search
Підписатися

logo

Топ-5 мобільних батарей від Comfy

04 Липня, 2019, 08:27 10

Якою б потужною і «зарядженою» не була батарея нашого смартфона, будь-який сучасний чоловік з упевненістю скаже, що на одному заряді його гаджет тримається максимум один день. Ну, тільки якщо ви дзвоните пару раз за день і лише одного разу на добу заходите в інтернет, не користуючись при цьому мессенджерами і соціальними мережами, ваш смартфон, можливо, збереже свій заряд ще на наступний день.

Корисно знати: Чому батарея смартфона швидко розряджається ?

Однак уявити подібний сценарій дуже складно, так як наше життя з плином часу стає лише активніше, і ми все більше стаємо залежними від свого смартфона. Сказати, що це погано не можна, просто так складається наш побут і дозвілля. Таким чином, вкрай важливо мати під рукою пристрій, який буде здатний продовжити «життя» нашого смартфону в екстрену хвилину.

Особливості сучасного powerbank

Powerbank має свої особливості і характеристики, які в значній мірі відрізняють їх один від одного. Вперше опинившись в магазині перед вітриною з Зовнішніми батареями, ми можемо цілком виправдано розгубитися. І це нормально, адже недосвідчена в тонкощах зовнішніх батарей людина не знає, на що потрібно звертати увагу і який powerbank дійсно краще.

  • Ємність батареї – це найбільш очевидний параметр зовнішньої батареї, на який ми звертаємо свою найперше увагу. Від ємності залежить, скільки разів додатково ми зможемо дозарядити свій смартфон.
  • Дисплей – наявність або відсутність дисплея на powerbank не впливає на його технічні особливості, але впливає на зручність його використання. На дисплеї зовнішньої батареї відображається рівень її заряду. Але якщо його немає, то стежити за зарядом батареї ми зможемо завдяки кільком індикаторами на ній.

Топ-5 мобильных батарей от Comfy - мобильная батарея в руке

  • Вихідний струм – на цю характеристику ми звертаємо увагу рідше, але вона так само досить важлива. Від неї залежить те, наскільки швидко powerbank зарядить наш смартфон. Додатковою плюшкою тут може виявитися технологія швидкої зарядки.
  • Роз’єми – від того яким смартфоном ми володіємо, залежить і те, який кабель для зарядки нам потрібно буде використовувати. Найчастіше в комплект до зовнішньої батареї йде кабель microUSB, рідше Type-C або lighting. У разі відсутності потрібного кабелю, його необхідно буде докупити окремо.

Топ-5 мобильных батарей от Comfy - батареи с фонариками

  • Кількість підключень – якщо ми плануємо заряджати від powerbank тільки один пристрій, то на цей параметр можна не звертати уваги. Але от якщо нам потрібно заряджати мінімум пару гаджетів одноразово, то краще вибрати батарею відразу з двома USB.
  • Розмір – фізичний розмір батареї також має велике значення. Цей показник безпосередньо залежить від ємності, адже чим вона більша, тим більше і сама зовнішня батарея. Але не варто забувати, що нам потрібно буде постійно носити її з собою, тому слід знайти певний компроміс між оптимальною ємністю і зручними розмірами.

Цікава інформація: Як вибрати Powerbank – зовнішній акумулятор

# 5 MoLife C0502 5000 mAh

Серед очевидних переваг даної батареї варто відразу ж помітити її компактність. Такий powerbank легко поміститься в кишені або невеликій сумочці. Крім цього батарея MoLife не важка, що так само важливо. Але ось її ємність невелика і складає 5 000 мАг. Сучасний смартфон така батарея зможе забезпечити лише одним повним зарядом, але не більше.

Топ-5 мобильных батарей от Comfy - батарея molife

У комплекті з зовнішньою батареєю поставляється кабель формату microUSB і варто наголосити на тому, що він досить зручно розташовується на корпусі, вірніше навіть всередині нього. Завдяки такому рішенню нам не потрібно буде окремо носити кабель, він буде завжди прикріплений на батареї. Незважаючи на відносно невелику ємність, powerbank MoLife володіє відразу двома роз’ємами для зарядки.

