search
Підписатися

logo

10 помилок новачка, які ви точно зробили, граючи в «Відьмака»

04 Березня, 2021, 01:18 3144 0

Гра «Відьмак 3: Дикий Гін» вийшла в 2015 році, і це не заважає їй залишатися справжнім шедевром з відмінним геймплеєм і графікою. Грою, яка приголомшливо виглядає навіть через 6 років. Всесвіт Відьмака привабливий, а з огляду на багатий світ контенту, який виробляється на основі історії Ґеральта з Рівії, в цьому світі завжди є місце для відкриттів.

Перше проходження RPG-ігор завжди відбувається навмання, особливо якщо ви не нахапалися спойлерів і будуєте власну історію. Ось 10 помилок, які ви напевно робили при проходженні The Witcher: Wild Hunt. Та що вже там, я не стала винятком і чесно вам зізнаюся в цьому.

Купівля дорогого луту

Охохоу, притримайте Плотву! У перші години гри дуже хочеться мати спорядження краще і залишити всі гроші у найближчого торговця, але іронія в тому, що всі потрібні вам предмети знайдуться в процесі виконання квестів. Більш того, перше спорядження з Каер Морену дуже пристойне і у вас не буде необхідності покращувати обмундирування. Тому краще зберегти гроші для дійсно гострої потреби. Або програти все в ґвинт.

Фото (3)

Ігнорувати Ґвинт

До речі, про ґвинт. Якщо чесно, спочатку я не зрозуміла цю гру, але потім звикла і виявилося, що з нею пов’язані досить цікаві квести. Тому починайте грати з самого початку, перевіряйте, чи є карти у торговців і купуйте їх. Перші карти можна купити у Ельзи в Білому Саду під час прологу, потім вони щезнуть. І не бійтеся починати гру в Ґвинт знову, навіть якщо програли: я так пропустила важливу карту в маєтку Вегельбудів, просто тому що не стала грати до виграшу.

Фото (11).

Продаж броні

Досвідчені гравці в RPG знають, що спорядження і броню краще не продавати і не розбирати, поки у вас не з’явився вибір. Якщо ви новачок, то можете зробити таку помилку.

У мене була смішна ситуація, коли я десь на перших рівнях продала ненавмисно чоботи і бігала босоніж, тому що не могла їх викупити назад, не вистачало грошей. І не траплялося відповідних квестів або варіантів, які б вирішили цю проблему. У підсумку все закінчилося добре і взуття якось роздобула. Пам’ятайте, що для того, щоб зробити у коваля якісь класні обладунки, вам може знадобитися такий само предмет, але попереднього рівня. Тому не розбирайте і не продавайте обладунки Шкіл, поки не поліпшите їх до максимуму.

Фото (2)

Непродумане прокачування спорядження

У всьому, що стосується екіпірування, багато шляхів зробити помилку: витрата стратегічно важливих ресурсів, поліпшення спорядження, яке через кілька годин виявляється непотрібним або не відповідає рівню, покупка або поліпшення броні, яку можна було отримати безкоштовно або з меншими зусиллями. Можлива й інша сторона медалі: якщо ви пізно натикаєтеся на квести, в яких нагородою є спорядження якоїсь із Шкіл або цінний предмет, може виявитися, що отримана броня і зброя вже значно нижче вашого рівня.

Фото (7)

Не застосовувати масла і еліксири

Відразу, з самого початку гри починайте збирати рослини та інгредієнти, які допоможуть створювати масла, бомби й еліксири. Вони допоможуть в боротьбі з чудовиськами і проходженні квестів. Читайте уважно, з чим допомагають створені ліки: у мене бувало таке, що я носила з собою еліксири, які могли стати у нагоді, але не прочитала опис, а тому була не в курсі їх властивостей. Наприклад, ходила в підземеллях і печерах в темряві, хоча могла використовувати Кішку.

Фото (5).

Не розвивати Плотву

Погоджуйтеся брати участь у перегонах і не продавайте трофеї, які будете здобувати. Такі дії допоможуть прокачати конячку і вона зможе нести для вас більше речей, бігати швидше і давати додаткові бонуси в залежності від активного трофею. І так, можете не купувати сідельні сумки і шори у торговців: лут, видобутий на скачках, виявиться краще.

Плотва

Падіння з летальним результатом

Ґеральт абсолютно ніяк не захищений від падіння з уступів і якщо ви сподівалися, що він зараз стрибне зі сходів і залишиться живий — то аж ніяк. Навіть невеликі балкони або перила, з якими він повинен вміти справлятися, карають через зайву самовпевненість. Я просто не намагаюся вдавати із себе героя і завжди обходжу, навіть якщо висота не дуже велика. Або зберігайтеся, раптом стрибок з даху сараю стане для Ґеральта останнім. Знову.

Фото (4)

Занадто швидке проходження сюжету

У «Відьмаку» багато сюжетних і сайд-квестів, і якщо ви швидко йдете по основній лінії, то зіткнетеся з тим, що якийсь із квестів виявиться проваленим. Доведеться завантажуватися з останнього збереження і робити вже правильно. Тому не поспішайте проходити основну сюжетну лінію. З досвіду можу сказати, що побігати по стороннім квестам, набратися досвіду і підвищити на них рівень буде дуже корисним, тоді основну лінію проходити буде легше.

Цири

Неправильний вибір

У «Відьмаку» є квести, де ваш вибір виявляється вирішальним. І ось тут важливо встигнути подумати і перейти на правильну сторону. Наприклад, не брати плату з Емгира за пошук його дочки і не розбивати серце Йеннефер. До речі, спроба спокусити і Трісс, і Йеннефер також призведе до наслідків, тому оберіть єдину лінію в відносинах і дотримуйтеся її. І не беріть багато грошей з бідних селян за вистежування чудовиськ, у вас буде достатньо коштів, щоб проявляти великодушність.

У таких ситуаціях ви можете відразу не відчути руйнівних наслідків свого вибору, але вони обов’язково з’являться і саме в момент, коли складно щось виправити, тому що за плечима багато годин гри і просто завантаженням збереження питання не вирішиш.

Рідко зберігати гру

Ця помилка стосується не тільки «Відьмака», а й будь-яких ігор: зберігайте гру якомога частіше, особливо перед виконанням квестів, стрибків з висоти, візитом в невідомі будівлі. Це допоможе відновити нормальний хід гри, якщо ви випадково загинете або вас застануть зненацька.

112785 0 cookie-check 10 помилок новачка, які ви точно зробили, граючи в «Відьмака»

Читайте також:

Що приготувати в лютому: ТОП-3 рецепта з сезонними продуктами
Що приготувати в лютому: ТОП-3 рецепта з сезонними продуктами
06 Лютого, 2021, 08:04 1178
Зараз в тренді сезонність. І перша страва, якою ми запропонуємо урізноманітнити сірий лютий, з коренеплодів. Корисні і доступні – це все про них. Само собою,...
Смотреть результаты
Що таке букет гарні
Що таке букет гарні
Букети можуть бути не тільки квітковими і цукерковими, але й трав’яними. Мова про букет гарні (фр. Bouquet garni). Він – з прянощів, подружених в єдиній...
Смотреть результаты
Є п’ять хвилин: ТОП швидких рецептів
Є п'ять хвилин: ТОП швидких рецептів
Зараз у всіх немає часу. Найчастіше – і на готування їжі. Але ми знаємо, як не залишитися голодними. Пропонуємо смачний ТОПчик швидких страв, для яких...
Смотреть результаты