search
Підписатися

logo

Шанувальники фрешів оцінять: соковижималки для приготування свіжих соків з м’якоттю

05 Вересня, 2018, 09:54 6

Овочі і фрукти завжди вважалися невід’ємною складовою правильного харчування, підтримки гарної форми і тонусу. У свою чергу, максимальне збереження всіх вітамінів і корисних речовин безпосередньо залежить від правильної їх обробки, зберігання і приготування, в кінці кінців. А для всіх цих завдань потрібні певні пристосування. Одним з найкращих сучасних різновидів комбайнів для кухні, використовуваних для виконання подібних завдань вважається соковижималка. На сьогоднішній день на ринку представлений величезний вибір різноманітних фрешниць, а також їх різновидів (наприклад, з блендером, з міксером, з подрібнювачем тощо) високої продуктивності з широким діапазоном функцій, які зможуть задовольнити вимоги навіть найвибагливішого покупця.

Зміст:

Особливості соковижималок для приготування фрешу

Огляд ТОП моделей і їх характеристик

Порівняння соковижималок для фрешу різних типів

ТОП бренди соковижималок в COMFY

Особливості соковижималок для приготування фрешу

соковыжималки для соков с мякотью 2

Правильний вибір соковижималки для приготування фрешу безпосередньо залежить від певних вимог, яким повинна відповідати якісна соковижималка. До таких вимог для соковижималки фрешниці ми можемо віднести такі:

  • Занурення продукту з попереднім подрібненням. Овочі та фрукти попередньо нарізуються на частини. Залежно від конструкції горловини і потужності самого приладу, деякі продукти можуть піддаватися як дрібній, так і більш крупній нарізці. Тому для вашої зручності та економії часу радимо звернути увагу на цей показник.
  • Довга і безперервна робота соковижималки для фрешу. Справа в тому, що для обробки великої кількості фруктів і овочів необхідна велика потужність апарату. Якщо ви, наприклад, любитель всілякі консервації і складних рецептів, то вам просто не обійтися без фрешниці з високою потужністю (серед подібних приладів широко представлена ​​продукція брендів Зелмер, Філіпс, Редмонд і Мулинекс). Для виконання подібних завдань малопотужний прилад однозначно не підійде, бо незабаром він може стати непридатним для використання через перевантаження і перегрів двигуна. Якщо ж ви простий любитель свіжовичавленого томатного соку, то у високопотужному приладі навряд чи виникне необхідність.
  • Функція автоматичного викидання макухи (самоочищення). Звернути увагу на цей критерій, слід для того, щоб для вас не виявилося сюрпризом, коли в свіжовичавлений сік раптом потрапить значна кількість продуктів їх переробки. Саме тому здатність викидання м’якоті при вичавленні соку, є дуже важливою характеристикою якісної соковижималки для фрешу. Хочете ви сік з м’якоттю або без – вирішувати вам. Якщо така функція не представлена, то відходи від овочів і фруктів просто почнуть забивати сітку і вам доведеться постійно її витягати й очищати ручним способом.
  • Деяких досвідчених покупців іноді хвилює рівень шуму соковижималки. Прилади з низьким рівнем шуму, дозволять використовувати їх навіть рано вранці або пізно ввечері, не перебудивши домочадців. В цьому випадку вам слід звернути увагу на шнекові фрешниці таких брендів як Сатурн, Браун і Скарлет з вертикальним або горизонтальним завантаженням.

Далі пропонуємо огляд топових моделей-новинок 2018 року – універсальних фрешниць з максимальною функціональністю і можливостями.

Огляд ТОП моделей і їх характеристик

соковыжималки для соков с мякотью 2

Кращі соковижималки для фрешу відцентрового типу представлені великою різноманітністю виконуваних функцій. Такі основні функції як автоматичний викид м’якоті, наявність інтегрованого резервуара і контроль кількості відкинутої м’якоті, а також важлива швидка очистка QuickClean відмінно поєдналися в моделях Tefal ZN355C3E і Tefal ZE550D38, Philips Viva Collection HR1832 / 02 і Philips Avance Collection HR1922 / 20, Gorenje JC 803 O і Gorenje JC 150 FW (SJ-150A), а також Cuisinart CJE500E.

У свою чергу свіжий рейтинг соковижималок фрешниць шнекового типу поповнили моделі, що мають низький рівень шуму і максимальний захист від перегріву, такі як Gorenje JC 150 FW (SJ-150A), Bosch MESM731M і Philips Avance Collection HR1945 / 80.

Серед цитрус-пресів з такими важливими для цього типу соковижималок функціями як «крапля стоп», реверс, автоматичний запуск і зупинка, ми можемо виділити Kenwood JE280, Braun MPZ9 Bork Z800 і Ariete 411.

Порівняння соковижималок для фрешу різних типів

соковыжималки для соков с мякотью 4

Відцентрові соковижималки

При виборі соковижималки в першу чергу варто звернути увагу на матеріал самого приладу. Слід врахувати, що певні частини фрешниці будуть в постійному контакті з кислим середовищем, тому всі внутрішні деталі повинні бути з нержавіючої сталі. В такому випадку соковижималка на постійній основі прослужить вам досить довго. Ємності ж і насадки можуть бути пластиковими. На сьогоднішній день корпуси якісних моделей соковижималок виконуються з міцного пластику і металу, матеріали фільтра і сита – з нержавіючої сталі. Крім цього, такі пристрої оснащені сепаратором, який без зайвих зусиль відокремить м’якоть від соку (він, як правило вбудований в глечик для соку).

