search
Підписатися

logo

Топ-10 додатків на Android, які допоможуть контролювати бюджет

10 Жовтня, 2019, 09:01 7

І куди тільки діваються гроші? Напевно це питання мучить багатьох з нас, адже, здавалося б, ось вони є, і ось їх уже немає. У кожній родині регулярних статей витрат дуже багато – необхідно сплатити комунальні послуги, купити продукти в магазині, оновити гардероб  тощо. Крім цього періодично виникають непередбачені витрати. Все це веде до того, що через деякий час ми можемо почати нервувати, тому що грошей може не вистачати.

Важливо розуміти: Розбираємося в операційних системах: чим відрізняються Android і iOS

Якщо ви вже стикалися з подібною ситуацією, тим більше якщо це відбувалося не один раз, то вкрай важливо вміти правильно планувати свій бюджет. При правильному плануванні, ми зможемо легко розрахувати всі свої витрати до нового надходження коштів так, щоб вистачило абсолютно на все і на всіх. У цьому нам допоможе наш власний смартфон, на який ми зможемо встановити корисний додаток для обліку наших витрат. Ось найкращі з них на наш погляд.

Додатки для обліку сімейного бюджету

Spendee – створення бюджету та облік витрат

Основне завдання програми Spendee – стежити за тим, скільки ми витрачаємо і на що. Крім цього вона допоможе скласти наш бюджет так, щоб кошти на нашому банківському рахунку не закінчилися передчасно. До слова, крім як в ручному режимі, ми можемо підключити свій банківський рахунок до програми і робити всі операції онлайн.

Топ-10 приложений на Android, которые помогут контролировать бюджет - планирование бюджета

Spendee надає наочне промальовування і графіки всіх наших витрат. Так ми легко зможемо визначити, де можна заощадити, від чого відмовитися зовсім, а де потрібно збільшення бюджету. Додаткова зручність використання цього додатка надає можливість створення спільного облікового запису для сім’ї. Так абсолютно кожен член сім’ї в своєму особистому смартфоні зможе контролювати і стежити за загальним бюджетом.

Monefy – зручний облік витрат

Додаток Monefy – це один з безлічі різних калькуляторів наших витрат. Але при цьому, це один з найбільш простих подібних калькуляторів, який зможе освоїти навіть недосвідчений користувач смартфона або планшета. Користуватися програмою досить легко, адже необхідно всього лише вчасно вносити дані про витрати. Досить ввести лише суму у відповідному рядку і програма самостійно проаналізує отримані дані.

Топ-10 приложений на Android, которые помогут контролировать бюджет - графики доходов и расходов

Monefy можна використовувати колективно, це дозволить зробити її відмінним інструментом для обліку витрат сімейного бюджету. Загальний доступ до програми можна отримати завдяки аккаунту Dropbox і налаштувати Monefy відразу на декількох пристроях. При цьому, змінюючи дані на одному смартфоні, вони зміняться на всіх, які підключені до одного аккаунту.

Wallet – Особисті фінанси, бюджет, банки та графіки

Додаток Wallet допомагає контролювати бюджет, планувати його і надає детальний аналіз витрачених коштів. Але це не просто програма, куди ми записуємо те, скільки ми витратили грошей протягом дня. Ця програма набагато розумніша і здатна підключатися до вашого банківського рахунку. Звичайно ж, це відбувається з вашого відома і дозволу на це.

Топ-10 приложений на Android, которые помогут контролировать бюджет - считаем на калькуляторе

Інші топи: Топ-10 додатків з доповненою реальністю для Android

Завдяки такій синхронізації, всі звіти, які дає нам Wallet, максимально точні. Крім цього, Wallet здатний допомогти спланувати бюджет, виходячи з того, яких саме цілей ви хочете досягти. Чи то погашення боргів, купівля нерухомості або автомобіля, раціональне використання наявних коштів. Використовувати дані цього додатку легко, він підтримує роботу з більш як 4 000 банків по всьому світу.

