search
Підписатися

logo

Функціональні помічники на кухні – міксери, блендери, мікрохвильовки

24 Квітня, 2018, 04:02 11

Підписуйся на наш Telegram-канал

Двадцять перше століття ознаменувалося  найшвидшим зростанням технічного прогресу в багатьох сферах, що не оминуло й такі необхідні аксесуари як побутові помічники на кухні. Будь-який господар або господиня, хто часто проводить час на кухні (не через з’їсти, а в разі потреби приготувати J), ніколи не відмовляться від будь-якої допомоги, якщо, звичайно, вона буде якісна. І саме в цій якості, часто, і полягає основне питання, що стосується вибору кращих помічників на кухню. Сьогодні ми розповімо про основні якості та критерії вибору сучасних міксерів, блендерів і мікрохвильовок, без яких просто неможливо обійтися на сучасній кухні.

А чи потрібні вони?

Питання доцільності покупки будь-якого побутового аксесуара, навіть того, що полегшує наше життя, завжди стояло гостро і буде актуальним ще дуже довго. По-перше, всю кухонну побутову техніку (а саме про неї ми зараз говоримо) потрібно кудись ставити і десь зберігати. Дуже добре, якщо ви власник сучасної кухні, зі зручним плануванням, де і розвернутися можна, і розгулятися. Але більшість з нас, на жаль, все ще користується житловим фондом досить давньої споруди, де не завжди виділялося достатньо місця для красивої і функціональної кухні. Тому, питання покупки нового аксесуара в цей обмежений простір завжди зважується дуже ретельно і, буває, що через нестачу інформації про якийсь продукт рішення про покупку може бути навіть відхилено. Ми постараємося ще раз підкреслити всі переваги найсучасніших кухонних пристроїв, щоб ви все ж не відмовляли собі у комфорті.

По-друге, будь-який сучасний кухонний аксесуар, особливо якісний і функціональний, це зайві витрати і, найчастіше, чималі. Всі імениті бренди використовують кращі матеріали і компоненти для створення своїх продуктів, а, отже, і вартість таких виробів значно перевищує цінник їх менш знаменитих конкурентів. При цьому, останні часто гідні не меншої уваги, бо будь-який навіть знаменитий виробник колись був таким же невідомим нікому брендом і старанно дерся до вершини, створюючи якісні і зручні товари. Саме тому ми постараємося приділити увагу багатьом достойним представникам, які ще не здобули всесвітню знаменитість, але вже готові відмінно впоратися з багатьма завданнями на вашій кухні за помірну вартість.

Ну і останнє, третє, що ускладнює вибір і покупку нового кухонного помічника –  блендера, міксера або мікрохвильової печі – це величезний їх асортимент з різними характеристиками. Адже крім заявлених самим виробником технічних особливостей, існує ще реальна і найбільш об’єктивна оцінка користувачів, які вже придбали такий товар і вона, найчастіше, виконує роль вирішального чинника в покупці. Адже якщо вам сподобався якийсь товар, але всі відгуки про нього негативні, то, погодьтеся, бажання його придбати випаровується. Аналогічна ситуація відбувається з апаратами, про які ви не знаєте нічого і не чули, проте всі відгуки про них позитивні і цей факт є ключовим у виборі.

Ну і звичайно ж, навіть якщо всі ці чинники для вас вирішені і вже не викликають сумнівів, то одне питання все ж залишається – чи потрібні всі ці кухонні аксесуари?

Відповісти на це питання коротко можна, поставивши собі інше, зустрічне запитання – чи часто ми буваємо на кухні і готуємо? Якщо так, то чи багато часу ми проводимо щось розмішуючи, розрізаючи, подрібнюючи руками, ступками, ложками, ножами  тощо. Якщо ви любите готувати (або навіть не любите, але доводиться готувати багато) і відповіді на ці питання самому собі – «ТАК», то вам однозначно потрібна допомога на кухні. А найбільш безпроблемними і безвідмовними помічниками, які не треба вмовляти допомогти, і вони не займають багато місця – це міксери, блендери і, звичайно ж, мікрохвильовки. Ну, і про все по порядку.

Міксери для вас

Помощники на кухне 3

Міксери, зважаючи на свій нескладний принцип роботи, з’явилися у безлічі сімей вже у сімдесятих роках минулого століття. Спочатку вони були «імпортні», а потім вітчизняні інженери і заводи щось винайшли, щось перейняли і стали випускати свої моделі. Але, як і майже вся побутова техніка в той час, вони були в більшості своїй важкі, гучні і «невбивані». Поступово продуктивність і функціонал поліпшувався, вага зменшувалася і сьогодні нашій увазі представлені найкращі зразки сучасного «міксеробудування» J.

