Рейтинг кондиціонерів 2022: найкращі кондиціонери в Україні

13 Червня, 2022, 03:00 0

Кращий кондиціонер потрібен для того, щоб пережити найспекотніші періоди року. І якщо ви з якоїсь причини досі не придбали цю топову техніку, саме час задуматися про вибір і покупку нового кондиціонера, використовуючи рейтинг від Comfy! Нижче ви знайдете найкращий рейтинг кондиціонерів 2022 для кімнати будь-якого розміру та бюджету, який допоможе швиденько визначитися з бажаними параметрами та вартістю, а також заздалегідь вибрати оптимально кращу модель для вас, щоб швидко купити та встановити її без ажіотажу.

А ще завітайте сюди: Мобільний, дизайнерський чи звичайна спліт система? Розповідаємо як правильно підібрати кондиціонер!

Те, що літо спекотне і вологе, не означає, що ваш будинок має бути таким самим. Дізнайтеся, який кондиціонер вибрати для дому, використовуючи рейтинг кондиціонерів, встановіть найкращий і все готово! Найкращі кондиціонери з нашого рейтингу мають свої переваги та недоліки, але у них є одна спільна риса – здатність знижувати температуру та вологість у вашому житловому приміщенні, створюючи комфортніші умови для вас та вашої родини.

А тим користувачам, у кого вже встановлені кондиціонери з “Топ кондиціонери 2022” від Comfy, варто перевірити, чи все гаразд з працездатністю кліматичної техніки, почистити або, якщо потрібно, замінити фільтри. Погодьтеся, якщо з технікою щось не так, то краще дізнатися про це заздалегідь – до того, як почнеться виснажлива літня спека 😉. Наприклад, фреон – необхідний компонент для оптимальної роботи вашого кондиціонера. І ви навряд чи захочете вирішувати потенційну проблему з фреоном самостійно. Для цього краще викликати професіонала, який огляне кондиціонер безпосередньо перед початком кожного сезону охолодження.

Рекомендуємо ознайомитися: Проблеми при роботі кондиціонера та їх можливі причини

Всі найкращі кондиціонери, які увійшли до рейтингу кондиціонерів Comfy, відмінно справляються з охолодженням в офісі, вдома та в будь-якому іншому приміщенні. Що відрізняє один від одного, так це те, наскільки швидко та тихо топ техніка з рейтингу Comfy охолоджує кімнату, а також наскільки легко налаштовувати необхідній клімат в приміщенні. Подивіться нижче на короткі поради при покупці кондиціонерів, а потім прокрутіть вниз, щоб дізнатися більше про кращі кондиціонери, які увійшли до рейтингу кондиціонерів 2022 Comfy! Познайомтеся з нашим сьогоднішнім топ 6 надійних, потужних, економічних за рівнем енергоспоживання моделей кондиціонерів, використовуючи рейтинг від Comfy, та визначтеся з легкістю, який саме краще підходить для вашого дому. Крута техніка з відмінним співвідношенням ціни та якості лише в рейтингу від Comfy!

Кондиционер над диваном

Що таке спліт система кондиціонування?

Найкращі кондиціонери спліт складаються з двох частин: конденсатора (встановлюється зовні) та випарника (встановлюється всередині). Обидві частини повинні бути з’єднані, тому установка набагато складніша порівняно з переносною моделлю. Така техніка тихіша і ефективніша, ніж портативні найкращі кондиціонери, але вона може бути тільки в одному приміщенні. Якщо ви зупинилися на топ-кондиціонері з роздільним блоком, вам потрібно, щоб його встановив професіонал – зверніть увагу, що спеціалісти, як правило, найбільш завантажені влітку.

Як працює спліт система кондиціонування?

Кращі кондиціонери спліт оснащені компресором в зовнішньому блоці, який забезпечує циркуляцію холодоагенту та перетворює його з газу на рідину. Ця рідина проходить лініями охолоджуючої рідини до внутрішнього випарника, де перетворюється з рідини на пару. Тепло видаляється з навколишнього повітря, а охолоджене повітря подається до вашої оселі. Потім зовнішній блок перетворює пару холодоагенту назад на рідину. Цей процес буде повторюватися знову і знову, поки топ-пристрій не досягне температури, яку ви налаштували.

Найкращі кондиціонери: чи коштує спліт кондиціонер своїх грошей?

Плюси

 • Ідеальне та ефективне охолодження квартири, офісу та будь-якого іншого приміщення, в якому дуже жарко;
 • Надійний спосіб кондиціювання повітря у вашому будинку, при якому не потрібно залишати вікна відчиненими;
 • Працюють набагато тихіше і зазвичай ефективніші, ніж кращі портативні  кондиціонери.

Мінуси

 • Зазвичай коштують дорожче, ніж автономні пристрої без урахування плати за установку;
 • Фіксуються в одному місці, тому їх не можна переміщати між кімнатами;
 • Необхідно встановлювати на зовнішній стіні сертифікованим спеціалістом.

Правильний вибір техніки: топ кондиціонерів для вашого комфорту

Спальня с кондиционером

Ми зібрали топ п’ять основних пунктів, які потрібно враховувати при вирішенні, який кондиціонер краще, а також купівлі топової техніки. Зверніть увагу, що фактори, які дадуть відповідь на питання “який кондиціонер вибрати для дому?” і допоможуть вам вибрати найкращу техніку – взаємопов’язані. Іншими словами, малоймовірно, що найдешевший кондиціонер буде найпотужнішим і здатним охолоджувати великий простір. Збалансуйте ці фактори та характеристики кондиціонера, щоб вибрати та вирішити, який кондиціонер краще підходить саме вам.

Це цікаво: Розвінчання поширених міфів про кондиціонери

 • Найкращі кондиціонери: цінова політика

Як вирішити, який кондиціонер кращий: дві речі, які найбільше впливають на ціну топ кондиціонера, — це його холодопродуктивність та конструкція. Більші прилади з більшою охолоджувальною здатністю за своєю природою дорожчі, ніж топ кондиціонери маленького розміру з меншою охолоджувальною здатністю. Додавання в кондиціонер речовини у вигляді звукопоглинаючих матеріалів збільшить його вартість, так само як і використання міцніших двигунів і якіснішого компресора. У більшості випадків додавання додаткових функцій, які можна переглянути в рейтингу Comfy, також збільшує вартість кондиціонера.

 • Охолоджувальна потужність

Чим більше простору вам потрібно для охолодження або чим інтенсивніше тепло (наприклад, проникає через великі вікна, що виходять на південь або захід), тим потужніше охолодження вам необхідно. Потужність техніки вимірюється в BTU (британські теплові одиниці, одна одиниця дорівнює 0,3 Вт). Чим більше BTU має вибраний кондиціонер, тим він потужніший.

 • Рейтинг кондиціонерів 2022 року: особливості

Який топ кондиціонер вибрати для дому? Деякі люди віддають перевагу простим аналоговим елементам управління, таким як ручки і кнопки; інші люди хочуть мати можливість керувати кондиціонером за допомогою пульта дистанційного керування або телефону. Більшість сучасних топ-кондиціонерів охолоджують або працюють як вентилятор. Тим не менш, деякі з них мають функцію обігріву та інші додаткові налаштування, які дають вам більше контролю над роботою приладу вдень та вночі, поки ви спите. Кілька швидкостей вентилятора та налаштування охолодження можуть допомогти вам ефективніше знижувати температуру в приміщенні або швидко та точно налаштувати роботу кондиціонера, щоб забезпечити 100% комфорт у квартирі для вас та вашої сім’ї.

 • Топ кондиціонери: енергоефективність

Більш енергоефективні топ прилади коштують дорожче. То який кондиціонер вибрати для дому? Надбавка до вартості кондиціонера з більшою ймовірністю окупиться, якщо ви живете десь з тривалим сезоном охолодження (скажімо, з травня до жовтня). Крім того, турбота про прилад допомагає продовжити термін служби техніки, збільшуючи ймовірність того, що надбавка до витрат окупиться протягом всього терміну служби приладу.

Корисні поради щодо вибору: Як правильно вибрати модель кондиціонера

 • Додаткові функції

Хоча це не обов’язково для ефективної роботи кондиціонера, додаткові функції можуть зробити його більш комфортним для щоденного використання. Наприклад, таймер кондиціонера, який увійшов до рейтингу кондиціонерів Comfy, дозволяє вам налаштувати автоматичне увімкнення та вимкнення пристрою, що корисно, якщо ви хочете повернутися в прохолодний будинок або заощадити енергію, відключивши пристрій після того, як ви заснете.

