galaxy S9 +. Так, якщо ми робимо зйомку в умовах поганої освітленості, то камера працює в режимі f / 1.5, а якщо ми знімаємо фото, наприклад, яскравим і сонячним днем, то камера буде працювати в режимі f / 2.4. Крім цього камери пристрою оснащені можливістю мультикадрового шумозаглушення. Це означає, що вона здатна згладжувати всі недоліки зйомки в темний час доби без додаткових налаштувань.

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - съемка на камеру

Наступною цікавою інновацією в роботі камери Galaxy S9 і S9 + стала можливість сповільненої зйомки Super Slow-mo. Але ось максимальна роздільна здатність, яка підтримує даний режим – HD. Завдяки режиму Super Slow-mo ми зможемо розглянути абсолютно всі деталі знятого нами відео.

Підведемо підсумок

Топ-5 улучшений в Samsung Galaxy s9 и s9+ - новый флагман

Безумовно, різноманітних новинок, які застосовані в Galaxy S9 і S9 + на багато більше і ми розглянули далеко не все. Проте, спираючись на свій суб’єктивний погляд, ми наважилися виділити п’ять найбільш важливих і значимих поліпшень. Полягають вони у наступному:

  1. Поліпшення продуктивності за рахунок більш нового і досконалого процесора, а також за рахунок збільшення оперативної пам’яті в Galaxy S9 + (при цьому Galaxy S9 має 4 Гб ОЗУ, як і минулорічні редакції).
  2. Відтепер за допомогою Galaxy S9 і S9 + ми зможемо створити свого анімованого двійника і використовувати для прояву різноманітних емоцій під час віртуального спілкування. Такого двійника розробники Samsung назвали селфімоджі.
  3. Розвиток тренда доповненої реальності в Galaxy S9 і S9 + реалізували за допомогою Bixby Vision. Тепер ми зможемо отримувати додаткові відомості про оточуючі нас об’єкти, перекладати текст на незнайомих мовах і багато іншого.
  4. Завдяки двом стереодинаміками AKG і технології Dolby Atmos смартфони Galaxy S9 і S9 + здатні запропонувати нам не тільки потужне звучання, але й більш чисте та об’ємне, порівняно з попередніми смартфонами Galaxy.
  5. Сказати, що нова камера стала краще, значить, нічого не сказати. Нові камери Galaxy S9 і S9 + отримали властивості, подібні людському оку. Відтепер вони можуть пристосовуватися до різної освітленості під час зйомки фото або відео. Крім цього ми отримали можливість популярної сьогодні сповільненої зйомки Super Slow-mo.
48962 0 cookie-check Топ-5 поліпшень в Samsung Galaxy S9 і S9 +

Читайте також:

Безболісна епіляція — міф чи реальність?
Безболісна епіляція — міф чи реальність?
15 Березня, 2018, 11:40 1034 11
Краси забагато не буває. Не вірите? А запитайте у дівчат — знаєте, яку відповідь ви отримаєте? Що меж досконалості не існує, не існувало й ніколи...
Смотреть результаты
Чого в кухні не вистачає? Проводимо весняну ревізію!
Чого в кухні не вистачає? Проводимо весняну ревізію!
Кухня – це серце будинку, його вогнище і джерело щастя для всіх мешканців квартири. Не вірите? А звідки тоді беруться всі ті ласощі, які роблять...
Смотреть результаты
Philips Avent – все для найменших
Philips Avent – все для найменших
Діти – це наше майбутнє. Та поки воно настане, про дітей треба піклуватись вже сьогодні. Компанія Philips розробила цілий комплекс для малюків: від ложечок до...
Смотреть результаты