search
Підписатися

logo

Розумні помічники на кухні: холодильники зі смарт-функціями

29 Травня, 2018, 11:03 10

Як ви ставитеся до розумної техніки? Ні, зараз мова йде не про смартфони та комп’ютери з ноутбуками. Йдеться саме про побутову техніку — холодильники, пилососи, кондиціонери та інші пристрої, що начебто не передбачають жодних особливих досягнень в інтелектуальному плані. Але, як ви вже, напевно, зрозуміли, вони ці самі досягнення таки мають, до того ж досить видатні.

Компанія LG вже не перший рік займається створенням нових моделей та вдосконаленням вже розроблених лінійок розумної техніки — дійсно розумних ґаджетів, що мають штучний інтелект та навіть здатні спілкуватися між собою. Цікаво? Тоді пропонуємо сьогодні познайомитися ближче з гідними представниками такої обдарованої техніки для сучасного будинку — холодильниками зі смарт-функціями, що перетворюють такі девайси на незамінних помічників для господині!

Що таке розумна техніка?

У нашому житті залишається все менше вільного часу — робота, щоденні клопоти та побутові турботи затягують нас з головою у безкрайню рутину, поглинаючи увесь вільний час, змушуючи нас боротися за кожну вільну хвилину, яку можна витратити для себе та своїх близьких. Знайомо, чи не так? Ось й у компанії LG помітили цю проблему та запропонували зменшити ці тяготи завдяки досить незвичайному рішенню. І цим рішенням стала розумна побутова техніка, що здатна не лише самостійно вирішувати багато питань, але й піклуватися про нас, допомагаючи організовувати чимало побутових процесів.

Наприклад, економити електроенергію, раціонально використовуючи можливості багатозонних лічильників, а також за рахунок моніторингу та аналізу розпорядку нашого дня. Ґаджети запам’ятовують, скільки годин ви проводите вдома, з якою частотою та періодичністю користуєтеся технікою, а потім розумний будинок самостійно вимикає освітлення, кондиціонер та інші прилади, коли всі члени сім’ї йдуть, щоб знову активувати перед їхнім поверненням, налаштовуючи та активуючи різні режими роботи саме тоді, коли вони вам зазвичай потрібні.

Розумний пилосос буде старанно об’їжджати перешкоди, які трапляться на його шляху, але якщо «побачить» перед собою людину, то ввічливо запитає, чи можете ви трішки відійти, щоб він міг закінчити прибирання, а розумний холодильник зможе контролювати термін придатності поміщених у нього продуктів. І навіть більше — покаже вам ці самі продукти за допомогою спеціальної камери, що дуже зручно, наприклад, коли ви займаєтеся гастрономічним шопінгом.

Радимо почитати: Як вибрати холодильник? Основні параметри і корисні поради

Кожна з цих та багатьох інших ідей спрямована на економію нашого часу та створення комфорту, і що тут сказати? Вони дійсно справляються з цим завданням!

Технологія Smart ThinQ

Технологія Smart ThinQ, що використовується у побутової техніці LG, об’єднує у собі найбільш передові функції. З її допомогою управління технікою стає зручнішим, адже основні повсякденні процеси автоматизуються, а контролювати їх ви можете не тільки особисто, але й віддалено за допомогою свого смартфона — просто через спеціальний додаток.

Пристрої Smart ThinQ LG, наділені штучним інтелектом DeepThinQ, можуть самостійно координувати та покращувати свою роботу, ефективно взаємодіючи з іншими просунутими ґаджетами, поєднаними у загальну домашню систему. А якщо врахувати, що ця технологія постійно поліпшується, стає все більш досконалою, то можна сміливо заявити — компанія LG відкриває нову еру домашнього комфорту.

Розумні холодильники від LG — збереження продуктів та турбота про господарів

Перевірити, які продукти харчування знаходяться всередині холодильника і де саме вони розташовані, можна, не заглядаючи всередину холодильних камер — просто «запитайте» про це інформаційну ЖК-панель, розміщену на дверцятах пристрою. А можна скористатися своїм смартфоном.

Усередині ґаджета, у верхній частині холодильного відділення, встановлена ​​камера, що дозволяє власнику такого пристрою побачити, які саме продукти є у запасах. Забули список покупок або раптово засумнівалися, чи залишилося вдома молоко? А зазирніть до холодильника — так, прямо з торгового залу супермаркету. Чому б і ні?

