search
Підписатися

logo

Кращі ігри з відкритим світом

28 Січня, 2019, 10:28 9

Ігри з відкритим світом програмуються так, що гравець не обмежений лінійним сюжетом і може пересуватися по всьому ігровому світу і виконувати дії, при цьому залишаючись частиною основного сюжету гри. Тому, найчастіше, в таких відеоіграх світ ділитися на карти, в кожній з яких є свій основний сюжет і додаткові завдання для підтримки інтересу гравця. Кожна дія учасника може створювати альтернативні продовження гри, не відхиляючись від основної лінії сюжету, аж до початку гри заново. Говорячи простою мовою відеогра з відкритим світом – це гра, в якій можна все.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

  1. Ігри для слабких ПК з відкритим світом
  2. Far Cry 3
  3. Fallout 3
  4. Assassin’s Creed: Brotherhood
  5. The Elder Scrolls V: Skyrim
  6. Dragon Age: Origins
  7. The Elder Scrolls IV: Oblivion
  8. Mafia: The City of Lost Heaven

Ігри для слабких ПК з відкритим світом

Ігри з відкритим світом річної/трирічної давності випуску навряд чи потягнуть комп’ютери слабкої збірки, але це не означає, що ви повинні відмовляти собі в реалістичному і продуманному ігровому світі. Пропонуємо вам топ ігор з відкритим світом для слабких пк.

Far Cry 3

Гра всіх часів і народів 6-річної давності, яка до сих пір очолює топ ігор з відкритим світом – Far Cry 3. Сюжетна лінія гри починається, як фільм, коли молоді хлопці потрапляють до піратів під час невдалого стрибка з парашута. З самого початку гри, вражає масштабність графіки, реалістичність і відчуття присутності. Таке відчуття не тільки через реальність картинки, а й самої графіки руху предметів, реакція природи на дії героїв, звуки тварин і птахів. Відмінно промальовані персонажі з продуманою зовнішністю. На багатьох хороше враження в плані ігрової лінії й образу справляє негативний персонаж Вааса Монтенегро. Це ватажок піратів, який непогано справляється зі своєю посадою і змушує геймера не раз попотіти, щоб перемогти в сутичці.

Персонажі Far Cry 3

Сама гра побудована на одному основному і динамічному сюжеті, який перехрещений з іншими квестовими завданнями або задачами, які ви можете брати або відмовлятися від їх виконання. Є елементи крафта, коли необхідно полювати і добувати їжу, а також виготовляти якісь девайси зі шкіри тварин. Основне дійство зав’язується під час військових баталій при захопленні баз піратів. Тут важливо продумувати тактику, підбирати необхідну зброю, проводити огляд розстановки ворожої сили, застосовувати тактичні навички. При цьому сам бій завжди логічний, може мати несподівану розв’язку, навіть коли продумані всі дрібниці. До того ж, якщо використовувати одну й ту ж саму тактику, результат бою все одно невідомий і в чималому залежить від ваших дій.

Сюжет гри Far Cry 3

Виконуючи додаткові завдання, ваш герой набирає очки, які можна використовувати для його розвитку. При цьому розкидати їх можна по несподіваним навичкам, наприклад, навчити персонажа перезаряджати зброю на ходу або особливим бойовим прийомам. Ще один важливий елемент гри – це вміння відновлювати здоров’я, для цього необхідно вміння вводити собі ін’єкції, а також уміння готувати особливі щеплення, які допомагають бачити крізь непрохідні джунглі або відстежувати тварин по запаху.

Головний персонаж Far Cry 3

В цілому гра з чіпляючим сюжетом, цікавим розвитком, добре намальованою графікою і фізикою дій, як персонажів, так і баталій.