1Money – зручний облік витрат і доходів, бюджет

Безконтрольні витрати рано чи пізно призводять до того, що грошові кошти закінчуються раніше, ніж ми на те розраховуємо. Саме тому вкрай важливо вести докладний облік домашнього бюджету. Якщо ви вже пробували робити це, то напевно знаєте, що завдання це не з простих. 1Money істотно спрощує всю рутину домашньої бухгалтерії, досить лише встановити її на свій смартфон або планшет.

1Money допоможе нам швидко спланувати бюджет на день, тиждень або місяць. Крім цього, за допомогою цього додатка ми отримаємо корисну інформацію про те, на що ми витрачаємо найбільше. Як правило, ця інформація дозволяє в подальшому утримуватися від непередбачених і непотрібних витрат і економити. 1Money підтримує роботу з різними валютами, з огляду на їх актуальний курс.

CoinKeeper: облік витрат і доходів, бюджет сім’ї

Можна було б припустити, що додаток CoinKeeper є черговою програмуліною для ведення сімейного бюджету і обліку доходів і витрат. Частково це так і є, але CoinKeeper має низку особливостей, які виділяють його серед усього достатку подібних додатків. Так, ця програма здатна навчити вас економити в найкоротші терміни і встановлювати цілі для накопичень.

А ще CoinKeeper розпізнає повідомлення від будь-яких банків, завдяки чому інформація про витрати і надходження коштів заноситься дуже оперативно. Крім того, що ми можемо планувати бюджет, встановлювати цілі для накопичень, економити, бачити статистику витрат, ми ще зможемо об’єднати всю цю інформацію відразу на декількох пристроях. Це актуально, якщо мова йде про сімейний бюджет.

Додатки для обліку комунальних витрат і зберігання банківських карт

DomoMeter: облік комунальних витрат

Окремої згадки в сімейному бюджеті заслуговують комунальні витрати. Це окрема стаття витрат, яка може бути різною з місяця в місяць і, тим більше, в залежності від пори року. Через те, що ми здійснюємо комунальні платежі з однією і тією ж періодичністю, ми можемо зовсім не звертати уваги на багато нюансів, які вказані в квитанціях на оплату. А значить, робити аналіз платежів і планувати витрати на комуналку, ми так само не зможемо.

Топ-10 приложений на Android, которые помогут контролировать бюджет - считаем коммуналку

Що ще встановити на смартфон: Топ-9 додатків на смартфон, які стануть в нагоді в побуті

Додаток DomoMeter має можливість ведення обліку даних лічильників, а також послуг без лічильника. Вона допоможе розрахувати витрати виходячи з площі житла або кількості мешканців. У програмі DomoMeter ми зможемо ознайомитися з детальною статистикою наших платежів по кожному місяцю та порівняти їх за певний період. Програма так само здатна нагадувати нам про своєчасність платежів або нагадати, що пора передавати дані лічильників.

Зберігання банківських карт – SecureCard

Зараз ми не так часто користуємося готівкою, все частіше її замінюють пластикові банківські картки. Це може бути дебетова карта для виплат, кредитна карта, ще одна карта від іншого банку тощо. При цьому далеко не завжди комфортно користуватися самою картою, адже якщо робити це часто і посилено, то вона незабаром може зноситися, і необхідно буде відправлятися в банк для її заміни.

Відмінним виходом з даної ситуації бачиться програма на Android для зберігання банківських карт. Кількість збережених карт в цьому додатку не обмежена, а ми будемо мати всі їх під рукою у найзручніший для нас час. Додаток SecureCard пропонує досить непогані параметри безпеки, а захистити свої персональні дані можна будь-яким зручним способом – пін-кодом, сканером відбитка.

Додатки для бізнесу і професіоналів

Інвестінг: інвестиції, біржа, акції, фінанси, ETF

Додаток Інвестінг виявиться корисним для тих, хто використовує гроші не тільки як засіб придбання цікавих товарів, але і в якості інструменту для заробляння нових грошей. Подібна програма підійде для досвідчених користувачів, які легко розберуться, що до чого і які цілі програма Інвестінг переслідує. А крім свого функціоналу програма має зручний економічний календар подій і здатна відправляти повідомлення про найбільш значущі з цих подій.

Топ-10 приложений на Android, которые помогут контролировать бюджет - инвестиции

Заглянемо в Play Market? Топ-10 додатків і утиліт для Android

Про що ж саме додаток? Інвестінг надає дані про ціни на сировинні товари, наприклад, золото, нафту, срібло тощо. Крім цього вчасно повідомить про зміну курсу валют і про показники акцій провідних і великих компаній в усьому світі. А ще ми будемо в курсі всіх даних по облігації і цінні папери, а також зможемо познайомитися з індексами світового фондового ринку.

Юридичний калькулятор

Додатки для контролю витрат, насправді, можуть стосуватися не тільки нашого побуту і сім’ї, а й професійної діяльності. Саме для цього призначена програма Юридичний калькулятор для Android. Вона спеціально створена для юристів і бухгалтерів, щоб стати зручним інструментом, який допоможе уникнути додаткових витрат у професійній діяльності. Корисною ця програма зможе стати і для студентів, які тільки готуються стати юристами.

считаем затраты

Юридичний калькулятор зможе розрахувати пеню Національного Банку України, пеню, встановлену в будь-якому договорі, втрати від інфляції, судовий збір тощо. Цю програму можна використовувати при складанні позову, перевірці розрахунків бухгалтером. Юридичний калькулятор так само може виявитися незамінним інструментом для суддів, адже він допоможе перевірити правильність розрахунку сторін після прийняття рішення.

Легкий конвертер валют +

Багато з нас приблизно, а може навіть точно знають, який курс сьогодні вітчизняної валюти по відношенню до долара або євро. Ця інформація є відкритою і навіть супроводжує нас постійно на протязі дня. Але чи знаєте ви, який курс нашої грошової одиниці по відношенню до японської ієни або бразильського реала? Упевнений, що ні!

Звичайно ж, не так часто виникає необхідність дізнатися курс настільки екзотичних країн для нас, але якщо ми збираємося відправитися за межі нашої Батьківщини, то не зайвою буде інформація про курс місцевої валюти. Програма Легкий конвертор валют + зібрала в собі інформацію про більш ніж 180 світових грошових одиниць, а так само біткоін. У програмі ми зможемо підібрати список цікавої для нас валюти, а так само познайомитися з графіком зміни її курсу.

На завершення

Смартфон виявляється відмінним інструментом в найрізноманітніших цілях. Ми можемо використовувати його не тільки як засіб зв’язку, а й як іграшку, інструмент для бізнесу, джерело інформації. Таким чином, зовсім не дивно, що планування нашого бюджету і розподіл витрат ми так само можемо довірити смартфону. У самому веденні обліку витрат і доходів є маса переваг.

Топ-10 приложений на Android, которые помогут контролировать бюджет - смартфон в руке

Ми зможемо чітко розуміти, якими сумами можемо розпоряджатися, скільки ми витрачаємо в конкретний час, на що йде найбільше грошей. Використання ж смартфона для цього робить доступною всю цю інформацію для нас в різний час, адже смартфон практично завжди у нас під рукою. Залишилося лише визначитися з найбільш підходящим додатком для ведення бухгалтерії.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

90090 0 cookie-check Топ-10 додатків на Android, які допоможуть контролювати бюджет

Читайте також:

3 кращих бюджетних ноутбуки в Comfy
3 кращих бюджетних ноутбуки в Comfy
10 Жовтня, 2019, 08:02 1379 12
Як говориться в одній сучасній народній мудрості – «Ноутбуки бувають різні!». Але ж і справді, якщо ми відвідуємо магазин електроніки, особливо великий, то ми бачимо...
Смотреть результаты
Як зупинити гикавку: 14 способів
Як зупинити гикавку: 14 способів
Гикавка з’являється раптово: вдома, на навчанні, у громадському транспорті, в офісі або на заняттях спортом. Крім фізичного дискомфорту, вона привертає увагу людей: починають червоніти щоки...
Смотреть результаты
10 способів зберегти енергію в домі цієї зими
10 способів зберегти енергію в домі цієї зими
Зима близько… це не просто вислів з «Гри престолів», це наші реалії. Ціни на світло, газ і інші енергоносії зросли в рази і продовжують рости...
Смотреть результаты