Виберіть найкращий кондиціонер для вашого будинку, використовуючи рейтинг кондиціонерів 2022, щоб швидко знайти найкращу техніку для вас та вашої родини. Найкращі кондиціонери допоможуть вам зберегти прохолоду та комфорт вдень та вночі протягом всього літа.

Топ-6 найкращі кондиціонери для вашого будинку

#1 Топ кондиціонер спліт Scandilux SC07E-PRO

Основні характеристики:

 • Площа, що обслуговується: до 25 м²
 • БТЕ/BTU: 7
 • Потужність при охолодженні: 639 Вт
 • Потужність при обігріві: 609 Вт
 • Діапазон зовнішніх температур (охолодження): від -15 ° C до +43 ° C
 • Розмір: 45,9 х 71,2 х 27,6 см
 • Таймер: є
 • Кількість основних режимів: 5
 • Додаткові функції: Турборежим
 • Управління зі смартфона (Wi-Fi): відсутнє
 • Потужність: 3,21 кВт
 • Теплопродуктивність: 3,61 кВт
 • Гарантія: 2 роки

Перше місце в “Топ кондиціонери 2022” зайняв сучасний кондиціонер спліт SC07E-PRO від Scandilux. Тим, хто хоче придбати недорогий, але ефективний кондиціонер для швидкого охолодження будинку до 25 м², слід розглянути модель Scandilux SC07E-PR на 7 БТЕ/BTU. Очолюючи рейтинг кондиціонерів, він оснащений вбудованими функціями Авто підтримка температури (AUTO), Нічний режим (сон), Осушення (дегідратація), а також включає таймер та турборежим для бездоганного охолодження або обігріву в будь-яку пору року. Кондиціонер від Scandilux також може похвалитися діапазоном зовнішніх температур від -15 ° C до +43 ° C для вашого комфорту.

Кондиціонер SC07E-PR також є однією з найелегантніших моделей на ринку завдяки яскравому дисплею на передній частині корпусу, який ідеально поєднується із сучасним дизайном блоку від Scandilux. Крім енергоефективності, Scandilux SC07E-PR працює досить тихо, виробляючи лише 48 дБ шуму, навіть за максимальної швидкості.

#2 Топ кондиціонер спліт Vestfrost VFE10AF22

Основні характеристики:

 • Площа, що обслуговується: до 25 м²
 • БТЕ/BTU: 10
 • Потужність при охолодженні: 821 Вт
 • Потужність при обігріві: 728 Вт
 • Діапазон зовнішніх температур (охолодження): від 0 ° C до +50 ° C
 • Діапазон зовнішніх температур (обігрів): від -15°C до +30°C
 • Розмір: 43,4 x 68,1 x 28,5 см
 • Таймер: є, до 24 годин
 • Кількість основних режимів: 6
 • Додаткові функції: Турборежим, Самодіагностика, Самоочищення, Іонізація, Антибактеріальний фільтр
 • Управління зі смартфона (Wi-Fi): є
 • Потужність: 3,21 кВт
 • Теплопродуктивність: 3,61 кВт
 • Гарантія: 2 роки

Високі характеристики та функціональність Vestfrost VFE10AF22 роблять його одним із найкращих кондиціонерів на ринку. Потужності 10 БТЕ/BTU кондиціонера Vestfrost VFE10AF22 достатньо для охолодження до 25 м², а додаткові функції іонізації, очищення повітря, осушення та автоматичної підтримки температури в поєднанні зі спеціальним антибактеріальним фільтром забезпечують комфортне налаштування та керування технікою в будь-який час.

Корисними додатковими функціями кондиціонера Vestfrost VFE10AF22 є також режими Самоочищення, Самодіагностики, Турбо та Таймер увімкнення/вимкнення. Крім високої продуктивності, що увійшов до рейтингу кондиціонерів, Vestfrost VFE10AF22 відрізняється стильним дизайном: інтелектуальна панель управління, що складається з простого світлодіодного індикатора температури та вбудованого радіомодуля Wi-Fi для швидкого та зручного налаштування за допомогою сумісного додатку на смартфоні, надає йому сучасного вигляду. І хоча це не найтихіший кондиціонер, який увійшов до “Топ кондиціонерів 2022” від Comfy, він працює на допустимому рівні децибел, навіть при максимальній швидкості. Кондиціонер Vestfrost VFE10AF22 також постачається з пультом дистанційного керування для щоденного комфортного використання.