Fallout 3

Постапокаліптична гра з відкритим світом в жанрі шутер, що входить в рейтинг подібних відеоігор – Fallout 3. Сюжетна лінія – це продовження Fallout 2 через 36 років. Дев’ятнадцятирічний головний герой вирушає на пошуки свого батька і починає свій шлях по спустошеному Вашингтону. Відкритий світ дозволяє головному персонажу переміщатися по всій карті без обмежень, але рівень героя не завжди дозволяє робити це. Жахливі монстри, в залежності від локацій, мають різну силу, тому для проходження в нетрі, може знадобитися прокачати свого перса. Навички стандартні: спритність, харизма, удача, інтелект, витривалість. Переваги гри в тому, що вам не обов’язково качати якийсь один параметр, ви можете зробити свого персонажа універсальним, який буде сильний у всьому.

Гра Fallout 3

Для геймерів, яким важлива похмура атмосфера і реалістичність, отримають її в Fallout 3. У грі реалізована Vault-Tec Assisted Targeting System, що дозволяє вести прицільний вогонь і бачити реалістичні картинки нанесеної шкоди.

В шутереі витримані фішки класичних ігор, де ви втрачаєте свою репутацію, якщо скоїли крадіжку або терпите приплив ненависті жителів постапокаліптичного поселення, правда вони про неї забудуть, якщо не з’являтися в ньому пару днів.

Гра Fallout 3 реалізація бою

Гра приверне не тільки фізично продуманими бойовими сутичками, захопленнями аванпостів і локаціями з точною передачею майбутніх катастроф, а й можливістю досліджувати світ апокаліпсису, здійснювати дивовижні знахідки і проходити цікаві квести.

Assassin’s Creed: Brotherhood

Своєрідне доповнення до сиквелу, кращої гри з відкритим світом, яка давно завоювала своїх шанувальників. Основна частина сюжету відбувається в Римі, де головному героєві належить вершити правосуддя, займатися купівлею нерухомості, зустрічатися з важливими людьми, щоб виконувати брудну роботу по очищенню міста від небажаних персонажів. Займаючись “бізнесом” основне завдання ассасина залишається перехопити важливу інформацію і непомітно усунути потрібну людину, сховавшись в ночі. При цьому вбивство не виглядає, як бездумне криваве місиво, його потрібно продумати, розрахувати, важливу роль зіграє вибрана зброя і стратегія, яка в будь-який момент може провалитися. Якщо щось піде не так, вам доведеться імпровізувати і викручуватися на ходу.

Гра Assassin's Creed: Brotherhood

Гра має 4 основних місії і велика кількість карт, деякі з яких будуть знайомі, якщо ви грали в попередні частини Assassin’s. По мірі розвитку персонажа, будуть відкриватись нові види героїв, костюми. Прокачуючи персонаж, ви зможете опанувати, наприклад, такі навички, як тимчасове маскування під іншу людину. Ще одна перевага гри – вам не обов’язково виконувати всі квестові завдання, деякі з них ви можете перекласти на свою команду вбивць.

Підводячи підсумки, можна сказати, що Assassin’s не позбавлена ​​достоїнств, в ній розробники дотримувалися всіх традиції ігор в стилі RPG. Тому вона і входить в топ ігор з відкритим світом для слабких ПК.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Розробники гри змогли створити продуманий, реалістичний і практично справжній світ. Skyrim як і раніше вважається однією з найкращих ігор в плані локацій і продуманості віртуального світу. Розробники не обмежують своїх геймерів, створюючи сотні і сотні можливих результатів ваших дій в грі. Ви можете осісти в якійсь халупі і вести крафтовий спосіб життя або стати злодієм/найманцем/вбивцею, а можете звично рятувати світ від навислої загрози. Будь-який варіант розвитку подій доступний для вас і буде мати сенс, і розвиток сюжетної лінії.

Гра The Elder Scrolls V: Skyrim

Початок гри починається стандартно, ви підбираєте для себе головного героя, визначаючись зі статтю, расою персонажа і початковими навичками для нього. Як у класичній RPG, отримуючи досвід, ви зможете домогтися значного просування персонажа в плані вміння ховатися або вміння володіти одноручною/дворучною зброєю. Додаткові очки, розподіляються по конкретним навичкам, наприклад, несприйнятливість до отрути або навику торгівлі.

Сюжет гри The Elder Scrolls V: Skyrim

Через гнучкость сюжетної лінії, напад фантастичних тварин і вогнедишних драконів відбувається несподівано. Побудувати цікавий розвиток подій допомагає Radiant Quest, який коригує сюжет, генеруючи нові події під вашу індивідуальну історію.

Гра Skyrim – це канон ігор RPG з величезним і пропрацюваним світом, з достатком неймовірних локацій, з суворим кліматом і грубими місцевими жителями. Незважаючи на якість зображень і продуманості сюжету, гра піде на слабкому комп’ютері.

Dragon Age: Origins

Гру оцінять шанувальники колись популярної гри Baldur’s Gate, де сильними сторонами були – сюжет і продуманість боїв командою. Dragon Age часто порівнюють з гарною книгою, яку хочеться відкрити і прочитати від кірки до кірки. На початку гри вам необхідно зібрати образ головного персонажа, ким він буде: гномом, ельфом або людиною. Наділити його рисами характеру, які будуть впливати на його поведінку, частково розвиток сюжету і підбір зброї, спорядження. Після створення героя, в процесі гри, ви підбираєте собі команду вірних головорізів або мега-добрих персів. Є можливість обзавестися і “тотемною” твариною, яка поводиться, як живий звір зі своїми почуттями, своєю лінією поведінки.

Гра Dragon Age: Origins

У грі продумані діалоги і можливість вступати в розмову з другорядними персонажами, визначаючи свої задачі крім основної лінії сюжету. Можете взагалі уникати додаткових квестів, які дають вам можливість збирати досвід і отримувати цікаві навички. Прокачуючи персонажа за стандартними параметрами, такими як спритність або сила, з часом з’являються додаткові можливості для прокачування, які оцінять геймери.

У бойові сутички ви можете взяти з собою тільки трьох героїв. Під час бійки в грі є можливість перемикатися між персонажами, граючи за кожного, як за головного героя. А можете стандартно вибрати всіх і дати драла, якщо сутичка вийшла з-під вашого контролю. У книзі стратегій можна записати тактику ведення бою для кожного перса, щоб не керувати ними в режимі онлайн. Якщо гравцеві не хочеться цим займатися, то розробник автоматично створив кілька стратегій, які можна вибрати зі списку.

Битви в грі Dragon Age: Origins

У бою головне, щоб вижив хоч один герой, тоді інші вбиті повстануть, але з серйозними ушкодженнями. Щоб відновити їх знадобляться зілля або послуги лікаря.

В цілому, гра з вільним світом, обіцяє бути захоплюючою і цікавою, більш 100 годин захоплюючого сюжету, цікавих діалогів і кривавих боїв з ворогами.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Класична рольова гра зі змінившимся геймплеєм. У цій частині головному героєві належить врятувати Тамріель, захистити наслідного принца, звільнити міста від злісних загарбників, а також виконати кілька додаткових місій. Здійснюючи вилазки і борючись, ваш герой отримує досвід у вигляді очок, які з підняттям рівня героя можна розкидати по необхідним навичками, щоб розвинути перса відповідно до свого бачення майбутнього персонажа.

Гра The Elder Scrolls IV: Oblivion

Незважаючи на досить нудне і дитячий початок гри, як тільки головний герой виходить у великий світ, це відчуття безслідно зникає. З самого початку вражає якість локацій, вже на цьому етапі гра заслуговує вашої уваги. Розробники вклали чимало зусиль для розвитку сюжетної лінії, зокрема в якість і продуманість квестових завдань: шпигунські розслідування, цікаві пригоди. Додаткові квести непросто роблять гру різноманітніше, але і відкривають нові грані, допомагають знайти щось нове.

