search
Підписатися

logo

Правила вибору розумного годинника – ТОП корисних порад

11 Вересня, 2018, 08:18 11

Ми живемо в еру розумних гаджетів, буквально кожен побутовий прилад в нашому домі стає розумним. Навіть звичайний наручний годинник перетворився на  смарт-годинник.

Зміст:

Смарт годинник – функціональний девайс чи модний аксесуар?

Корисні функції  смарт годинника які вам точно знадобляться

Чим відрізняються годинники для жінок, чоловіків, дітей, людей старшого покоління?

ТОП 10 моделей смарт годинників на ринку України

Щодня ми отримуємо величезну кількість інформації з різних джерел. Інформація може бути різноплановою, а її джерелом найчастіше стає глобальна мережа Інтернет. При цьому в сучасних умовах, підключитися до мережі ми можемо завдяки різним пристроям. Наприклад, якщо раніше доступ до інтернету у нас міг з’явитися лише завдяки десктопу або ноутбуку, то зараз вийти в мережу ми зможемо також завдяки смартфону, планшету або навіть наручному годиннику. Але це буде не просто наручний годинник, а справжнісінький  розумний годинник.Правила выбора умных часов_ТОП полезных советов - умные часы на клавиатуре

У більшості випадків, щоб повноцінно використовувати смарт-годинник, нам необхідно синхронізувати його зі смартфоном. У такому випадку, крім різноманітної інформації з мережі, такої як точний час, погода, місце  перебування, дані про фізичні навантаження тощо, ми будемо сповіщені про вхідні дзвінки й повідомлення, зможемо управляти плеєром смартфона і його основними функціями, а в деяких окремих випадках навіть відповідати на дзвінки і розмовляти за допомогою розумного годинника. При цьому кращі смарт годинники можуть зовсім не відрізнятися від своїх звичайних аналогів зовні, адже їх електронний дисплей може повністю дублювати вигляд найпопулярніших світових брендів. Завдяки цьому, ми можемо отримати одночасно стильний гаджет і функціональний девайс.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Смарт-годинник – функціональний девайс чи модний аксесуар?

Перед покупкою будь-якого гаджета, ми зважуємо всі його переваги й недоліки. Так і при покупці розумного годинника, за і проти мають велике значення. Як би дивно це не прозвучало, але кращі розумні годинники конкурують зі звичайними наручними годинниками. Справа в тому, що так історично склалося, що якісні і навіть дорогі наручні годинники служать ознакою престижу і успішності їх власника. Але з появою на ринку смарт-годинників, це твердження дещо похитнулося, адже багато шанувальників дорогих швейцарських годинників стали звертати свою увагу на кращі моделі smart watch.

Правила выбора умных часов_ТОП полезных советов - пара смартчасов

Цьому служать дві основні причини. Згідно з першою причиною, смарт-годинник стає модним аксесуаром, який цілком і повністю може замінити нам дорогий наручний годинник. Справа в тому, що ми зможемо привести зовнішній вигляд його дисплея в повну відповідність годинникам від відомих брендів. Але при цьому, його функціонал буде ширшим. Однак не варто думати, що ми економимо при покупці розумного годинника, адже його вартість може зовсім нічим не відрізнятися від брендових аналогів звичайних годинників.

Правила выбора умных часов_ТОП полезных советов - умные часы Амазфит

Якщо ми зупиняємо свій вибір саме на розумному годиннику, то крім стандартного функціоналу, який виконує звичайний годинник, ми отримуємо ще величезний набір функцій. Розумний годинник 2018 значно спрощує нам наш побут, адже навіть коли нам просто хтось дзвонить, ми зможемо побачити це на дисплеї годинника, лише піднявши руку. Більше нам не потрібно буде діставати смартфон з кишені, а якщо ми не захочемо відповідати на дзвінок, то скинути виклик можна буде так само за допомогою годинника. А ще ми зможемо отримати доступ до мережі інтернет, де для нас відкривається безліч різноманітних можливостей.

