search
Підписатися

logo

Розповідаємо про CleanMyMac X – корисний софт для MacBook і iMac! Що робить CleanMyMac X і чому він потрібен?

18 Жовтня, 2019, 10:25 9

Хочеш, щоб система літала? Тоді тобі не обійтися без CleanMyMac X – корисного софта від Mac-розробників! Це програма, яка вміє чистити і налаштовувати операційну систему в MacBook і iMac так, що вона починає працювати буквально як нова. Швидко, акуратно і безпечно – саме те, що тобі потрібно!

Приложение CleanMyMac X

Зверни увагу: Утиліту CleanMyMac X можна придбати як окремо, так і разом з новим комп’ютером від Apple.

CleanMyMac X – генеральне прибирання твого заліза

Щоб комп’ютер працював швидко, рівно і без збоїв, він має бути чистим. І ми зараз говоримо, як ти розумієш, зовсім не про пил, хоча й пилова шубка на решітці вентиляції теж ще нікому на користь не йшла 😉Але найважливіша чистота ПК – це чистота від «сміттєвих» файлів, слідів інтернету, старого кешу, логів і навіть вірусів, які досить жваво накопичуються на жорсткому диску комп’ютера, відчутно знижуючи його працездатність.

Це круто: Новий iPad і Apple Watch Series 5. Перші враження

Почистити MacBook або iMac від непотрібних файлів вручну, звичайно, можна, тільки ось ефективність такого «прибирання» не завжди буває стовідсотковою, адже щось непотрібне досить часто пропускається, а щось потрібне навпаки видаляється. У сухому залишку нерідко виявляється, що часу і нервів на всі маніпуляції витрачено достатньо, а недочищений комп’ютер все одно підвисає. І якщо під час такої ручної чистки та оптимізації пристрою видаляються системні файли, що теж, до речі, буває досить часто, то пошкоджені програми доводиться встановлювати наново. Та й сама система теж може виявитися побитою, що ще веселіше. А воно нам треба?

CleanMyMac X на ПК

Тому саме щоб убезпечити користувачів від подібних проблем, програмісти Mac-пристроїв і розробили корисний софт для очищення і налаштування систем на базі Mac OS – утиліту CleanMyMac X. Вона працює ефективно і точно, не допускаючи під час оптимізації та очищення операційної системи жодних осічок.

Додаток CleanMyMac миттєво знаходить і повністю видаляє системне сміття з комп’ютера – сліди інтернету, локальні копії вкладень електронної пошти, кеші з iTunes, iCloud та інших встановлених програм, знищує вміст кошика, шукає дублікати файлів, відстежує і нейтралізує віруси і потенційно небезпечний софт. Крім того, програма дозволяє гнучко налаштовувати роботу свого комп’ютера і встановлених на ньому програм, завдяки чому користуватися ПК стає ще зручніше і простіше. Як це працює? Розповідаємо більш детальну інформацію!

Це цікаво: Екран без рамок й оновлена ​​клавіатура – новий MacBook Pro

Smart Scan – один клік для всього

Всі основні дії по очищенню диска і системи від сміття та можливих шкідливих програм можна запустити одним натисканням на кнопку активації Smart Scan – універсального комплексного інструменту для оптимізації комп’ютерів Apple. В Smart Scan з’єднані три основних модуля для оптимізації системи: очищення вільного простору на жорсткому диску від непотрібних системних файлів і кеша додатків, захист від вірусів і загроз, підвищення швидкодії осі.

Зручно також і те, що після сканування Smart Scan утиліта виводить докладний звіт про сканування, з яким можна ознайомитись, перш ніж підтвердити процес видалення і оптимізації виявлених при швидкому скануванні проблем працездатності системи. Це дає можливість користувачеві самостійно вибирати, які дії повинні бути виконані додатком, а що потрібно пропустити. Всього одне натискання, і комп’ютер знову працює з максимальною продуктивністю!

Зазирни: Поповнення у лінійці MacBook Pro, з новими процесорами і клавіатурою

Процесс быстрой очистки

Окремі модулі під різні задачі

Але, крім опції швидкої оптимізації Smart Scan, в утиліті CleanMyMac X є багато інших корисних інструментів, за допомогою яких ти зможеш окремо управляти різними функціями свого комп’ютера. Так розробники програми реалізували зручне кероване очищення операційної системи, яке дозволяє управляти своїм ПК максимально ефективно. Наприклад, за допомогою CleanMyMac X ти можеш вичистити кеш і непотрібні системні файли тільки з пошти або iTunes, не чіпаючи «хвости» інших додатків, запустити сканування комп’ютера на віруси, видалити виключно кеші зображень або очистити диск від файлів і папок, які давно не використовуються. Тільки те, що дійсно потрібно!