А коли ви будете завантажувати свої покупки до камер смарт-холодильника LG, обов’язково внесіть дату закінчення терміну придатності нових продуктів — девайс збереже ці дані, щоб вчасно нагадати вам, які з наявних інгредієнтів варто скоріше використати у приготуванні обіду, а що просто варто вже замінити. Ну а дані про покупки можна вносити як вручну — через панель управління на дверцятах або через смартфон, так і за допомогою сканера (зчитайте дані на упаковці сканером у додатку на вашому смарті). Або продиктуйте потрібну інформацію голосовому помічнику Google Assistant чи Amazon Alexa, і вони все зроблять за вас.

Корисні поради тут:Вибираємо преміальний холодильник

Ще одна незвичайна, але дуже корисна функція може допомогти вам зі складанням меню — ґаджет порекомендує різні варіанти страв, які можна приготувати з інгредієнтів, що наразі у ньому зберігаються. При цьому меню складається не лише на основі списку продуктів — пристрій аналізує інформацію про свого власника (зріст, вага, стать, індекс маси тіла тощо), щоб скласти оптимальний раціон здорового харчування.

Такий функціонал особливо корисний для тих, хто сидить на дієті, має хронічні захворювання, страждає від харчової алергії, діабету або гіпертонії — розумний холодильник фактично зможе стежити за якістю харчування замість свого власника. Штучний інтелект у вашому холодильнику також зможе індивідуально розробляти раціон для кожного члена сім’ї, використовуючи дані з заповнених вами профілів. Програма харчування складається на день або на тиждень, а для кожної запропонованої страви буде надано детального рецепта.

Інтелектуальна діагностика за допомогою телефону

По частині безпеки LG також все продумали. Функція Smart ThinQ дозволяє віддалено контролювати стан усіх пристроїв, що підключені до системи розумного будинку, та керувати ними, а функція LG Smart Diagnostics здатна вирішити багато технічних проблем без виклику майстра.

Радимо модель: Ви можете купити надійну дводверну модель LG GC-B247SVUV з підтримкою Wi-Fi та Smart Diagnostics у нашому фізичному магазині або онлайн — за посиланням на сайт Comfy!

У разі будь-якої несправності у роботі пристрою власнику смарт-холодильника від LG потрібно зателефонувати на гарячу лінію до служби підтримки, а потім піднести до спеціального динаміка, розташованого у верхній частині девайса, ввімкнений на гучний зв’язок смартфон. Несправний холодильник подасть через цей динамік особливий сигнал, у якому буде зашифрований повний звіт про його стан.

Це цікаво: Огляд холодильника LG GC-Q247CABV InstaView Door-in-Door

Цей сигнал буде прийнято, записано, розшифровано та ідентифіковано оператором сервісного центру, який вже визначить, яким має бути подальший порядок дій та чи потрібен виїзд майстра. У багатьох випадках «поломка» виявляється дріб’язковим непорозумінням плану неправильно встановленої полки або нещільно закритих дверцят, яке сам користувач може усунути буквально за одну хвилину.

Ну а про економію подбає функція Smart Grid — якщо у вас встановлений багатозонний лічильник, холодильник зможе максимально оптимізувати витрати електроенергії, щоб використовувати більш вигідні тарифи. Це розумний спосіб економії, який дозволяє знизити споживання енергії, зберігаючи при цьому свіжість продуктів. На додаток до функції Smart Grid інтелектуальний холодильник LG також може використовувати режим нічного збереження та власний режим економії, скорочуючи споживання електроенергії у задані користувачем години.

Door-in-Door або легкий доступ до продуктів

Холодильники LG Door-in-Door, що дослівно перекладається як «двері-в-двері», надають користувачам швидкий та зручний доступ до тих продуктів, які використовуються найчастіше, при цьому вам потрібно буде відкрити тільки спеціальні маленькі дверцята, розташовані всередині основних дверей.

Зазирніть сюди: LG Side by Side — огляд місткого холодильника з технологією Door-in-Door

Таке оригінальне рішення дозволяє істотно знизити споживання електроенергії та подовжує термін зберігання продуктів за рахунок мінімізації перепадів температур. При відкритті маленьких дверцят замість великої втрати холодного повітря знижуються на 41%, а це, погодьтеся, немало.

А ще зону Door-in-Door дуже зручно використовувати у якості міні-бару під час домашніх вечірок.

Функціональний дисплей

Ще одне новаторське рішення — наявність функціонального дисплея на корпусі холодильника. Дзеркальне скло на маленьких дверцятах реагує на дотики і стає цілком прозорим, якщо по ньому постукати.

Так, тепер можна зазирнути до в холодильника у пошуках смачненького, навіть не відкриваючи дверцят! Завдяки такому оригінальному рішенню ґаджет ще більше скорочує втрати холодного повітря, оскільки необхідність у відкриванні дверей мінімізується. А це, в свою чергу, додатково знижує витрату електроенергії. Коротше кажучи, і красива, і цікава, і корисна функція від LG.

Чистота та порядок у холодильнику

Неприємні запахи у холодильнику більше вас не турбуватимуть, адже розумна техніка цілком успішно з ними бореться завдяки передовій технології LG HygieneFresh+, що піклується про чистоту повітря всередині холодильних камер — п’ятиступінчастий фільтр ретельно очищує повітря, що циркулює всередині, від будь-яких запахів, знищує хвороботворні бактерії і запобігає появі цвілі.

HygieneFresh+ чудово працює у тандемі з системою вугільних тришарових фільтрів тонкого очищення Pure N Fresh, що забезпечує додаткову чистоту та дезодорування повітря. Це дозволяє довше зберігати їжу свіжою та запобігає не лише утворенню неприємних запахів, але і змішуванню ароматів різних продуктів та вже готових страв, що зберігаються у холодильних камерах.

Смачні поради для вас: Як правильно заморозити полуницю на зиму у холодильнику

Зона свіжості у смарт-холодильниках LG

Зона свіжості — це спеціальні відсіки для зберігання фруктів, овочів, м’яса та риби без заморозки. Залежно від типу продуктів, які потрібно утримувати в охолодженому стані, користувач може регулювати рівень температури всередині таких камер. Для кращого зберігання свіжого м’яса та риби рекомендується виставляти -1°С або -2°С, а овочі довше збережуть свою свіжість за температури +2°С.

У відсіках LG Opti Fresh Zone регулювання температури не передбачене — девайс автоматично підтримує у цій камері температуру на рівні 0°С, мінімізуючи температурні перепади (допустиме відхилення від норми в останніх моделях менш ніж півградуса). Така камера чудово підходить для збереження ідеальної свіжості м’яса та риби, навіть після відтавання, протягом досить довгого часу.

Зручні, гарні та дуже сучасні — смарт-холодильники від LG пропонують своїм власникам дійсно багато цікавих функцій, завдяки яким чимало побутових питань вирішуються не тільки швидко та дуже просто, але й без вашої безпосередньої участі. Розумна техніка робить життя набагато простішим і приємнішим, чи не так?

Пссс, а ще обов’язково загляньте до нас на вогник у наш Telegram-канал, адже саме тут вас чекають найцікавіші новини, найкращі акції та найприємніші сюрпризи. Нічого зайвого — тільки корисне! Будьте з нами, друзі!

 

52727 0 cookie-check Розумні помічники на кухні: холодильники зі смарт-функціями

Читайте також:

Мобільний, дизайнерський або звичайна спліт система? Як правильно обрати кондиціонер -Блог Comfy
Мобільний, дизайнерський або звичайна спліт система? Як правильно обрати кондиціонер -Блог Comfy
25 Травня, 2018, 02:56 1078 10
Яким має бути кондиціонер? Перше, що спадає на думку, особливо у літню спеку, це, звичайно, «працюючий». Але, якщо ненадовго абстрагуватися від розпеченого повітря, задухи та...
Смотреть результаты
Топ-5 смартфонів весни 2018 року
Топ-5 смартфонів весни 2018 року
Щорічно у продаж надходять сотні нових смартфонів, але лише деякі з них привертають нашу увагу. Після нашого останнього огляду найбільш цікавих і привабливих сучасних смартфонів...
Смотреть результаты
Міксер, блендер або кухонний комбайн – що вибрати?
Міксер, блендер або кухонний комбайн - що вибрати?
Коли передбачається покупка нової техніки, зазвичай чимало часу витрачається на те, щоб розібратися, чим відрізняються одна від одної різні моделі, які технічні характеристики потрібні і...
Смотреть результаты