search
Підписатися

logo

Скрічери: 7 крутих машинок-трансформерів

23 Березня, 2021, 04:33 4996 0

Ви чули про іграшки, які можуть в одну мить змінювати свій зовнішній вигляд, роблячи сальто? Виглядає це так, ніби машинка на повній швидкості стикається з якоюсь плоскою штукою, буквально за секунду робить в повітрі запаморочливий переворот і приземляється вже в зовсім іншому вигляді – героя з суперсилою.

Це – скрічери. Машинки-трансформери. І вони єдині в своєму роді. Хлопчаки їх відразу полюбили. Сьогодні розповідаємо про скрічери, як грати і які баттли влаштовувати. І ділимося добіркою найпопулярніших моделей, які отримали найбільшу кількість позитивних відгуків. Будь-яка з них стане відмінним подарунком для дитини 5-6 років і старше. Виручить, якщо у хлопчика «все є», якщо його важко чимось здивувати і захопити, а дуже хочеться. До речі, зараз на скрічери діють приємні знижки.

Також для хлопчиків:

Скрічери – що це і як грати

Screechers Wild! – це машинки-трансформери, створені за мотивами однойменного аніме-серіалу і презентовані американською компанією Alpha Group у 2018 році. Але не ті, до яких ми всі звикли, а з абсолютно новим і дивним механізмом трансформації. Варто машинці зловити скрічер-диск, як вона в запаморочливому сальто перетворюється на потужного скрічера. Унікального: з ім’ям, своїм характером і легендою.

Скрічерами називають машинки-трансформери, які в перекиді на 360 градусів перетворюються в унікальну футуристичну істоту – потужного скрічера. Прямо на очах і в лічені секунди. І це – повний захват

Швидкість, спритність, перевтілення – це все про скрічери. Назва Screechers Wild! з англійської перекладається як «дикі крикуни», «дикий вереск». Під час перетворень машинки так і звучать.

Іграшка – три в одному. У ній одночасно уживаються дух авто, тваринна сутність і забійна система озброєння – суперсила. Її скрічер отримує від трансформаційного диска. Іграшка ніколи не набридне, адже вона змінюється на очах. Подивіться самі, як це відбувається. Практично магія! Можна грати не одну годину, забуваючи про все на світі.

Щоб машинка перетворилася на супергероя, потрібно зловити диск в спеціальну виїмку. Після цього вона сама зробить перекид – і скрічер постане в новому образі. Можлива і зворотна трансформація.

Screechers Wild-как играть.

Технологія 360-градусного фліп-морфінгу перетворює звичайні машинки в фентезійних істот. Ніякі батарейки для цього не потрібні. Можна запустити машину, направивши її на магнітний диск, або, навпаки, пульнути диск в машинку. При торканні з ним вона зробить перекид і перетвориться на звіра

З Screechers Wild можна влаштовувати скрічер-баттли. Це, власне, основна мета. Ігрових сценаріїв дуже багато: хто першим піймає машинкою диск, хто першим диском потрапить в машинку, хто збере більше дисків за певний проміжок часу тощо. Завдань на швидкість, влучність та спритність більш ніж достатньо. І вони обмежуються тільки фантазією. Захоплюючі гонки, бої без правил, неймовірні пригоди, битви за скрічер-паливо – можна все. І чим скрічеров більше, тим ширше можливості гри.

Ідеї ​​для баттлів:

 1. Трансформація без зупинки. Потрібно виставити скрічери в один ряд, взяти відповідну їм кількість дисків і запускати по одному диску в кожну машинку. Хто більше перетворив скрічерів, той і кращий.
 2. Найспритніший. Кожен гравець бере по скрічеру. У центрі – один диск. Звучить команда «Старт» – скрічери запускаються в цей диск. Виграв той, хто першим трансформувався.
 3. Захоплення золотого диска. У цьому сценарії в центрі багато дисків. Один з них – золотий. Кожен гравець запускає свого скрічера, збираючи диски трансформації. Перемагає той, хто першим захопив золотий диск.