Ручні моделі міксерів, які відрізняються своєю простотою, мінімальною комплектацією і відсутністю будь-яких кріплень, завоювали найбільшу популярність у мільйонів господинь у світі. Саме ця їх легкість в роботі і відсутність хитромудрих аксесуарів,що  одягаються і приєднуються, робить їх такими популярними і незамінними. Саме ручний міксер виручав наших мам і тат на кухні, коли вони готували нам черговий тортик, при цьому навіть не важливо електричний він був або ручний – головне, що його принцип роботи зберігся донині.

Два спеціальних вінчка, обертаються на зустріч один одному з великою швидкістю, збиваючи і змішуючи все, у що ви їх занурює. Найбільш ходовою стравою, що готується за допомогою міксера є бісквіти та різні страви на основі білків і взагалі яєць. Також можна робити різні муси, креми, соуси і безліч інших страв, що вимагають ретельного змішування і навіть збивання компонентів. Сьогодні, з такими функціями справляється практично кожна модель будь-якого виробника – питання залишається лише в надійності, рівні шуму і якості використовуваних матеріалів.  Не останніми є дизайн, зручність, ергономіка і вага.

В даному сегменті дуже добре себе показали деякі моделі Bosch – вони поєднують в собі невисоку вартість і відмінну якість відомого виробника.

Такий міксер відмінно впорається з будь-яким яєчним білком, рідким кремом або мусом. Також в ньому є насадки для змішування більш густих складових тіста, але якщо у вас є необхідність для повноцінного вимішування густих сумішей, то краще подивитися на більш потужні моделі.

і ще більш потужна і популярна модель: Bosch MFQ4020

Добре зарекомендували себе прості моделі Philips.

і більш потужна модифікація Philips HR3740 / 00

Як і моделі марки Bosch, вони забезпечуються гарантією на 2 роки, що дуже приємно і додатково говорить про їх надійність.

Ще варіанти від знаменитих виробників, які обов’язково знайдуть застосування в будь-якій сім’ї, це моделі марки Tefal:

Міксер Tefal HT310138

Міксер Tefal HT410138

Вони теж практичні, прості в застосуванні і досить надійні. Також добре зарекомендувала себе модель марки Gorenje.

Досить тиха, потужна і практична.

Що ж стосується міксерів «другого ешелону», так би мовити, хай не таких відомих брендів, але все ж дуже функціональних і зручних, то варто згадати:

Міксер Polaris PHM 5009A та міксер з чашею Saturn ST-FP1025

які мають збільшену потужність або більш істотну комплектацію, за ті ж гроші.

Ну а для тих, хто хоче придбати собі не просто міксер, а розкішний предмет інтер’єру, який тільки своїм виглядом буде «додавати 100 очок» до кожної приготованої  ним страви, можна подивитися на такий технологічний шедевр як Bork.

Це аж ніяк не просто міксер, а більше кухонний комбайн, тому маючи такий в господарстві ви зможете вирішити одним махом відразу кілька нагальних кулінарних проблем. Заміс тіста, збивання білків, змішування – всі ці процеси з «міксером» Bork стануть легкими і більш якісними.

Блендер на кожен день

Одним з найпрекрасніших винаходів людства для роботи на кухні є блендер. Його неймовірно компактні габарити, простота використання і чудові результати, які він показує, роблять його бажаним і необхідним практично в кожній родині. Безліч варіантів використання для приготування абсолютно різних страв – від десертів, до супів-пюре роблять блендери незамінними в більшості випадків. Ну а їх прекрасна ергономіка і здатність вміститися просто навіть в ящику поряд зі столовими приборами робить його ідеальним кухонним помічником.

Перші масові блендери стали з’являтися у нас «на прилавках» приблизно тоді ж, як і міксери, так як блендер був частиною цього самого міксера. До слова, дана концепція збереглася і донині, коли за допомогою окремої насадки міксер перетворюється … в блендер. Такі моделі заслуговують на увагу хіба що через економію місця, але про дійсно високу якість роботи блендера в такому випадку мова не йде. Це варіант більше рекламний, з серії «а ось подивіться, що наш міксер ще вміє!». Так що розглядати подібні варіанти ми б не радили, як мінімум тому, що такий окремий пристрій, як блендер, компактніший, зручніший і функціональніший за міксер з насадкою блендера.

До речі, крім заглибних блендерів існують ще й стаціонарні – вони також користуються популярністю і в прямому сенсі слова перевертають з ніг на голову весь процес їх роботи. Ножі, які в заглибному блендері опускаються зверху на продукти, подрібнюючи і змішуючи їх, в стаціонарному блендері знаходяться на дні чаші. Таким чином він ідеально підходить для змішування і подрібнення якихось рідких сумішей, смузі, гаспачо і тому-подібного. Крім того, він хороший тим, що вам абсолютно нічого не потрібно тримати в руках – ви тільки закидаєте інгредієнти в чашу, закриваєте кришкою і включаєте потрібну швидкість. Але, при цьому, обидва ці варіанти блендерів заслуговують на увагу і гідні місця на вашій кухні – який саме купити краще, в першу чергу, вирішувати вам, виходячи з ваших потреб, ну а ми постараємося зараз розповісти про сучасні моделі, щоб зробити вибір було ще простіше.

Однією з важливих складових вибору блендера, особливо заглибного, є інформація про його насадки в комплекті. Це важливо не тільки тому, що ці самі насадки розширюють його функціонал, додаючи йому абсолютно нові можливості, але й тому, що в залежності від їх кількості, вони можуть ще й робити, здавалося б, звичайний блендер, значно дорожче. У деяких випадках сукупна вартість цих насадок може досягати 50 і більше відсотків вартості всього пристрою, а головна незручність тут, що деякі з них можуть бути досить низької якості або просто не знадобляться вам ніколи. Взагалі тема додаткових насадок в комплекті, напевно, одна з найбільш виснажливих, коли мова йде про вибір заглибного блендера, так як якщо ви хочете прийняти зважене рішення, то доведеться або самому довго вивчати характеристики, або уважно слухати продавця-консультанта, який покаже і розповість про кожен з них. Ми постараємося окреслити можливі горизонти використання кожної з популярних насадок, а також коротко розповісти про їх якість, тим самим зробивши процес вибору трохи простішим.

Найпростішими, з точки зору вибору і комплектації, вважаються моделі заглибних блендерів, що володіють лише однією насадкою + спеціальний стакан. Вам, таким чином, надається заглибний блендер в базовій комплектації, але від цього він не стає гіршим – навпаки, такі моделі позбавлені додаткових насадок, що здорожують ціну (які ви, можливо, і не будете використовувати). Власне, цим він і хороший, бо справляється зі своїми функціями так само блискуче, але коштує, при цьому, мало – саме такі блендери рекомендується купувати всім тим, хто хоче отримати якісний продукт за мінімум вартості або якщо у вас вже є вдома кухонний комбайн, м’ясорубка з насадками або якісь інші подрібнювальні прилади.

Як і у випадку з міксерами, ми рекомендуємо звертати увагу на більш-менш потужні моделі, які здатні будуть впоратися з більшістю завдань. Крім того, найбільш цікаві (на наш погляд) моделі з металевою ніжкою. Погодьтеся, приємніше коли шматки продуктів, у тому числі твердих і грубих, крутяться з шаленою швидкістю і б’ються об ніжку з нержавіючої сталі, ніж об пластикову. Та й вам так буде трохи спокійніше, коли ви випадково натиснете цією самою ніжкою на дно ємності більше ніж потрібно – хоч пластик використовується і високоякісний, але, повторимося, виглядає це і відчувається якісніше і довговічніше у металі.

Аналогічно  міксерам, одну з лідируючих позицій по виробництву недорогих і потужних моделей блендерів займає все та ж компанія Bosch. Вона пропонує вам потужні 600-ватні моделі заглибних блендерів з ніжкою з нержавіючої сталі і вже визнана безліччю щасливих володарів даного пристрою.

Також, серед асортименту цієї компанії є моделі, оснащені більш потужними двигунами і безліччю додаткових насадок. Найбільш оптимальними по потужності і кількості аксесуарів в комплекті, є дані моделі:

Bosch MSM67150RU і Bosch MSM6S50B

Також, у даного бренду є суперпотужні моделі з безліччю насадок, які вже наближаються до можливостей кухонного комбайна:

Bosch MSM88166 і Bosch MSM88190

Ще одним дуже гучним ім’ям у світі заглибних блендерів є компанія Braun. Безліч цінителів і кулінарів воліють використовувати продукцію даної торгової марки, бо вона давно зарекомендувала себе як надійна, зручна і довговічна. Серед найпопулярніших моделей можна відзначити:

Braun MQ5035

Вона одночасно відрізняється і високою потужністю, і наявністю декількох найпопулярніших насадок в комплекті.

Трохи більше доукомплектованою моделлю вважається така: Braun MQ5035

Ну а найпотужнішими і з розкішною комплектацією можна назвати ці:

Braun MQ9038X, Braun MQ9045X, Braun MQ9087X

Їх феноменальна потужність в 1000 Вт здатна ледь не перетворити в пил будь-який продукт, який ви захочете подрібнити. Ну а прекрасний дизайн і безліч можливостей, завдяки аксесуарам в комплекті, зроблять з них справжнього помічника на всі руки, у вас на кухні.

Як завжди, залишаються популярними моделі компанії Philips. Їх заглибні блендери мають гарне співвідношення ціна / якість і мають дворічну гарантію

Зручні і прості у використанні. Або більш потужні і функціональні:

Philips Daily Collection HR1627 / 00

Блендер погружной Philips HR1629 / 90

Здатні дивувати вас своїми незвичайними можливостями і надійністю.

Найстарші моделі мають величезну потужність і прекрасний комплект поставки:

Philips Avance Collection HR1673 / 90

Philips Avance Collection HR1677 / 90

Philips Avance Collection HR1679 / 90

Серед знаменитих брендів також можна виділити моделі Gorenje, Tefal, Kenwood і Moulinex:

Gorenje HBX883QW

Gorenje HBX884QE

Tefal HB643138

Kenwood HDP408WH

Moulinex DD643132

Що ж стосується менш іменитих виробників, то популярними моделями вважаються Mirta.

Rotex і Sencor.

Окремо варто згадати престижний бренд Bork.

Серед стаціонарних блендерів склад популярних «гравців» схожий – Braun, Bosch, Philips, Gorenje:

Ну і в цій сфері виробник Bork вже, як то кажуть, розгулявся, надаючи різні моделі на будь-який смак.

Доцільність покупки стаціонарного блендера визначається декількома факторами. Перше – це вільне місце на кухні, бо при частому використанні йому краще виділити постійне місце, ніж кожного разу ховати і діставати чималий пристрій із шафи. Друге, що важливо, це необхідність його, як така – адже якщо у вас є занурювальний блендер, то більшість завдань ви зможете зручно зробити і ним. Стаціонарний блендер це такий собі «ледачий» блендер, який ідеально використовувати вранці, наприклад, для приготування смачного коктейлю (все, як в зарубіжних фільмах J) або ж в процесі дня, лише відкривши кришку, накидати туди інгредієнтів і обід готовий. Стаціонарний блендер дуже корисна штука, так як ще й більш потужний – в ньому всі частини більш надійно з’єднані і виробникові не потрібно було максимально полегшувати його конструкцію. Саме тому він легше впорається з більшістю компонентів і вам

абсолютно не потрібно буде прикладати будь-які зусилля – все зробить за вас безсердечна гравітація J.

Сучасна мікрохвильова піч

Мікрохвильова піч, з’явившись кілька десятиліть тому, здійснила справжню революцію в світі приготування і підігріву їжі. Якщо ви ще пам’ятаєте часи, коли для розігрівання вчорашнього шматочка курки, кількох сосисок або котлеток доводилося нагрівати сковорідку, наливати масло і довго чекати, забризкуючи пічку, то ви розумієте, про що ми. Мікрохвильові печі зробили процес підігріву їжі просто дивом, яке ставало все доступнішим і розповсюдженішим, поки вони не зайняли почесне місце практично в кожній родині.

Що ж можуть запропонувати нам ці чудові кухонні помічники сьогодні?

Перше, що потрібно враховувати, при виборі нової або першої мікрохвильовки, це умови її експлуатації. Навіть якщо ви вже визначилися вбудована вона буде (таке теж буває) або стоятиме окремо, то залишається відповісти на питання чи будете ви в ній готувати? Не просто розігріти вчорашню вечерю або шматочок замороженого м’яса, а саме повноцінно готувати – курку, каші, м’ясо, десерти. Адже від цих завдань залежить і необхідний функціонал, яким повинна буде оснащуватися мікрохвильовка.

З нашого досвіду, зазвичай, всі господарі й господині, маючи на кухні хорошу електро- або навіть газову плиту, яка якісно виконує свої обов’язки, віддають перевагу саме її. Чи то це питання звички, чи то в мікрохвильовці все трохи інакше і, знову ж таки, ми не довіряємо їй деякі продукти, але готувати повноцінно кожен день простіше в звичайній духовці. Зрештою духовка просто більша за розмірами, що і ставить вирішальну крапку в цьому змаганні. Але, цю думку не всі розділяють і ми повністю допускаємо, що в сучасних мікрохвильових печах можна повноцінно приготувати ряд продуктів і ось чому.

Якісна, оснащена грилем мікрохвильова піч здатна не тільки «пропікати» будь-який продукт, але й створювати на його поверхні хрустку скоринку, підсмажуючи його температурою. Практично аналогічну функцію, тільки більш рівномірну виконує конвекція, яка доступна в деяких моделях. Саме відсутність цих можливостей не давала мікрохвильовим печам стати повноправними конкурентами духовкам, так як вони не були здатні засмажити жодну страву. Їх «фішкою» було лише швидке нагрівання, до повного осушення будь-якої страви, але і натяку на скоринку і підсмажений краєчок в них не було. З появою гриля і тим більше конвекції в них їм стали доступні практично всі ті ж можливості, що й звичайним духовим шафам, при цьому процес приготування займає менше часу.

З огляду на все це, нам залишається лише вибрати відповідну по дизайну мікрохвильову піч і врахувати пару корисних особливостей, які надають нам сьогодні їх виробники.

– Вибираючи потужність мікрохвильової печі дивіться на значення від 700 Вт, щоб мати можливість швидко розігрівати і навіть іноді щось готувати в них.

– Дивіться на мікрохвильові печі від 20л і більше, щоб мати можливість ставити туди великі тарілки і «високі» продукти.

– Як ми вже говорили, при потребі щось приготувати з хрусткою скоринкою, вам буде потрібно гриль і, в ідеалі, конвекція.

– Безліч сучасних і функціональних моделей пропонують багато автоматичних програм для розігріву, розмороження, і навіть приготування багатьох популярних страв. Враховуйте це при виборі, ґрунтуючись на ваших потребах.

– якщо вам не потрібні гриль та інші автоматичні програми, то найкращим вибором буде проста мікрохвильова піч без безлічі додаткових функцій – вона теж ідеально справляється з розігрівом їжі.

– дивіться на внутрішнє покриття мікрохвильової печі – найякіснішим (але й найдорожчим) вважається біокерамічне. Також буває з нержавіючої сталі і емальоване. Два останніх або мають підвищену «забруднюваність» або ж не такі надійні, як біокерамічне. Але це не означає, що вони такі вже й погані – просто в прямому порівнянні вони трохи програють, не більше того.

Одними з лідерів по виробництву мікрохвильових печей вважаються компанії Samsung, LG.

Ці моделі виділяються прекрасним дизайном, інноваційними рішеннями і, часто, не найнижчою ціною. Натомість, звичайно ж, ви отримуєте найвищу якість і довговічну роботу.

Всі з них вже перевірені багатьма користувачами в справі, так би мовити, і більшість з них повністю задоволені їх можливостями.

Як і будь-яка техніка, мікрохвильові печі, блендери, міксери мають масу варіантів дизайну, комплектацій, фірмових «фішок» і, звичайно, вартості. Вибрати варіант, підходящий саме вам, просто вказавши на якусь модель, не може жоден компетентний продавець (якщо тільки він не хоче вам продати товар, який цікаво продати тільки йому). Саме тому ми постаралися надати вам

повну інформацію про можливості сучасних побутових помічників на кухні, щоб вибір цей був легким і правильним.

А які ще корисні побутові прилади використовуєте ви на кухні?

51316 1 cookie-check Функціональні помічники на кухні – міксери, блендери, мікрохвильовки

Читайте також:

Ідеальний планшет — який він? Обираємо ґаджет для різних завдань!
Ідеальний планшет — який він? Обираємо ґаджет для різних завдань!
23 Квітня, 2018, 12:43 1650 6
Отже, ви замислилися щодо покупки планшету. А для чого саме вам потрібен планшетний комп’ютер — для роботи, веб-серфінгу, ігор, читання або у якості такої собі...
Смотреть результаты
Як вибрати хороший комп’ютер? Знайомимося з основними параметрами і можливостями!
Як вибрати хороший комп'ютер? Знайомимося з основними параметрами і можливостями!
Отже, ви вирішили купити комп’ютер для дому, і тепер намагаєтеся розібратися в цій воістину божевільній різноманітності моделей, специфікацій та комбінацій різного комп’ютерного заліза. І, напевно,...
Смотреть результаты
Посмішко, сяй! 10 порад стоматолога з догляду за зубами
Посмішко, сяй! 10 порад стоматолога з догляду за зубами
Ось, весна прийшла, сонечко лагідно цілує щічки, настрій чудовий, хочеться просто гуляти по вулиці, насолоджуючись довгоочікуваним теплом, та радісно сяяти посмішкою… Посмішка. А чи сяє...
Смотреть результаты