Важливий параметр при виборі такого пристрою – це потужність. Її максимальне значення може досягати 2000 Вт. Ну а оптимальною характеристикою вважається діапазон в 800-1200 Вт.

Одним із значущих моментів також є ширина горловини фрешниці. Якщо у вас не так багато часу для приготування свіжого соку, соковижималка з вузькою шийкою вам не підійде, оскільки знадобиться дрібно нарізати фрукти і овочі. Соковижималка з широкою горловиною – буде для вас найкращим варіантом.

Серед соковижималок фрешниць з горловиною розміру XL слід зазначити відцентрові моделі Braun J500 і Braun J700.

Максимальна горловина розміру XXL представлена ​​у відцентрових соковижималках Kenwood JE680, Bork S701, Bork S810, Kenwood JE730.

Радимо також звернути увагу на таку особливість відцентрової соковижималки для фрешу як захист від перегріву. Моделі з малою потужністю в середньому працюють без зупинки до 10 хвилин. А найпотужніші її представники можуть працювати до 20 хвилин.

У свою чергу захист від перегріву представлений ​​в в багатьох перерахованих вище моделях і в Bosch MES3500.

Шнекові соковижималки

Шнекові фрешниці це тип пресових соковижималок, які автоматично вичавлюють сік при швидкості від 40 до 80 обертів за хвилину. При такому способі переробки у свіжовичавленому соку зберігається максимальна кількість корисних речовин. Принцип роботи даного приладу нагадує м’ясорубку.

Якщо порівнювати шнекову соковижималку з відцентровою, то коефіцієнт віджиму даного приладу складає не менше 75%, що означає майже на 50% більше соку при вичавлюванні, при цьому макуха на виході практично суха.

Ще одна значна перевага шнекової соковижималки є низьке енергоспоживання. В середньому шнек має невелику швидкість обертання, яка становить 40-80 оборотів за хвилину, що не вимагає потужних моторів. У більшості шнекових фрешниць двигун має потужність до 250 Вт, з чого витікають менші енерговитрати – тобто, споживання електрики буде майже в 10 разів менше, ніж у відцентрових соковижималках.

Шнекова фрешниця може легко впоратися з твердими овочами і фруктами, такими як наприклад, морква, зелені яблука, буряк. У свою чергу особливість застосування шнека не дозволяє соковижималкам такого типу мати широке приймальне горлечко, тому овочі і фрукти, при підготовці до віджиму необхідно розрізати на дрібні частини.

Соковижималки цитрус-прес

Цитрус-прес проявив себе як найпростіший і економічний пристрій, що застосовується для максимально швидкого отримання свіжовичавленого фрешу.

Даний прилад відмінно підійде для тих, хто хоче гранично швидко отримати невеликий обсяг соку. Зручність головним чином полягає в економії часу, який можна було б витратити на подальшу чистку, наприклад, відцентрової соковижималки. Адже заради кількох склянок соку не кожному захочеться збирати-розбирати, а потім мити прилад і його деталі. Тому в якості швидкого експрес-варіанту цитрус-прес є найбільш підходящим пристроєм.

ТОП бренди соковижималок в COMFY

соковыжималки для соков с мякотью 5

Серед ТОП-брендів, які виробляють соковижималки, слід зазначити цих виробників, які зарекомендували себе з найкращого боку:

Компанія Philips оснащує свої соковижималки передовою електронною начинкою і потужними двигунами, завдяки яким ваш прилад прослужить максимально довго.

Компанія Panasonic, крім стандартних функцій соковижималок для фрешу, удосконалює свої прилади системами відбору піни і захистом від протікань ( «крапля-стоп»), а також передбачає об’ємні резервуари для соку і відходів.

Компанія Bosch є символом відмінної «німецької якості» і довговічності в експлуатації.

Компанія Redmond випускає доступні і завжди затребувані моделі, що відрізняються високою продуктивністю і функціональністю.

При такому розмаїтті якісних соковижималок, кожен покупець зможе підібрати  той прилад, який підходить саме йому, і який зможе стати відмінним помічником для всієї родини.

57657 0 cookie-check Шанувальники фрешів оцінять: соковижималки для приготування свіжих соків з м’якоттю

Читайте також:

LED або OLED телевізори: вибираємо якісне зображення
LED або OLED телевізори: вибираємо якісне зображення
05 Вересня, 2018, 08:57 1242 6
Більшість з нас навіть не замислюється як багато часу ми проводимо перед телевізором. Причому зовсім не обов’язково дивитися ефірне, кабельне або супутникове ТБ на ньому...
Смотреть результаты
Огляд телевізорів з максимальною роздільною здатністю екрану: передача кольору, якою насолоджуєшся
Огляд телевізорів з максимальною роздільною здатністю екрану: передача кольору, якою насолоджуєшся
Технології не стоять на місці і, якщо колись, поява зображення в HD-якості вже було революцією, то сьогодні навіть найкращим Full HD з прогресивною розгорткою нікого...
Смотреть результаты
Вибираємо праску по типу відпарювання: чому це важливо?
Вибираємо праску по типу відпарювання: чому це важливо?
Праска має безліч різних параметрів, які характеризують його якість і корисні властивості. Одним з найважливіших є відпарювання. Зміст: Види парогенераторів та їх особливості Праска з...
Смотреть результаты