Більше ідей можна почерпнути у блогерів-скрічерів на Youtube. Професійні баттлери витворяють таке-е-е! У них точно є чому повчитися.

До речі, ми вже запустили свій YouTube-канал з бомбічним контентом українською мовою. Підписуйтесь  і дивіться придатні видосики в тому форматі, який вам до душі.

Для кого і для чого

Дикі скрічери – відмінний варіант подарунка для хлопчика 5 років і старше. Підлітки не менш захоплено грають, виконуючи найнеймовірніші трюки трансформації, відточуючи свою майстерність і показуючи все, на що вони здатні. Заодно тренують швидкість реакції і окомір. У змаганнях діти також вчаться спілкуватися, дають волю фантазії, розкривають свої лідерські якості і просто здорово разом проводять час. А головне, що їм і без гаджетів цікаво.

Скричер-ГЕЙТКРИПЕР.

Screechers Wild! L 2 – ГЕЙТКРІПЕР

Завдяки тому, що скрічери легкі і портативні, їх можна всюди брати з собою, влаштовуючи баттли де завгодно і з ким завгодно. Особливо рекомендуємо для дитячої хлоп’ячої вечірки. Буде весело!

Так, і баттл разом з дітьми. Чому ні? Це об’єднує. Ще й як! скажемо більше, дикі скрічери – це найпростіший і разом з тим драйвовий спосіб знайти з дитиною спільну мову.

ТОП популярних моделей

Є швидкі скрічери, є – сильні. Різного рівня і зі своєю суперсилою. Одні моделі великі і надпотужні, інші – маленькі і маневрені. Ідеально, якщо вийде зібрати цілу колекцію. Буде відповідний скрічер для будь-якого сценарію гри і перемоги.

Машинка-трансформер Screechers Wild! L 1 – Стінгшифт

Купити Screechers Wild! L 1 – Стінгшифт

Хороший варіант для першого знайомства дитини з трансформером. Має просту конструкцію. Досить простий в грі.

Для активації комплектується двома трансформаційними дисками. Ловить диск, підстрибує і перетворюється на скорпіона.

Купити Screechers Wild! L 1 – Стінгшифт

 • Повна ціна *: 359 грн
 • Акційна ціна *: 323 грн (знижка 10% – 36 грн)

Машинка-трансформер Screechers Wild! S2 L3 – Хантер

Хантер – це скрічер-дрифт. Крута модель, у якій найскладніша серед усіх скрічеров трансформація. Вона здатна не тільки робити в повітрі перекид, а й обертатися навколо своєї осі, збираючи диски.

Перевтілюється в дракона з неймовірною Стародавньою силою. Його бойова міць не знає кордонів, хоча ніякої суперсили істота не має. У комплектації чотири диски і наклейки для скрічера.

Скричер-Хантер легенда.

Скрічер-дрифт Хантер показує найскладнішу і довгу трансформацію з усіх можливих. Машинка розганяється, захоплює один диск, прокручується навколо своєї осі, захоплює ще кілька дисків. І тільки після цього робить сальто і перевтілюється в повітрі на дракона

Купити Screechers Wild! S2 L3 – Хантер

 • Повна ціна *: 679 грн
 • Акційна ціна *: 611 грн (знижка 10% – 68 грн)

Машинка-трансформер Screechers Wild! S2 L1 – Фроузен Сноу

Цей скрічер з п’ятої лінійки. Комплектується парою дисків. Він перевтілюється на сніговика – мудрого древнього скрічера, незамінного помічника в хвилини небезпеки. Потрібно одночасно захопити два диски – і машинка робить свій фірмовий перекид на 360 градусів.

Машинки з п’ятої та шостої лінійки можна трансформувати не лише по одній, а й всі разом, з’єднавши їх. Просто одним кидком. Це так звана фьюжн-трансформація.