#3 Топ кондиціонер спліт Samsung AR09TXHQASINUA

Основні характеристики:

 • Площа, що обслуговується: до 25 м²
 • БТЕ/BTU: 9
 • Потужність при охолодженні: 770 Вт
 • Потужність при обігріві: 750 Вт
 • Діапазон зовнішніх температур (охолодження): від -10 ° C до +46 ° C
 • Діапазон зовнішніх температур (обігрів): від -15°C до +24°C
 • Розмір: 49,5 х 72 x 27 см
 • Таймер: є, до 24 годин
 • Кількість основних режимів: 6
 • Додаткові функції: Турборежим, Антибактеріальний фільтр
 • Управління зі смартфона (Wi-Fi): відсутнє
 • Потужність: 2,63 кВт
 • Теплопродуктивність: 2,93 кВт
 • Гарантія: 3 роки

Незважаючи на велику вихідну потужність 9 БТЕ/BTU, якої достатньо для охолодження приміщення площею до 25 м², топ-кондиціонер спліт Samsung AR09TXHQASINUA, який увійшов до рейтингу кондиціонерів Comfy, досить ефективно охолоджує будь-яке приміщення для вашого комфорту.

Завдяки своїй гладкій передній частині корпусу Samsung AR09TXHQASINUA ідеально підходить до будь-якого інтер’єру та дизайну кімнати. Високоякісна модель AR09TXHQASINUA від Samsung підтримує роботу декількох режимів: Обігрів, Охолодження, Осушення (дегідратація), Рециркуляція, Нічний режим (сон), Авто підтримка температури (AUTO), Турбо, а також використовує антибактеріальний HD фільтр, завдяки чому дозволяє користувачеві отримати максимальне задоволення від швидкої та ефективної роботи в будь-яку пору року. А оскільки модель AR09TXHQASINUA, що увійшла до “Топ кондиціонерів 2022” від Comfy, має практичний таймер, вона є одним із найзручніших в управлінні кондиціонерів на ринку, виробляючи лише 49 дБ в режимі турбо.

#4 Топ кондиціонер спліт Cooper&hunter CH-S09XZ2

Основні характеристики:

 • Площа, що обслуговується: до 25 м²
 • БТЕ/BTU: 9
 • Потужність при охолодженні: 794 Вт
 • Потужність при обігріві: 734 Вт
 • Діапазон зовнішніх температур (охолодження): від +18 ° C до +43 ° C
 • Діапазон зовнішніх температур (обігрів): від -15°C до +24°C
 • Розмір: 42,8 х 72 х 31 см
 • Таймер: є, до 24 годин
 • Кількість основних режимів: 6
 • Додаткові функції: Турборежим, Самодіагностика, Самоочищення, Іонізація, Антибактеріальний фільтр
 • Управління зі смартфона (Wi-Fi): відсутнє
 • Потужність: 2,55 кВт
 • Теплопродуктивність: 2,65 кВт
 • Гарантія: 2 роки

Завдяки елегантним лініям та мінімалістичному дизайну блоку, топ кондиціонер спліт Coop+er&Hunter CH-S09XZ2 ідеально доповнює естетику будь-якої кімнати. Вибрані вами налаштування можна легко побачити на світлодіодному дисплеї, а також щоб зробити його ще міцнішим, Coop+er&Hunter CH-S09XZ2 оснащений запатентованим антикорозійним покриттям, яке діє як додатковий захисний шар та забезпечує максимальну стійкість техніки до зовнішніх впливів.

Крім сучасного зовнішнього вигляду, кондиціонер спліт Coop+er&Hunter CH-S09XZ2, який увійшов до нашого рейтингу кондиціонерів, має інші привабливі характеристики, в тому числі основні режими: Обігрів, Охолодження, Іонізація, Осушення (дегідратація), Нічний режим (сон), Автопідтримка температури (AUTO) в поєднанні з антибактеріальним фільтром CH Smart-iON Filter для максимальної продуктивності. Високоякісна модель від Coop+er&Hunter ефективно охолоджує приміщення до 25 м² з потужністю 9 БТЕ/BTU, а 24 – годинний таймер, що налаштовується, і пульт дистанційного керування, що додається, допоможуть вам з комфортом контролювати температуру протягом усього дня.

