search
Підписатися

logo

Можливо, НАЙІДЕАЛЬНІША бездротова ІГРОВА мишка Logitech G502

27 Грудня, 2019, 10:57 0

Сьогодні говоримо про одну з кращих бездротових ігрових мишок у світі Logitech G502 lightspeed і тому, як зробити так, щоб її ніколи не потрібно було заряджати. Щоб з точки зору батарей вона була вічною, також порівняємо з G502 hero, і подивимося на заряджений килимок powerplay.

Зміст

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Хто не в курсі – це легендарна Logitech G502 – сама, що купується мишка компанії в самому оптимальному форматі. Тільки тепер без дроту. Буває за відтягування хвоста доводиться платити підвищенням затримки, що для ігор природно не найс. Тут же, мало того, що ця затримка не стала слабким місцем миші, так вона навпаки ще й рве багато провідні ігрові миші, тому що відгук тут дорівнює одній мілісекунді.

Вам може стати в нагоді: Як вибрати мишку для ноутбука? Розбираємося в характеристиках та особливостях мишок!

Бездротова ігрова миша Logitech G502 – відмінності від hero

Здебільшого за рахунок технології швидкісної передачі даних lightspeed, яка і в назві відображена. Крім відсутності дроту це чи не головна відмінна риса миші, по якій її можна ідентифікувати серед інших 502-х.

Внешний вид Logitech G502

По-друге, тут добре всім відома від hero форма, розміри, софт-тач пластик, прогумовані вставки, крутий однойменний сенсор височенна чутливість частота опитування та відразу 11 кнопок, що настроюються.

Все це один в один, особливо, якщо ось так коли lightspeed у дротовому режимі, які природно підтримується. Тому особливо вдаватися в

деталі я не бачу сенсу, а ось дрібні відмінності можна пошукати.

Чем отличается Logitech G502 lightspeed от hero

Корпус у lightspeed трохи темніше і легше на 7 грамів, а дріт, що підключається трохи коротше. По кнопках, як вже сказали, всі однаково продумані. У нас були очікування, що торкнешся її долонею та відразу почнеться ось ця історія. Натиснути кнопку випадково – це часто відбувається. Але тут такого і близько не було, тому що розташування кнопок максимально продумано.

Кнопки на Logitech G502 lightspeed

Це може бути цікаво: Ігровий ПК – як вибрати правильну конфігурацію

Тепер зрозуміло, чому Logitech тримається за цей формат, навіщо міняти те, що і так відмінно працює.

Переваги Logitech G502

Кожна додаткова кнопка сидить на своєму місці і ніколи випадково не лізе під палець, ти її не відчуваєш. При цьому, коли потрібно, то легко потрапляєш на них. Хіба що до самої верхньої потрібно тягнутися.

Колесико мышки Logitech G502

Поруч з нею ще один вартий уваги елемент – колесо прокрутки. Тактильно плюс-мінус перше враження однакове. Але, якщо подивитися збоку, то видно, що у lightspeed колесо порожнисте, як у млина, а зверху у нього гумове покриття, якого немає у hero.

. Модели Logitech G502 lightspeed и hero

Якщо кілька днів користуватися останньою, а потім перейти на бездротову, то невелика різниця між ними відчувається. Прогумоване колесо дає чіткіший обстріл, кожна насічка прямо вгризається. Тоді, як у hero вона проходить трохи більше плавно або, скажімо так, м’якше. Це і по звуку чути, хоча це така тонка матерія, що багато її не помітять напевно, якщо спеціально не звернуть на це увагу.

Вас може зацікавити: Кращі ігри з відкритим світом

Ну і ще один цікавий момент: розподіл ваги маніпулятора. lightspeed можна докинути 16 грамів, hero – 18 причому бездротової версії вони розкидаються на два відсіки, кришка якого виглядає як велика таблетка.

Распределение веса игровой мыши Logitech G502

Хто не знає, куди заховати свої маленькі злитки золота – можна тут.

Килимок Logitech G PowerPlay

Напевно на цьому моменті ви зрозуміли, що ніякого вічного двигуна або ядерного реактора у цій миші немає, і якщо вже тут є провідний режим, то батарея все-таки сідає. Так це так, в режимі з підсвічуванням її вистачає на 48 годин роботи, а без підсвічування – на 60. При цьому 5 хвилин зарядки по дроту не вистачає для двох з половиною годин геймінгу. Результати відмінні, але все ж думати про живлення іноді потрібно теж. Як подумала над цією проблемою компанія, і запропонувала своє джерело вічного життя для бездротової миші: килимок powerplay.

Коврик Logitech PowerPlay

Дивіться, як це працює. Підключаємо килимок по дроту до usb комп’ютера, дістаємо рідну таблетку з миші, ставимо на її місце ось таку, яка йде в комплекті з килимом. І тепер вся його площа – це бездротова зарядка. Все, мишка не обтяжена дротом, і при цьому постійно заряджається від килимка.

Как подключить мышку к Logitech PowerPlay

Рішення просто ідеальне, причому мишка ж ніяк не прив’язана, у неї своя батарея, і при необхідності можна спокійно розлучатися з зарядкою мінімум на пару діб безперервного геймінгу.

Це може стати в нагоді:Не заряджається батарея ноутбука

Ще одне питання: як бути, якщо килимок зносився? Цей момент теж продумали. Раз і його легко можна замінити на один з фірмових килимів, наприклад 240, причому в доступі завжди буде три варіанти ковзання. У комплекті ще є супер слизька накладка, а під нею навпаки – є шар з жорстким ковзанням.

Беспроводная мышь Logitech G502 и коврик PowerPlay

В результаті, Лоджітек одним пострілом убила навіть не 2, а відразу трьох зайців. Питання з форматом вона закрила, взявши вже перевірену часом g500 другу, зробила її бездротової без найменших втрат для швидкості і якості роботи, та дала їй вічне життя за допомогою зарядки на килимі powerplay.

Це опис ідеальної бездротової ігрової миші! Напишіть, що б вибрали особисто ви? Дротову hero зі звичайним килимом або бездротову lightspeed з килимом зарядкою, щоб ніколи не думати про живлення. Давайте, направляйте думки в коменти.

96741 0 cookie-check Можливо, НАЙІДЕАЛЬНІША бездротова ІГРОВА мишка Logitech G502

Читайте також: