search
Підписатися

logo

Просунуті технології в топових телевізорах Hisense — знайомимося з лінійками U7 і U8

13 Липня, 2021, 11:04 0

У кожного з нас рано чи пізно настає момент усвідомлення, що старий телевізор вже не тягне — і картинка не така соковита і барвиста, як хотілося б, і звуку якось об’ємності не вистачає, і діагональ щось начебто стала дрібнувата… І ось уже щосили хочеться купити новий телевізор. Гарний, великий, нашпигований усілякими крутими опціями та просунутими технологіями. Наприклад, такий, як моделі телевізорів від бренда Hisense. 😉

Тож, якщо ти бажаєш купити великий телевізор з усіма наворотами, то в лінійці ТВ Hisense саме знайдеться декілька цікавеньких флагманських моделей. Величезні діагоналі, передові технології покращення графіки та звуку, що ефективно використовують можливості потужного ШІ, бездоганно стильний дизайн і відмінна ергономіка — все це присутнє в топових телевізорах бренда Hisense. О, тут дійсно є, на що подивитися!

Телевізор на стіні

Отже, ти хочеш познайомитися з можливостями телевізорів Hisense ближче? Чудово, адже сьогодні ми розповімо про найцікавіші фішки преміальних телевізорів «Хайсенс»! І, звісно ж, порекомендуємо декілька цікавих варіантів для забагливих користувачів — відмінні телевізори з великими діагоналями й чудовим функціоналом. Наші лідери цього сезону! 😍

А ще зазирни сюди: SMART TV — як легко налаштувати та підключити?

Технології поліпшення зображення

До лінійок U7 і U8 входять телевізори Hisense преміального класу. Це сертифіковані моделі 4К HDR Immersive, в яких встановлені сучасні матриці та продуктивні процесори. Ці моделі оснащені величеньким списком технологій та опцій, що спрямовані на підвищення якості картинки, і сьогодні ми розповімо про найцікавіші та найкорисніші з них.

Картинка на дисплеї

Затемнення й освітлення

Одна з головних фішок телевізорів Hisense — це розроблена на основі сучасних кінематографічних технологій опція HDR Dolby Vision. Вона забезпечує особливу реалістичність зображення і точне відтворення оригінальних кольорів. Саме завдяки їй світлі і темні фрагменти зображення чітко розподілені, що робить картинку соковитою і дуже реалістичною. З нею яскравість світлих відтінків підвищується в 40 разів, а насиченість темних тонів стає темнішою в 10 разів, аніж можуть відтворити звичайні телевізори.

Насиченість

Ефективно її роботу доповнюють ще декілька корисних опцій: ультразатемнення Ultra Dimming, що розпізнає й регулює яскравість і контрастність на темних і світлих фрагментах зображення, а також опція локального затемнення Full Array Local Dimming Hisense, принцип роботи котрої базується на розподілі пікселів і світлодіодів, що ними керують. Завдяки такому комбо всі фрагменти зображення мають правильний ступінь освітлення або затемнення, без спотворень і ефекту рівномірної сірості. Ідеально чорний колір і правильний розподіл світлових акцентів на кожній ділянці картинки!

Full Array Local Dimming

Comfy рекомендує: Отже, перша модель, на яку однозначно варто звернути увагу, це 50-дюймовий телевізор Hisense 50U7QF із роздільною здатністю 4К та технологією HDR Dolby Vision. У ньому встановлені високоякісна матриця QLED і спритний графічний процесор Quad Core MSD6886. А ще цей пристрій буквально напханий різними крутими технологіями для поліпшення якості відео та ігрового контенту. Яскраво, соковито й дуже реалістично!

Окрім цієї моделі до топової лінійки телевізорів U7, до речі, входить і більша її версія — 55-дюймовий Hisense 55U7QF. Обидві моделі отримали роздільну здатність 4К Ultra HD (3840×2160), частоту 100 Гц, просунутий функціонал і круте «начиння». Кількість оперативної пам’яті складає 1 ГБ, а вбудованої постійної — 8 ГБ. Дизайн їхній також, в принципі, майже ідентичний — дуже тонкі рамки навкруги дисплеїв, мінімалістичні монолітні ніжки-підставки та міцні металеві задні кришки корпусів.

Підсвічування і відтінки

Наступна корисна опція в телевізорах Hisense — технологія підсвічування Quantum Dot, котра використовує квантові точки для поліпшення кольорів. Завдяки їй біле світло виходить чистим, по-справжньому білим, без жодних домішок та якихось відтінків. Ідеально біла основа у свою чергу забезпечує дуже точне відтворення найдрібніших відмінностей у широкій палітрі відтінків зображення. Кольори картинки не спотворюються, а дрібні деталі не губляться, тому зображення на екрані виходить ще більш природним і об’ємним.

Quantum Dot Colour

За правильний баланс яскравості, контрастності та насиченості кольорів у цій моделі відповідає розумна функція HDR10+, а технологія Depth Enhancer в інтелектуальному автоматичному режимі додає правильний «ефект відстані», що дозволяє реалістично показувати віддаленість об’єктів у кадрі, їхній розмір, пропорції та деталі. Дані зі вбудованих датчиків освітлення обробляються VIDAA U, операційною системою пристрою, і вже на їх основі телевізор автоматично розраховує оптимальні показники яскравості й контрастності зображення і миттєво коригує їх.

Чіткість зображення

Ще одна крута функція в телевізорах Hisense U7 — це UHD AI Upscaler, інтелектуальний конвертер роздільної здатності. Ця опція просто незамінна під час перегляду відео з не дуже високою роздільною здатністю, адже UHD AI Upscaler фактично виконує просунуту ретуш кожного кадру в режимі реального часу.

Конвертор роздільної здатності

Алгоритми цієї технології аналізують кожен піксель у кадрі, зіставляють його з навколишніми пікселями цього та попереднього кадру та інтелектуально заповнюють відсутні ділянки відповідними пікселями. Вони буквально домальовують і доповнюють картинку відеоряду вихідної якості FHD, підтягуючи її до рівня 4К.

Якість картинки 4К

Який телевізор купити: OLED, QLED або LED? Корисні поради з вибору телевізора!

Окрему увагу інженери бренду Hisense приділяють усуненню шумів і розмиття картинки в русі. Алгоритми телевізорів цієї торгової марки вміють розпізнавати й прибирати шуми зображення ще на етапі аналізу вхідного сигналу. В результаті картинка очищається від шумів на будь-яких об’єктах в кадрі, навіть на тексті, а спотворення на рухомих об’єктах усуваються шляхом реконструювання картинки ресурсами ШІ.

Плавний рух

Завдяки всьому цьому якість картинки на такому екрані просто неймовірна, з ідеальною деталізацією і дуже реалістичною передачею найдрібніших деталей та відтінків.

Технології, що підвищують якість звучання

Що ж, такій якості картинки звук повинен відповідати. Тому в телевізорах серій U7 і U8 встановлені по 2 динаміки сумарною потужністю 20 Вт, а за чистоту та якість звучання тут відповідають просунуті технології.

Dolby Atmos — це технологія, що забезпечує чисте і рухливе звучання. Кожен звук, що передається колонками таких телевізорів, реалістичний і об’ємний, а звукові доріжки не плутаються й не забивають одна одну дисбалансом гучності. Тож під час перегляду ігрового або відеоконтенту тобі не доведеться вслухуватися у репліки персонажів — кожне слово, яке вони промовляють, завжди буде чітким і виразним, а фонова музика в жодному разі не забиватиме їхні репліки.

Звук із колонок

Ще одна крута технологія для поліпшення якості звуку, DTS Virtual: X, що використовується, наприклад, у моделях лінійки U7, додатково очищає діалоги від створюваних фоновими звуками завад. Також вона дуже природно підкреслює та підсилює низькі частоти, чим додає глибини звучанню в екшн-сценах.

Динамічні сцени на телевізорах «Хайсенс» розкриваються особливо гарно, і ти навіть зможеш чітко відчувати «рух» звуку в просторі!

Comfy рекомендує:55-дюймовий телевізор Hisense 55U8QF з високоякісною матрицею LED оснащений продуктивним процесором Quad core. Використовується технологія підсвічування DLED. Роздільна здатність екрану цієї моделі складає 3840×2160 (4К Ultra HD) за частоти розверстки 120 Гц. Кути огляду широкі, 178°, тому дивитися кіно на такому дисплеї комфортно з будь-якої точки кімнати..

У телевізорі Hisense 55U8QF використовується фірмова звукова технологія JBL, а самі динаміки (2 низькочастотних і 2 високочастотних) розташовані на передній панелі пристрою, під нижньою гранню дисплея. Крім того, в конструкції високочастотного динаміка використовується спеціальна мембрана з шовку, котра може чисто й точно відтворювати навіть найскладніші звукові тональності, наприклад, дискант. Відмінний вибір для шанувальників бездоганного звуку!

Операційна система VIDAA U

Що таке VIDAA U Smart TV OS? Це інноваційна операційна система для розумних телевізорів, ОС власної розробки бренду Hisense. Версія операційки VIDAA U 4.0 AI, яка інсталюється наразі в топові телевізори бренда, зручна і дуже проста у використанні. Її інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і дозволяє швидко відкривати потрібні програми та налаштунки, а ще вона гнучко налаштовується. ОС забезпечує повну підтримку всіх функцій Smart TV.

Операційна система

Оскільки VIDAA U розроблена на основі Лінукс-подібної системи, на таких Smart TV можна використовувати додатки під Android. Наприклад, той самий YouTube або Netflix. Будуть задоволені нею і поціновувачі Amazon Prime Video, адже ця ОС підтримує навіть цей додаток, доступне раніше лише на пристроях Google TV!

Ігровий режим в телевізорах Hisense

А ось ця фішка телевізорів Hisense буде особливо цікавою вже шанувальникам ігрових консолей. Телевізори серій Hisense U7 і U8 мають спеціальний ігровий режим, котрий майже повністю відключає затримку введення. Після активації цієї опції пристрій припиняє обробку зображення ресурсами процесора і відключає ефекти розмиття під час руху, чим забезпечує пряму і чисту передачу даних на дисплей з порту HDMI.

Процесор

Це дозволяє знизити час відгуку пристрою до 16 мс під час відтворення ігрового контенту на частоті 60 Гц за роздільної здатності 4К. Зниження такої затримки робить гру значно комфортнішою, а відео і звуковий ряд відмінно синхронізуються. Геймери будуть задоволені!

Ігровий режим

Дизайн телевізорів Hisense

Телевізори Hisense U7 і U8 мають відмінно продуманий дизайн та чудову ергономіку. Дисплеї оточені тонкими акуратними рамками, що не впадають в око під час перегляду відеоконтенту або гри. Задня частина пристрою вкрита листовим металом — і міцність додаткова, і тепло відводить відмінно.

Конструкцією передбачено два варіанти кріплення — підвісний, за допомогою настінних кронштейнів, і розміщення на ніжках. Форма підставки у різних моделей телевізорів Hisense відрізняється, але всі вони дуже стійкі й надійні.

Корисні поради від Блогу Comfy: Як повісити телевізор на стіну? Лайфхаки з установки ТВ!

Ще один важливий естетичний момент стосується кабелів. Конструкція корпусу телевізорів цього бренду передбачає можливість непомітно сховати усі дроти — всередині підставки є спеціальні тримачі для кабелів, і якщо помістити до них шнури, то з лицьового боку пристрою їх взагалі не буде видно. Витончене розв’язання вічної проблеми. 😉

Папка «Фото», фото Приховані дроти

Отже, ти хочеш купити телевізор із великою діагоналлю від бренду Hisense? У Комфі можна замовити ці моделі як онлайн, на сайті нашого інтернет-магазину Comfy.ua, так і офлайн — у магазинах нашої роздрібної торговельної мережі. В обох способах покупки на тебе чекають офіційні ліцензовані моделі та відмінні ціни на них. Окрім того, при покупці телевізора в Comfy ти можеш додатково замовити різні корисні сервіси для своєї нової техніки або ж купити передплату на свій улюблений онлайн-кінотеатр за вигідними тарифами.

Найкращі ціни на найкращу техніку! 😎

 

116671 0 cookie-check Просунуті технології в топових телевізорах Hisense — знайомимося з лінійками U7 і U8

Читайте також:

Одноразовий дорожній горщик і багаторазові підгузки — лайфхаки сучасних мам!
Одноразовий дорожній горщик і багаторазові підгузки — лайфхаки сучасних мам!
08 Липня, 2021, 04:07 5925
Хто сказав, що дитячі горщики мають бути багаторазовими, а підгузки — одноразовими, а не навпаки? Але ж такі незвичайні аксесуари для найважливіших дитячих справ існують...
Смотреть результаты
Грай, будуй та керуй: ТОП-7 симуляторів містобудування
Грай, будуй та керуй: ТОП-7 симуляторів містобудування
Симулятори містобудування цікаві тим, що дозволяють відчути себе трохи президентом, імператором і повелителем держав. Вони включають в себе механіки будівництва з нуля і управління адміністративним...
Смотреть результаты
Ручний пилосос. Топ-6 найкращих варіантів
Ручний пилосос. Топ-6 найкращих варіантів
Вибір побутової техніки не є легким заходом, адже спочатку необхідно ознайомитися з теоретичною інформацією, з тими параметрами і характеристиками, які властиві даній техніці, а потім...
Смотреть результаты