Занадто швидко дозарядити смартфон дана батарея не зможе, адже потужність вихідного струму в даному випадку становить 1A. Тому потрібно набратися терпіння і дати батареї час, щоб вона змогла відновити заряд смартфона до максимуму. В цілому такий powerbank відмінно підійде для тих, кому не потрібно дозаряджати свій гаджет по кілька разів. Вона компактна, зручна і не важка.

# 4 Besiter Kingkong 20

Компактність не буде перевагою наступної батареї. Вона досить важка і має великі габарити. До слова, важить майже півкілограма. Але все це через те, що вона несе в собі чималу ємність, а саме 20 000 мАг. З таким запасом, після повної розрядки нашого смартфона, вона зможе дозарядити його приблизно п’ять разів до 100%.

Топ-5 мобильных батарей от Comfy - батарея besiter

Зробити вона це зможе досить швидко, адже батарея Besiter Kingkong 20 підтримує технологію Quick Charge 3.0 (Швидка зарядка), а потужність вихідного струму може досягати 3А. Але не варто забувати про те, що така технологія буде корисною лише для тих смартфонів, які так само її підтримують. Заряджати від батареї ми зможем як один пристрій, так і відразу два, завдяки наявності двох портів USB.

Топ-5 мобильных батарей от Comfy - батарея besiter белая и черная

У комплекті з зовнішньої батареєю Besiter поставляється кабель microUSB, але на корпусі присутній роз’єм Type-C, який, власне, і відповідає за швидку зарядку самої батареї. Стежити за рівнем заряду і потужністю зарядки ми зможемо на інформативному дисплеї, який розташований на лицьовій стороні батареї. Вкрай корисна батарея для тих, хто довгий час перебуває в умовах, які не дозволяють нормально зарядити смартфон. Besiter Kingkong 20 забезпечить автономність одному смартфону від 3 днів до 1 тижня.

Корисно знати: Як правильно заряджати ваш смартфон? – Повсякденні і екстремальні способи

# 3 Xiaomi Mi2 5000 mAh

Зовні батарея Xiaomi Mi2 виглядає досить просто і навіть аскетично. Але в цьому і полягає її перевага перед іншими. Вона досить компактна, її легко носити з собою, вона не вимагає для себе багато місця. Але при цьому і ємність такої батареї всього 5 000 мАг. Насправді, якщо більше одного, максимум двох разів заряджати смартфон не потрібно, то і велику ємність купувати сенсу немає.

Топ-5 мобильных батарей от Comfy - батарея xiaomi 5000

Зарядити наш смартфон батарея зможе в досить стислі терміни, так як потужність вихідного струму становить 2,4А, але технології швидкої зарядки в батареї Xiaomi немає. Комплектується кабелем microUSB, і роз’ємів іншого формату на корпусі немає. Заряджати більше одного пристрою одночасно можливості так само не буде, так як Xiaomi Mi2 має всього один роз’єм USB, але при запасі 5 000 мАг це, швидше за все, не буде потрібно.

Топ-5 мобильных батарей от Comfy - батарея xiaomi 5000 в трех ракурсах

Стежити за рівнем заряду самої батареї ми зможемо завдяки чотирьом індикаторам, кожен з яких сигналізує про 25% заряду. Насправді, зовнішня батарея Xiaomi Mi2 дуже симпатична зовні, компактна і здатна швидко відновити рівень заряду нашого смартфона. Така практичність powerbank цінується найбільше.

# 2 Xiaomi Mi 2C 20000 mAh

Головною особливістю мобільної батареї Xiaomi Mi 2C є її велика ємність на 20 000 мАг. Це дозволяє нам на дуже тривалий час забезпечити автономність свого смартфону або навіть двох. Така батарея так само непогано підійде для того, щоб підтримувати рівень зарядки планшета з великою діагоналлю. Але побічним ефектом великої ємності є і чималі фізичні розміри powerbank.