Купити Screechers Wild! S2 L1 – Фроузэн Сноу

 • Повна ціна *: 379 грн
 • Акційна ціна *: 341 грн (знижка 10% – 38 грн)

Машинка-трансформер Screechers Wild! L 2 – ТИ-РЕККЕР

Ще один крутий скрічер в колекцію. Ти-Реккер трансформується в тираннозавра. Представляє другу лінійку і поставляється з трьома колекційними дисками для миттєвого перевтілення. Є два варіанти упаковки.

Купити Screechers Wild! L 2 – ТИ-РЕККЕР

 • Повна ціна *: 499 грн
 • Акційна ціна *: 399 грн (знижка 20% – 100 грн)

Машинка-трансформер Screechers Wild! L 2 – Найтвіжн

Теж модель другої лінійки. Перетворюється на коня-Пегаса. В комплекті три колекційних диски.

Купити Screechers Wild! L 2 – Найтвижн

 • Повна ціна *: 499 грн
 • Акційна ціна *: 449 грн (знижка 10% – 50 грн)

Машинка-трансформер Screechers Wild! S2 L2 – Рояліс

Модель трансформується на короля-лицаря. Для цього потрібно поєднати дві машинки, зловити два диски і активувати запуск. Зробити подвійний перекид на 360 градусів за допомогою третього диска – і тільки тоді подвійна трансформація вважається завершеною.

Рояліс – просунутий турбо-скрічер не для новачків. Катапультує іншого скрічера. Після цього вони обидва одночасно трансформуються прямо в повітрі

В ігровому наборі дві машинки, пара знімних деталей і трійка трансформаційних дисків.

Скричер роялис-суперспособности.

Рояліс трансформується на короля-лицаря. Його суперздатність – це вітер. Є лідером серед скрічерів

Інший турбо-скрічер – Цербер.. Він перетворюється на двоголового пса. У вигляді машини здатний змінювати розмір.

Купити Screechers Wild! S2 L2 – Роялис

 • Повна ціна *: 545 грн
 • Акційна ціна *: 455 грн (знижка 17% – 90 грн)

Машинка-трансформер Screechers Wild! L 3 – Штормхорн

Яскравий представник третьої лінійки, що трансформується на барана. В комплекті три колекційних диски.

Купити Screechers Wild! L 3 – Штормхорн

 • Повна ціна *: 649 грн
 • Акційна ціна *: 499 грн (знижка 23% – 150 грн)

А якщо ви боїтеся не вгадати з вибором, не знаєте, чи є у дитини в колекції такий скрічер, скористайтеся нашими новими додатковими сервісами:

«Повертай 30», що дозволяє повернути іграшку і отримати 100% її вартості за чеком

«Грай-повертай 6 місяців»

«Грай-повертай 12 місяців»

* Ціна за станом на 22.03.2021

# Comfy KIDS

113454 0 cookie-check Скрічери: 7 крутих машинок-трансформерів

Читайте також:

LEGO® VIDIYO ™ – вже в Comfy
LEGO® VIDIYO ™ - вже в Comfy
20 Березня, 2021, 06:40 1265
  LEGO і Universal Music Group запустили нову ігрову платформу LEGO VIDIYO для створення відеокліпів. Це – цілий музичний всесвіт з піратами, русалками, єдинорогами та...
Смотреть результаты
Матусина тема: Розповідаємо про серії дитячих підгузків Huggies Elite Soft та Huggies Pants
Матусина тема: Розповідаємо про серії дитячих підгузків Huggies Elite Soft та Huggies Pants
Кожна матуся знає, наскільки важливим є комфорт для малюка. Адже коли дитині добре, вона міцно спить, їсть з апетитом та просто щиро радіє життю, із...
Смотреть результаты
Бадьорий ранок: як навчитися прокидатися раніше?
Бадьорий ранок: як навчитися прокидатися раніше?
Ранні підйоми починаються з мети і наміру. При повній зайнятості після повернення додому і приготування вечері хочеться тільки грати, дивитися серіали і прокрастинувати. Про розвиток,...
Смотреть результаты