Розробники створили світ, в якому головний герой існує в режимі 24/7 і без вашої участі, багато хто в свій час скаржилися, що задумка не реалізована повністю, але вона теж вносить свою родзинку в сюжет гри.

Ігровий світ The Elder Scrolls IV: Oblivion

Особливу увагу заслуговує реалізація боїв. Немає невдалих моментів, коли лучник або маг намагаються йти в наступ, коли цього в реальному бою неможливо, адже персонажі спочатку продумані для далекого бою. Герої, практикуючі ближній бій, вміло обороняються, враховується також і кількість нападників, і навички противників, що роблять Oblivion ще цікавіше.

Гра з насиченою і продуманої графікою, де все взаємопов’язано і реалістично, починаючи від звукових ефектів і зв’язку з одягом головного героя, коли щоб пройти безшумно, потрібно мати особливе взуття. Гра Oblivion одна з тих, в яку потрібно зіграти і не можна пропустити. Входить в топ ігор з відкритим світом минулих років, які йдуть на застарілому комп’ютері збірки шестирічної давності.

Mafia: The City of Lost Heaven

Культова гра в стилі шутер від третьої особи, яка розповідає історію таксиста, якому вдалося побудувати “кар’єру” в мафіозному угрупованні. Ставши повноцінним членом банди, головному герою доведеться займатися чорними справами: вбивствами, грабежами, саботажами.

Гра Mafia: The City of Lost Heaven

Сюжетна лінія замішана на виконанні безлічі місій, для яких головному герою знадобитися спритність, кмітливість і вміння віртуозного водіння автомобіля, адже в грі реалізований автосимулятор. Уміння водити машиною знадобитися практично в кожній сюжетної лінії, з чим би вона не була пов’язана. Виділити якусь місію, як канон складно, всі вони цікаві і мають свій ланцюг дій.

Крім сюжетних завдань, будуть й безсюжетні, які ви можете виконувати за бажанням. Це може стати вбивство якогось відомого мафіозі, стеження на машині за вертольотом або невидимою людиною, пройшовши певну кількість таких місій, вам відкриється кілька екзотичних машин.

Також в грі головному персонажу надається повний бойовий арсенал: бейсбольна біта, коктейль Молотова, автомат Томпсон, гвинтівки, ножі та інше. Одночасно перс може носити 5 видів зброї.

Ігровий світ складно назвати реалістичним, але сама динаміка, взаємодія предметів, причина і слідства, наприклад, виходу з ладу будь-чого, продумані і відповідають реальному житті. Атмосфера 30-х років, витримана стилістика, захоплюючий сюжет і рейтинг в 9.5 балів з 10, роблять Mafia: The City of Lost Heaven топ грою з відкритим світом.

68612 0 cookie-check Кращі ігри з відкритим світом

Читайте також:

Як вибрати блок живлення для комп’ютера
Як вибрати блок живлення для комп'ютера
28 Січня, 2019, 10:13 1851 9
За статистикою основна причина несподіваного виключення комп’ютера під час нормальної його роботи – це неполадки з блоком живлення. Коли його потужності з якоїсь причини не...
Смотреть результаты
Топ-20 найбільш очікуваних фільмів з Голлівуду
Топ-20 найбільш очікуваних фільмів з Голлівуду
Голлівуд для нас – це справжнісінький світ мрій. Чи варто згадувати про ті шедеври світового кіно, які подарував нам Голлівуд – «Хрещений батько», «Зоряні війни»...
Смотреть результаты
Як вибрати зволожувач повітря для квартири: поради від COMFY
Як вибрати зволожувач повітря для квартири: поради від COMFY
Зміст: Зволожувач повітря – для чого він потрібен Маст хев функції будь-якого зволожувача повітря Типи зволожувачів повітря Традиційні зволожувачі повітря Паровий зволожувач Ультразвукові установки Прилади...
Смотреть результаты