Очистка кэшей фото

Не менш корисна й опція моніторингу продуктивності, яка працює у фоновому режимі – з допомогою моніторингу можна відстежувати і контролювати додатки, які занадто завантажують систему. Утиліта знаходить зайві ненажерливі програми і допомагає раціонально коригувати їх активність, інформує про аварійне завершення роботи додатків і виявлених пошкодженнях у софті. CleanMyMac X допомагає оптимізувати роботу автозавантаження, швидко звільняти оперативну пам’ять, контролювати процес переіндексації у пошуку Spotlight і скидати DNS.

Оновити, налаштувати або видалити? CleanMyMac X зробить все!

Також за допомогою цієї програми можна безпечно налаштовувати, оновлювати і видаляти встановлені на комп’ютері програми, при цьому CleanMyMac X справляється з коректним видаленням і наступним очищенням «хвостів» навіть в тому випадку, коли вбудований у прогу деінсталятор пошкоджено або він повністю відсутній. Утиліта може видалити будь-який додаток, не лишивши після нього жодних системних файлів і кеша, що особливо важливо, коли потрібно буде зробити повторне встановлення софта.

Є в CleanMyMac X і спеціальні модулі для захисту приватності, які допомагають остаточно видалити будь-які дані і файли без можливості їх відновлення, а також чистити сліди роботи з ПК як після веб-серфінгу (історія відвідування веб-сайтів, автозаповнення, пошук, історія отриманих повідомлень в Skype та інших встановлених месенджерах), так і після роботи в офлайн-режимі. При цьому інструмент «Шредер» може видалити навіть ті файли, які були заблоковані від стирання файловим менеджером Finder або будь-якими іншими процесами системи macOS.

Це цікаво: Мінімум місця і максимум стилю – моноблочні комп’ютери. За і проти

Очистка больших файлов

І хоча CleanMyMac X не є антивірусом, ця утилитка також передбачає дуже собі непоганий функціонал у цьому напрямку. Функція «Шкідливі програми» дозволяє ретельно шукати і надійно знищувати на твоєму Mac будь-яке шкідливе ПО, доповнення та віруси, які пробралися в систему. Швидко, надійно і без осічок!

Ще одна зручна фішка – це опція гнучкого налаштування самої утиліти CleanMyMac X, завдяки якій можна встановлювати користувальницькі виключення і дозволи, блокувати доступ програми до певних папок або додатків. Наприклад, ти зможеш заборонити додатком видаляти історію роботи з файлами в графічних редакторах або дані про відвідані веб-сайти, захистити будь-які потрібні тобі папки від випадкового очищення.

У якості невеликого підсумку до всього сказаного можна додати, що програма CleanMyMac X – це практично ідеальне програмне забезпечення для власників комп’ютерів, що працюють на базі Mac OS. Програма надійна, як годинник, вона дозволяє підтримувати систему в максимально безпечному і стабільному стані без жодних зусиль з боку користувача. І щоб очистити, правильно налаштувати і оптимізувати свій ПК, знадобиться всього пара хвилин часу і кілька кліків мишею, а все інше за тебе зробить утиліта CleanMyMac X. Ну просто чарівна паличка для MacBook і iMac! 🤩

Хочеш більше корисних публікацій про гаджети і софтвер до них? Тоді зберігай в закладки сайт Блогу Comfy, і зазирай сюди частіше – ми кожного дня розміщуємо тут щось цікавеньке. А ще, звичайно ж, підписуйся на Telegram-канал Якось Так, щоб читати свіженькі пости від нашої редакції. Цікаві новини, факти, гумор і круті призи за участь в конкурсах і розіграшах – нудно тут не буває! 😉

90650 0 cookie-check Розповідаємо про CleanMyMac X – корисний софт для MacBook і iMac! Що робить CleanMyMac X і чому він потрібен?

Читайте також:

Як встановити вайбер на комп’ютер або ноутбук у 6 простих кроків
Як встановити вайбер на комп'ютер або ноутбук у 6 простих кроків
18 Жовтня, 2019, 10:16 9406 11
Месенджер Viber – популярний додаток для посилання повідомлень і дзвінків по всьому світу. Спілкування між власниками вайберу – безкоштовне, головна умова – інтернет з’єднання та...
Смотреть результаты
Як дізнатися модель ноутбука?
Як дізнатися модель ноутбука?
Ситуації, коли необхідно дізнатися модель ноутбука можуть бути самими різними від банального підбору чохла, до установки драйверів або потрібних програм. Якщо про свій ноутбук ви...
Смотреть результаты
Як відкрити командний рядок
Як відкрити командний рядок
Командний рядок (cmd) – це сервіс для введення текстових команд, що має дуже простий інтерфейс. Він виглядає як вікно з текстом. Цей сервіс необхідний в...
Смотреть результаты