search
Підписатися

logo

Топ-5 пристроїв на системі Android

26 Квітня, 2018, 09:58 10

Операційна система Android на сьогоднішній день активована більш ніж на 2 млрд. пристроїв. Цей показник робить ОС Android наймасовішою системою у світі.

Напевно, багато хто з нас знають, що розробником популярної операційної системи Android є не менш популярна і відома американська компанія Google. Однак зовсім не бренд Google є каталізатором такої величезної популярності Android, адже, як показує практика, деякі користувачі, які досконально знають операційну систему, можуть, при цьому, навіть і не здогадуватися про те, що Android просуває в маси популярна і відома корпорація Google. Так що ж робить Android таким масовим і популярним? Все дуже просто! Він повністю вільний і має величезний об’ємом безкоштовного програмного забезпечення.

Топ-5 устройств на системе Android - утилиты и логотип Android

Вся справа в тому, що будь-який розробник гаджета, який вирішив встановити в якості програмного забезпечення на свій пристрій ОС Android, має найширші повноваженнями в ньому. Яскравим прикладом цього, може служити розробка і установка на «чисту» систему власних фірмових оболонок, які кардинально змінюють зовнішній вигляд стандартної системи і деяким чином змінюють її функціонал. Але не варто забувати про те, що основна суть залишається незмінною. Крім цього, варто розуміти, що ОС Android розроблена зовсім не для одного якогось типу пристроїв, а застосовується досить широко. Так ми можемо виявити Android в смартфоні, планшеті, телевізорі, електронному розумному годиннику, електронній книзі і багатьох інших пристроях. Давайте ж сьогодні розглянемо найбільш популярні гаджети й девайси, які працюють під управлінням системи Android.

Підписуйся на наш Telegram-канал

# 5 Медіаплеєр

Топ-5 устройств на системе Android - медиаплеер на Android

Дуже затребуваною у сучасному суспільстві стала функція SMART-TV, яка дозволяє синхронізувати наш телевізор з інтернетом. Ще зовсім недавно здавалося, що телевізор і інтернет зовсім не сумісні і працюють абсолютно в різних напрямках. Але вже сьогодні ми розуміємо, що прогрес повністю видозмінив наше розуміння про телевізори і багато інших пристроїв, які ще 10-20 років тому нам здавалися досить буденними і простими. Таким чином, в наших телевізорах з’явилася можливість перегляду різноманітного контенту з мережі Інтернет. Але що ж нам робити, якщо телевізор, який працює в нашому будинку, не має подібної функції? Невже нам в терміновому порядку необхідно бігти в магазин і купувати новий?

Топ-5 устройств на системе Android - Android-приставка

Не завжди варто так поступати, адже якщо ваш телевізор повністю вас влаштовує своїм функціоналом, а питання лише в наявності функції SMART-TV, то ми можемо просто придбати медіаплеєр і підключити до свого телевізора. Так ми отримаємо повноцінний SMART-TV і зможемо переглядати різноманітні ролики і фільми в мережі Інтернет на власному телевізорі (навіть не новому). Варто розуміти, що однією з найбільш популярних операційних систем, які використовуються в подібних медіаплеєрах, є саме Android. Він дозволяє максимально комфортно і зручно використовувати приставку і має достатнє програмне забезпечення для різних цілей. Підключити медіаплеєр до свого телевізора можна різними способами, а найбільш популярними й затребуваними є кабелі-тюльпани або HDMI-кабель.

# 4 Смарт-годинник

Топ-5 устройств на системе Android - смарт-часы на Android

Наручний годинник вже давно є невід’ємним аксесуаром солідної і успішної людини. Сучасне віяння зовсім не ставить під сумнів подібне правило, а, навпаки, удосконалює його і робить більш стійким. Так, ми, як і раніше, носимо на своєму зап’ясті наручний годинник, але вже не просто годинник, а справжнісінький розумний годинник. Такі нові гаджети здатні синхронізуватися з нашими смартфонами і стають надійними асистентами і помічниками в різноманітних питаннях. Однак, не дивлячись на те, що годинники стали більше схожі на електронні гаджети, а не класичні механічні пристрої з годинниковими механізмами, виглядати вони можуть так, що від дорогих швейцарських годинників без пильного огляду їх не відрізнити.

Топ-5 устройств на системе Android - смарт-часы на руке

При цьому смарт-годинник надає нам можливість регулярно замінювати дизайн циферблата. Таким чином, як тільки зовнішній вигляд нашого розумного годинника нам набрид, ми легко можемо його змінити в налаштуваннях системи. А ось найбільш популярною операційною системою, яка надає нам величезний функціонал, є знайома багатьом ОС Android. Версія, яка призначена для смарт-годинника, дещо відрізняється зовні від звичної нам, але основа функціоналу точно така, як і раніше. Напевно всі ми розуміємо, що Android в смарт-годиннику відповідає за величезний функціонал, такий як, наприклад, фітнес-трекер, синхронізацію зі смартфоном, зв’язок з мережею Інтернет тощо. Крім того, дуже затребувані на сьогодні дитячі смарт-годинники, які дозволяють більш ретельно контролювати наших дітей.