Топ-5 мобильных батарей от Comfy - батарея xiaomi 20000

Не дивлячись на це, Xiaomi Mi 2C не надто важкий і майже в півтора рази легше ніж, наприклад, найближчий конкурент з такою ж ємністю Besiter Kingkong 20. Але, володіючи відмінним запасом заряду, Xiaomi Mi 2C, на жаль, не може запропонувати нам технологію швидкої зарядки, яка зовсім не зайва при такому обсязі. Саме через відсутність цієї технології ми і не зважилися розташувати цю батарею вище другого місця.

Топ-5 мобильных батарей от Comfy - батарея xiaomi 20000 в руке

Мобільна батарея Xiaomi володіє двома роз’ємами USB для одночасної зарядки декількох пристроїв, а також чотирма індикаторами, які сигналізують нам про більший чи менший рівень заряду самої батареї.

Теж цікаво: Топ-7 смартфонів з технологією бездротової зарядки

# 1 Xiaomi Mi Power Bank 2S 10000 mAh

Найпоширенішим форматом мобільної батареї є ті, які мають ємністю 10 000 мАг. Цього не мало, і батарея здатна зарядити смартфон кілька разів. При цьому габарити powerbank не надто великі і її можна легко носити з собою. Саме ці переваги має популярна модель зовнішньої батареї Xiaomi Mi Power Bank 2S.

Топ-5 мобильных батарей от Comfy - батарея xiaomi 10000

Завдяки тому, що батарея має відразу два роз’єми USB, ми зможемо одночасно заряджати відразу два пристрої від неї. Але якщо нам досить зарядити лише один смартфон, то ми зможемо скористатися всіма перевагами технології Quick Charge 2.0 і за найкоротший час відновити заряд свого смартфона. Ємності батареї Xiaomi Mi Power Bank 2S буде досить, щоб мінімум двічі зарядити один смартфон до 100%.

Топ-5 мобильных батарей от Comfy - батарея xiaomi 10000 в руке

Стежити за рівнем заряду самої батареї ми зможемо завдяки чотирьом індикаторам. А технологія швидкої зарядки, повністю відновить ємність powerbank так само швидко, як і Xiaomi Mi2 на 5 000 мАг. Незважаючи на досить немаленьку ємність, батарея Xiaomi Mi Power Bank 2S не громіздка і легко поміщається в руці.

На завершення

Мати можливість оперативно і без проблем відновити заряд свого смартфона, безумовно, важливо. Саме тому сьогодні мобільні батареї стали настільки популярні. І якщо у вас ще немає такого корисного доповнення до смартфону, то саме час задуматися про те, який саме powerbank придбати. Але не варто забувати про те, що навіть такий, на вигляд, простий пристрій може мати масу своїх особливостей.

Топ-5 мобильных батарей от Comfy - маленькие внешние батареи

Першочерговий параметр, який вплинув на нашу оцінку і розстановку всередині рейтингу, звичайно ж, ємність. Але ще ми враховували практичність, функціональність і зручність батареї. Чудовим доповненням деяких моделей виявилася технологія швидкої зарядки, завдяки чому Xiaomi Mi Power Bank 2S і виявився на першому місці.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

83149 0 cookie-check Топ-5 мобільних батарей від Comfy

Читайте також:

Як відмити духовку в домашніх умовах
Як відмити духовку в домашніх умовах
03 Липня, 2019, 04:45 5965 14
Кухонна піч – незамінна помічниця кожної господині. Вона багато в чому полегшує нам життя, допомагає в готуванні смачної домашньої їжі. Але, як і будь-яке начиння,...
Смотреть результаты
Ритуали доброго ранку для продуктивного дня
Ритуали доброго ранку для продуктивного дня
Ранок – час клопіткий. Швидко встати, на ходу поснідати, в поспіху одягнутися, похапцем зібрати сумку, нічого не забути – і бігом на роботу. Якщо у...
Смотреть результаты
Як перевірити жорсткий диск на помилки
Як перевірити жорсткий диск на помилки
Жорсткий диск служить для довготривалого зберігання всієї інформації користувача, а також системних файлів. У тому числі технічні характеристики накопичувача впливають на швидкодію роботи комп’ютера або...
Смотреть результаты