#5 Топ кондиціонер спліт GREE GWH09AAA-K3NNA2A/I/GWH09AAA-K3NNA1A/O (Bora)

Основні характеристики:

 • Площа, що обслуговується: до 25 м²
 • БТЕ/BTU: 9
 • Потужність при охолодженні: 794 Вт
 • Потужність при обігріві: 734 Вт
 • Діапазон зовнішніх температур (охолодження): від +18 ° C до +48 ° C
 • Діапазон зовнішніх температур (обігрів): від -7°C до +24°C
 • Розмір: 42,8 х 78 х 31 см
 • Таймер: є, до 24 годин
 • Кількість основних режимів: 5
 • Додаткові функції: Турборежим, Самодіагностика, Самоочищення, Іонізація, Антибактеріальний фільтр
 • Управління зі смартфона (Wi-Fi): відсутнє
 • Потужність: 2,55 кВт
 • Теплопродуктивність: 2,65 кВт
 • Гарантія: 3 роки

Цей багатофункціональний обігрівач, охолоджувач, вентилятор та осушувач «все в одному» – ваш надійний помічник протягом всього року. Кімнатний кондиціонер GREE GWH09AAA-K3NNA2A/I/GWH09AAA-K3NNA1A/O (Bora) є одним із найтихіших на ринку, виробляючи всього 49 дБ, що менше шуму, який виробляє більшість холодильників. Це робить його ідеальним вибором для місць, де шумний кондиціонер може бути проблемою, наприклад, у спальнях чи в дитячих кімнатах.

Найкращі кондиціонери спліт GREE GWH09AAA-K3NNA2A/I/GWH09AAA-K3NNA1A/O (Bora) здатні охолоджувати приміщення до 25 м² з потужністю 9 БТЕ/BTU протягом 24 годин. Яскравий дисплей на передній панелі надає моделі Bora сучасний вигляд, а спеціальний Нічний режим дозволяє налаштувати техніку для комфортного сну. Енергоефективний кондиціонер спліт GREE GWH09AAA-K3NNA2A/I / GWH09AAA-K3NNA1A/O (Bora), який увійшов до рейтингу кондиціонерів Comfy, забезпечує тихе і максимально продуктивне охолодження для дому, навіть у найспекотніші дні.

#6 Топ кондиціонер спліт GREE GWH09AGA-K6DNA1C/I/GWH09AGA-K6DNA1C/O

Основні характеристики:

 • Площа, що обслуговується: до 25 м²
 • БТЕ/BTU: 9
 • Потужність при охолодженні: 780 Вт
 • Потужність при обігріві: 781 Вт
 • Діапазон зовнішніх температур (охолодження): від +18 ° C до +43 ° C
 • Діапазон зовнішніх температур (обігрів): від -15°C до +24°C
 • Розмір: 45 х 71 х 29,3 см
 • Таймер: є, до 24 годин
 • Кількість основних режимів: 4
 • Додаткові функції: Турбо режим, Самодіагностика, Самоочищення
 • Управління зі смартфона (Wi-Fi): є
 • Потужність: 2,65 кВт
 • Теплопродуктивність: 2,85 кВт
 • Гарантія: 2 роки

Кондиціонер GREE GWH09AGA-K6DNA1C/I/GWH09AGA-K6DNA1C/O з потужністю 9 БТЕ/BTU та 4 основними режимами: Обігрів, Охолодження, Осушення (дегідратація), а також Нічний – здатний створювати найбільш відповідні кліматичні умови, не збільшуючи рахунки за електроенергію. GREE GWH09AGA-K6DNA1C/I/GWH09AGA-K6DNA1C/O забезпечує рівномірне та ефективне охолодження будь-якої кімнати з підтримкою Wi-Fi, що дозволяє зручно регулювати температуру кондиціонера, перебуваючи далеко від будинку.

Крім високої продуктивності GREE GWH09AGA-K6DNA1C/I/GWH09AGA-K6DNA1C/O, який потрапив в топ кондиціонери Comfy, відрізняється вишуканим дизайном: суцільнометалева передня панель, що поєднується зі зручною панеллю управління, яка складається з простого світлодіоду, додає техніці сучасний вигляд. І хоча це не найтихіший кондиціонер, який увійшов до рейтингу кондиціонерів Comfy, модель GREE GWH09AGA-K6DNA1C/I/GWH09AGA-K6DNA1C/O працює на допустимому рівні шуму до 51 дБ, залежно від режимів і функцій, що налаштовуються.

Чи екологічні кондиціонери?

Топ портативні найкращі кондиціонери можуть споживати багато енергії, особливо якщо вони працюють весь день. Спліт-кондиціонери, як правило, більш енергоефективні, але вони дорожчі і повинні встановлюватися професіоналом. Використовуйте рейтинг кондиціонерів від Comfy, щоб вибрати найкращу модель техніки для дому.

Хоча електрика, що використовується для живлення портативних кондиціонерів, може надходити з відновлюваних джерел енергії, це не може бути гарантовано. Електрика виробляється за рахунок спалювання викопного палива, відновлюваних джерел енергії, газу та атомної енергії, але в енергосистемі вони міксуються.

Перш ніж ви вирішите інвестувати в кращі кондиціонери, є ще кілька варіантів охолодження будинку, які ви можете спробувати заздалегідь, наприклад, використовувати електричний вентилятор або закривати штори. Однак, якщо ви вирішите використовувати топовий кондиціонер для швидкого охолодження приміщення, є деякі речі, які ви можете зробити, щоб використання було більш ефективним:

 • Виберіть відповідну модель для розміру приміщення Кондиціонерам, які мають меншу потужність BTU у великому приміщенні, доведеться довше працювати, щоб охолодити його, що вимагатиме більше електроенергії в перспективі;
 • Використовуйте комплект для герметизації вікон. Герметизація вашого вікна може допомогти запобігти попаданню теплого повітря назад у кімнату. Слідкуйте за будь-якими витоками холодоагенту;
 • Якщо ваш кондиціонер видуває тепле повітря або шумить більше, ніж зазвичай, це може вказувати на витік холодоагенту.

Топ кондиціонери в Comfy: рейтинг кондиціонерів для швидкої покупки

Кондиционер сплит GREE GWH09AAA-K3NNA2A/I / GWH09AAA-K3NNA1A/O (Bora)

11005 грн

Купить

Кондиционер сплит Samsung AR09TXHQASINUA

13499 грн

Купить

Ну що, ви вибрали собі новий кондиціонер з нашого рейтингу кондиціонерів 2022? Тоді замовляйте найкращі кондиціонери на сайті інтернет-магазину Comfy з безкоштовною доставкою додому, а ми доставимо ваше замовлення швидко та безконтактно! Ви можете буквально вибрати та вирішити, який кондиціонер краще підходить для ваших конкретних потреб та бюджету, використовуючи “Топ кондиціонери 2022” від Comfy. Крім того, в Comfy доступні різні варіанти оплати замовлення – ви можете купити кондиціонер в кредит на максимально вигідних умовах, скористатися програмою «Оплата Частинами» від ПриватБанку або пропозицією будь-якого зручного для вас банку.

 

122986 0 cookie-check Рейтинг кондиціонерів 2022: найкращі кондиціонери в Україні

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Знижки на холод 2022 — кондиціонери, холодильники та морозилки по акції в Comfy!
01 Червня, 2022, 03:50 579
Вже спекотно, правда? Літо нарешті вступило у свої права, й ось уже за вікном майже тридцятиградусна спека, що плавить усе. Навіть ціни! 😉 Тож ловіть...
Смотреть результаты
Як зняти липкий скотч з вікна: швидкий та перевірений спосіб
Одним із завдань, з яким зіткнулися українці після заклеювання вікон скотчем або іншим відповідним матеріалом для запобігання  поранень уламками скла від обстрілів та авіаударів, є...
Смотреть результаты
Побутова техніка та посуд для дому — ТОП-7 товарів зі знижкою
Зустрічайте нову добірку побутової техніки та комплекти посуду, які зараз можна купити в Comfy з гарною знижкою. До цієї добірки потрапили надійні та вдалі за...
Смотреть результаты