# 3 Планшет

Обзор планшета Samsung Galaxy Tab A 8_0 t385 - планшет в парке

Планшетний комп’ютер є своєрідною  перехідною ланкою між мобільними пристроями і повноцінними комп’ютерами. Таким чином, вони мають весь  функціонал смартфонів (за деяким рідкісним винятком), але при цьому у більш спрощеній формі, а також  поєднують при цьому і функціонал персонального комп’ютера. Більш того, іноді ми зможемо підключати до нашого планшета клавіатуру або мишку для більш комфортної роботи з ним. Це робить  його схожим на своєрідний ноутбук. Найбільш популярними системами, під керуванням яких працюють планшети, є відразу три – iOS, яка використовується в планшетах від Apple, Windows, яка більше призначена для пристроїв, що укомплектовані клавіатурою, але найпопулярнішою є ОС Android, яка встановлена ​​на переважній більшості таких гаджетів.

Топ-5 устройств на системе Android - рабочий стол планшета

Функціонал планшета дуже схожий зі звичним для нас смартфоном. За допомогою планшета, іноді, навіть можна зателефонувати на інший планшет або на смартфон. Але варто розуміти, що планшет зовсім не зможе повноцінно замінити для нас смартфон, адже він створений зовсім для інших цілей. Планшет є своєрідним джерелом інформації, завдяки якому ми зможемо почитати веб-сторінки з цікавою для нас інформацією, подивитися ролики на YouTube або навіть якийсь фільм. Таким чином, зовсім не дивно, що саме система Android виявилася найбільш зручною і доречною для сучасних планшетів, адже саме вона володіє відмінним функціоналом і безліччю вже розробленого програмного забезпечення, яке робить використання планшета максимально комфортним.

# 2 Телевізор

Топ-5 устройств на системе Android - телевизор на Android

Дуже важливо, щоб сучасний телевізор мав технологією SMART-TV, адже вона дозволяє повноцінно синхронізувати наш телевізор з мережею Інтернет без будь-яких додаткових пристроїв, таких як, наприклад, медіаплеєр. У тому випадку, якщо телевізор має можливість підключення до Інтернету, ми отримуємо величезну свободу, яка полягає в тому, що ми більше не будемо прив’язані до розкладу телеканалів, і ми більше не повинні засікати час, який залишився до початку улюбленої телепередачі або серіалу. Можливо це стало завдяки тому, що за допомогою функції SMART-TV ми зможемо подивитися все що нам подобається в режимі онлайн, а навіть якщо пропустили якусь телепередачу, то легко зможемо знайти її запис в інтернеті і подивитися у зручний для нас час.

Топ-5 устройств на системе Android - программы Android TV

Зовсім не дивно, що зі зростаючою популярністю розумних телевізорів, на світ з’явилася і операційна система Android для них. Зовні вона дуже нагадує нам традиційну ОС, яка встановлюється на смартфони та планшети і функціонально мало чим від них відрізняється. Завдяки цьому, ми отримуємо досить великий функціонал і безліч різноманітних додатків і утиліт, що дозволяють зробити наш телевізор неймовірно функціональним і сучасним. Так ми зможемо вибрати для себе і встановити улюблений браузер, додаток для перегляду медіафайлів, музичний плеєр та безліч інших програм, які доступні для нас в Google Play. Варто згадати і про те, що більшість з них виявляються для нас повністю безкоштовними.

# 1 Смартфон

Топ-5 смартфонов на Android - Samsung Galaxy A8

І, безумовно, на першому місці нашого рейтингу пристроїв, які працюють під управлінням операційної системи Android стоїть саме смартфон. Це найбільш масовий пристрій на Android  і саме для нього дана операційна система розроблялася спочатку. Напевно, якщо ми говоримо про смартфони, то у переважної більшості співрозмовників цей пристрій асоціюється саме з системою Android. Однак, в даному випадку, Android не завжди схожий сам на себе, адже його доступність дозволила багатьом розробникам сучасних смартфонів створити власні оболонки для нього, які індивідуально виділяють систему і роблять її  несхожою на ту, яка використовується у конкурентів. Це дуже цікаво, а іноді навіть додає певний додатковий функціонал в наш смартфон.

Android за досить короткий час встиг виграти конкурентну боротьбу у Windows Mobile і на сьогодні єдиним конкурентом системи від Google залишилася iOS, яка використовується лише на iPhone. Іншими словами, в широкому використанні в сфері смартфонів у Android просто немає гідних конкурентів. Варто також  відзначити, що  кожного року дана система оновлює свою редакцію,  і ці оновлення привносять нові можливості, доопрацювання та оптимізують її використання. Таким чином, можна сміливо заявити про те, що досягнувши неймовірного успіху, розробники ОС Android не заспокоюються, а продовжують удосконалювати своє дітище і робити його більш функціональним і зручним.

 

Підписуйся на наш Telegram-канал

51440 0 cookie-check Топ-5 пристроїв на системі Android

Читайте також:

Модельний ряд ноутбуків Asus
Модельний ряд ноутбуків Asus
24 Квітня, 2018, 05:49 1086 10
Величезний асортимент ноутбуків від компанії Asus може заплутати необізнаного з такою технікою споживача. Ми ж вирішили розібратися з усією цією рутиною. З одного боку, дуже...
Смотреть результаты
Функціональні помічники на кухні – міксери, блендери, мікрохвильовки
Функціональні помічники на кухні - міксери, блендери, мікрохвильовки
Підписуйся на наш Telegram-канал Двадцять перше століття ознаменувалося  найшвидшим зростанням технічного прогресу в багатьох сферах, що не оминуло й такі необхідні аксесуари як побутові помічники...
Смотреть результаты
Ідеальний планшет — який він? Обираємо ґаджет для різних завдань!
Ідеальний планшет — який він? Обираємо ґаджет для різних завдань!
Отже, ви замислилися щодо покупки планшету. А для чого саме вам потрібен планшетний комп’ютер — для роботи, веб-серфінгу, ігор, читання або у якості такої собі...
Смотреть результаты