Корисні функції смарт-годинника, які вам точно знадобляться

Насправді, якщо ми розглядаємо кращі розумні годинники, то розділяти їх на модний аксесуар або функціональний гаджет зовсім не варто. Справа в тому, що вони виявляються як одним, так і другим одночасно. Але якщо з якістю модного аксесуару все зрозуміло і очевидно, адже застосувавши відповідні налаштування дисплея і одягнувши годинник у відповідний ремінець, ми зможемо зробити зовнішній вигляд розумного годинника солідним, то, що мається на увазі під функціональним девайсом? А функціональність підтверджується безліччю опцій, які мають смарт-годинники і ось найбільш популярні і затребувані з них.

Правила выбора умных часов_ТОП полезных советов - умные часы с крупным безелем

  • Фітнес – розумний годинник може виконувати роль фітнес-трекера і оповіщати нас про пройдену нами відстань, кількість кроків, вимірювати наш пульс, а іноді навіть і температуру тіла. Так само за допомогою годинника ми зможемо бути повідомлені про витрачені калорії і швидкість руху. Ми зможемо використовувати смарт-годинник і під час тренувань, він дасть нам знати, коли необхідно припинити тренування і відпочити, а коли його потрібно відновити.
  • Час – як і звичайний наручний годинник, розумний так само несе функцію оповіщення нас про поточний час. Але при цьому, ми зможемо синхронізувати його з мережею Інтернет, і він буде показувати нам максимально точний час. Крім цього, ми зможемо скористатися функціями розумного будильника, який буде здатний відстежувати фази нашого сну.

Правила выбора умных часов_ТОП полезных советов - умные часы с классическим циферблатом

  • Дзвінки та повідомлення – якщо ми синхронізуємо наш годинник зі смартфоном, то всі дзвінки та повідомлення, які будуть надходити на нього, будуть дублюватися на нашому розумному годиннику. Це зручно, адже, не дістаючи смартфон з кишені або сумочки, ми зможемо бачити, хто нам дзвонить або прочитати текст повідомлення. У деяких випадках, ми зможемо навіть відповісти на дзвінок, якщо годинник обладнаний гарнітурою.
  • Управління смартфоном – найчастіше дана можливість реалізована в управлінні плеєром смартфона. Адже якщо ми любителі послухати музику зі смартфона, наприклад, в навушниках, то перемикати треки, зробити звук гучніше або ще щось, ми зможемо безпосередньо на годиннику.
  • GPS – завдяки розумному годиннику ми так само зможемо користуватися і навігацією, адже багато моделей обладнані GPS-датчиком, який визначає наше місце розташування, а завдяки спеціальним програмам ми зможемо прокладати найбільш оптимальні маршрути і вимірювати відстані до потрібного нам об’єкта.

Правила выбора умных часов_ТОП полезных советов - умные часы на руке

Інтернет – розумний годинник може бути синхронізований не тільки зі смартфоном, але і з мережею Інтернет. Завдяки цьому, ми зможемо отримувати важливу інформацію, наприклад, про поточну або майбутню погоду, читати якісь новини, а також отримувати електронну пошту або повідомлення в соціальних мережах.

Контроль дитини – сучасний рейтинг розумних годинників очолюють дитячі варіанти, які батьки купують для своїх дітей. Робиться це для того, щоб батьки знали, де зараз знаходиться їх дитина і чим вона займається. Відбувається це завдяки вбудованому GPS-датчику, а іноді навіть можна зробити беззвучний дзвінок і послухати, що відбувається навколо нашого чада.

Чим відрізняються годинники для жінок, чоловіків, дітей, людей старшого покоління?

Об’єктивно зваживши всі переваги смарт-годинника і його корисний функціонал, ми можемо прийняти чітке рішення, потрібен він нам чи ні. І якщо ми все ж прийшли до розуміння того, що він нам необхідний, то відразу ж перед нами постає питання про те, який вибрати розумний годинник. Цілком очевидно, що смаки і переваги можуть бути абсолютно різними, залежно від віку, адже дітям може сподобатися один гаджет, а людині постарше зовсім інший. Так чим ж насправді відрізняються розумні годинники для дітей, старшого покоління або для жінок і чоловіків?

Правила выбора умных часов_ТОП полезных советов - женские смартчасы

Годинники для жінок. Який вибрати смарт годинник для жінки, і чим він може відрізнятися від інших? Насправді, якщо говорити про функціонал, то особливо нічим. Але от якщо розглядати їх зовнішній вигляд і габарити, то вони обов’язково будуть трохи менше і витонченіше, адже жіноча кисть, як правило, тонше чоловічої. Ну і, звичайно ж, колір годинників буде більш гламурним.

Правила выбора умных часов_ТОП полезных советов - мужские смартчасы

Годинники для чоловіків. Найчастіше розміри смарт-годинників для чоловіків обмежуються лише розміром кисті. При цьому вони обов’язково повинні бути масивними з видатним безелем. Такий дизайн виявляється найбільш привабливим і солідним. При цьому можна встановити вподобаний циферблат, який завуалює наш розумний годинник під дорогий швейцарський класичний наручний годинник.

Правила выбора умных часов_ТОП полезных советов - детские умные часы в разных цветах

Годинники для дітей. Крім дитячого дизайну і всілякого оформлення фіксиками або іншими мультяшними героями, дитячі розумні годинники стають незамінним помічником і асистентом для батьків. Завдяки смарт-годиннику ми можемо завжди знати, де знаходиться наша дитина і навіть що з нею відбувається. Ми зможемо зробити беззвучний дзвінок на нього і прослухати, що відбувається навколо, а в деяких моделях навіть подивитися за допомогою камери.

Правила выбора умных часов_ТОП полезных советов - смартчасы для старшего поколения

Годинники для старшого покоління. У наш час більш старше покоління лише починає звикати до сучасних гаджетів і девайсів. І якщо сенсорні смартфони та планшети вже стали більш-менш звичними для них, то до розумних годинників наші дідусі і бабусі лише починають придивлятися. Насправді, якщо людина старшого покоління вибирає для себе розумний годинник, то, найчастіше, вона звертає увагу на зовнішні параметри і на функціонал, а алгоритм вибору практично ідентичний тому, який ми розглядали для чоловічих або жіночих годинників.

ТОП 10 смарт годинників на ринку в Україні

Популярність розумних годинників зростає не просто з кожним роком або місяцем, а щодня все нові і нові користувачі активують свої девайси. Ми детально розглянули всі ті переваги, які ми отримуємо при використанні такого годинника і чим вони можуть відрізнятися один від одного. Ми підібрали для вас актуальний рейтинг smart watch, які користуються найбільшою популярністю і попитом.

Samsung Gear S3

Правила выбора умных часов_ТОП полезных советов - samsung gear s3

Такий годинник доступний в двох версіях – frontier і classic. Ці версії відрізняються лише дизайном, але функціонал у них ідентичний. З огляду на свої габарити, такий годинник більше підійде чоловікам, адже на жіночій руці він може виглядати громіздким. Крім солідного зовнішнього дизайну, дана модель має вологозахист по стандарту iP68.

Amazfit Bip

Зовні такий годинник дуже нагадує нам популярні Apple Watch. Ми зможемо вибрати їх в абсолютно різних кольорах, але в тому ж функціоналі. Незважаючи на невисоку вартість, такий годинник має захист від попадання пилу і вологи і основний функціонал сучасних розумних годинників.

Samsung Gear Sport

Правила выбора умных часов_ТОП полезных советов - samsung gear sport

Така модифікація годинника зовні виглядає більш акуратно, ніж Gear S3. Він менший у фізичних розмірах, тому його часто вибирають для жіночої руки. Розроблялась подібна редакція для спортсменів, і вона має відмінну водонепроникність. Ось тільки гарнітури в даній моделі не передбачено.

Elari Kidphone 2

Як же без дітей? Дана модель передбачена для дітей, адже вона виконана з відповідним дизайном та функціоналом. Але бажання дітей мати смарт-годинник нам лише на руку, адже завдяки цьому ми зможемо завжди бути в курсі, де знаходиться наша дитина і чи все з нею в порядку.

Elari FixiTime 3

Правила выбора умных часов_ТОП полезных советов - Elari FixiTime 3

Ще один варіант дитячого годинника, який своїм функціоналом повністю влаштує вашу дитину, але при цьому дозволить вам бути в курсі її розташування і безпеки. На відміну від попередньої моделі, FixiTime 3 оснащений  датчиком зняття годинника і двома додатковими камерами.

Nomi W20

Бюджетні гаджети виявляються одними з найбільш популярних, навіть не дивлячись на тип пристрою. Тому, смарт-годинник, який має широкий функціонал, але при цьому має невисоку вартість стає найпопулярнішим і користується попитом.

Apple Watch Series 3

Правила выбора умных часов_ТОП полезных советов - Apple Watch 3

Apple Watch має індивідуальний і впізнаваний дизайн, але крім цього він є чи не ключовою ланкою екосистеми Apple. Він може синхронізуватися з будь-яким пристроєм, починаючи від Apple iPhone і закінчуючи iPad або MacBook.

Elari Kidphone 3G

Ще один дитячий годинник, але з більш досконалими параметрами. Реалізується він в більшій автономності, а також в більш якісному дисплеї, збільшили також і обсяг вбудованої пам’яті, об’єм якої в новій моделі становить 4 Гб.

Garmin Fenix ​​5S Plus Sapphire

Правила выбора умных часов_ТОП полезных советов - Garmin Fenix 5S Plus Sapphire

Для годинника важливі не тільки водонепроникність і функціональність, а й висока міцність. Для даної моделі міцність забезпечується завдяки сапфіровому покриттю скла, яке гарантує, що корпус нашого розумного годинника залишиться без будь-яких подряпин і пошкоджень.

GOGPS K50

Ще один різновид дитячого розумного годинника, який дозволить нам завжди бути в курсі розташування нашої дитини завдяки датчику GPS. Він може так само виступати в якості гарнітури, але можна проводити і прихований моніторинг обстановки навколо дитини, адже зробивши беззвучний дзвінок, ми почуємо все, що в цей момент відбувається.

Підписуйся на наш Telegram-канал

57942 0 cookie-check Правила вибору розумного годинника – ТОП корисних порад

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Огляд кращих телевізорів для улюблених фільмів і серіалів – популярні моделі у 2018 році
Огляд кращих телевізорів для улюблених фільмів і серіалів - популярні моделі у 2018 році
09 Вересня, 2018, 06:18 950 10
Телевізори надійно осіли в рядах найпопулярніших пристроїв, що купуються сучасними людьми. Більшість з нас, так чи інакше, використовують телевізори, хоч і в різних цілях. Крім...
Смотреть результаты
Принтер, сканер, копіювальник під одним корпусом: як вибрати БФП?
Принтер, сканер, копіювальник під одним корпусом: як вибрати БФП?
Багатофункціональний пристрій або просто БФП сьогодні є не тільки незамінним помічником в офісі – його все частіше і частіше набувають для використання в домашніх умовах....
Смотреть результаты
Не обмежуйте себе в готуванні – огляд м’ясорубок з високою потужністю
Не обмежуйте себе в готуванні - огляд м'ясорубок з високою потужністю
М’ясорубка сьогодні є одним з найбільш затребуваних кухонних приладів. Цей пристрій з легкістю перетворює м’ясо, овочі, фрукти, та й в принципі практично будь-які продукти в...
Смотреть результаты