search
Підписатися

logo

Протєїновий коктейль в домашніх умовах від Арнольда Шварценеггера

30 Грудня, 2019, 03:18 8

Здоровий спосіб життя – це не тільки комплекс вправ, але і правильне спортивне харчування. Щоб відновити сили та швидко наростити м’язову масу, корисно пити протеїнові коктейлі. Ми знайшли для вас рецепт від самого Залізного Арні, і сьогодні розповімо, як його приготувати в домашніх умовах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал 

Зміст:

  1. Інгредієнти для протеїнового коктейлю
  2. Опис протеїнового коктейлю Шварценеггера
  3. Готуємо протеїновий коктейль

Ми трохи змінили класичний рецепт цього коктейлю. Далі пояснимо чому. Але гірше він від цього не став і смакових якостей і користі абсолютно не втратив.

Інгредієнти для протеїнового коктейлю

Починаємо готувати унікальний, здоровий коктейль Арнольда, того самого кумира мільйонів людей на всій планеті.

Що нам знадобиться:

  • 2 банани;
  • 300 г вишневого соку;
  • 1 порція протеїну;
  • 50-100 г винного сусла.

Опис протеїнового коктейлю Шварценеггера

Коктейль, виходить, по суті білково-вуглеводний завдяки банану, сік додає необхідні вітаміни і мінерали.

Корисний протеїновий коктейль

А саме в вишні міститься гормон сну, який відповідає за нормальний психологічний стан, і це чудово підходить для вживання коктейлю після тренування. Класичний сироватковий протеїн можна взяти зі звичайного пака, а можна взяти з добавкою ВСАА (лейцин, ізолейцин, валін).

В оригінальному напої Арнольда останній інгредієнт це шнапс, і у багатьох це викликає масу емоцій і непорозуміння. Адже спорт і ЗСЖ не сумісні з алкоголем, і в цьому моменті варто розібратися з наукової точки зору. При зіткненні спирту з білковою молекулою відбувається неймовірна руйнівна сила, це неприйнятно для людського організму.

Банановий коктейль від Арнольда Шварценеггера

В першу чергу йде процес денатурації, в другу йде окислення та найголовніше підвищення рН кисло-лужного середовища, відповідно організм людини закислюється та отримує шкоду, і вивільнення вільних радикалів. Це загрожує та небезпечно тим, що у людини відновлюється процес розвитку ракових клітин, адже вони є на протязі всього життя. Але наш організм – біохімічна машина, яка з цим справляється, а оскільки ви поєднуєте спирт з білками якраз і відбувається цей деструктивний процес, який руйнує, тому ми цього не робимо.

Замінюємо шнапс винним суслом

У рецепті нашому ми не будемо критикувати інших, а напишемо чим можна замінити останній компонент для кращого ефекту.

Готуємо протеїновий коктейль Шварценеггера

Змішуємо всі компоненти в блендері та останнім додаємо винне сусло. Це відмінний компонент не тільки завдяки смакової складової, а й з-за великої кількості антиоксидантів і фенольних сполук.

 Користь протеїнового коктейлю для спортсменів

Варто окремо розглянути користь винного сусла. Цей напій дуже корисний тим людям, хто проходить реабілітацію в післяопераційний період, або люди, які отримують заряд радіації на тих чи інших промислових роботах, або ті люди, які були ліквідаторами на Чорнобильській АЕС.

Адже в цьому продукті крім фенольних сполук і антиоксидантів міститься вітаміни В1, В2, В3, В6, В12, тобто це не просто харчовий продукт, а ще й джерело здоров’я, по суті можна назвати медичним препаратом для відновлення імунної системи. Крім цього має імуномодулюючу дію, тому тим у кого слабкий імунітет можна вживати по столовій ложці три рази в день.

 Змішуємо протеїновий коктейль

Після того, як змішали всі складові виливаємо вміст у склянку та напій готовий. Альтернативний коктейль Арнольда виходить дуже смачним і корисним, вживайте його після тренування та дбайте про своє здоров’я.

83044 0 cookie-check Протєїновий коктейль в домашніх умовах від Арнольда Шварценеггера

Читайте також: