search
Підписатися

logo

Найкращі смарт-годинники для дівчат – гайд по вибору самого стильного гаджета

11 Вересня, 2018, 11:34 12

Наручний годинник завжди був модним і, в той же час, корисним аксесуаром, а сьогодні він став ще й розумними.

Зміст:

У чому особливість смарт годинника для дівчат?
ТОП корисних функцій смарт годинника для жінок
Рейтинг моделей красивих смарт годинників для жінок в COMFY
Поради щодо вибору оптимальної моделі

Завдяки тому, що годинники стали розумними, вони придбали набагато більший функціонал, ніж був у них до цього. Тепер вони можуть демонструвати нам не тільки поточний час, а й додаткову інформацію з мережі Інтернет, наприклад, погоду, новини тощо. А ще розумні годинники синхронізуються з нашими смартфонами і демонструють інформацію про вхідні та вихідні дзвінки та повідомлення. У деяких випадках ми зможемо використовувати їх навіть як гарнітуру для спілкування. І хоча ще деякий час назад картина, коли ми розмовляємо зі своїм годинником, могла здатися комусь дивною, зараз це все не виглядає надзвичайним.

Лучшие smart watch для девушек_гайд по выбору самого стильного гаджета - девушка и трое часов

Як і будь-який інший сучасний електронний гаджет, смарт-годинник не міг не зацікавити наших жінок і дівчат. Таким чином, настільки функціональний та стильний девайс може виявитися чудовим подарунком на свята і річниці. Розумний годинник, smart watch, для жінок може дещо відрізнятися від всіх інших зовні, адже дівчата дуже часто віддають перевагу більш компактним аксесуарам і не громіздким, які до всього іншого ще й виглядати повинні гламурно. Але чи відрізняється жіночий годинник smart watch від інших функціоналом? Насправді ні, але дуже часто ми самі визначаємо якими  функціями користуватися, а якими ні. А що ж вибирають жінки?

Підписуйся на наш Telegram-канал

У чому особливість смарт годинника для дівчат?

Виникає питання, а яким же повинен бути кращий жіночий розумний годинник? Цілком природно, що зовнішні відмінності між тими годинниками, які носять чоловіки і жінки будуть, але в основному вони стосуватимуться зовнішніх параметрів. Ну не буде ж тендітна дівчина з елегантною кистю носити величезний смарт-годинник з видатним безелем. Він буде виглядати на ній грубо і зовсім не естетично. Смарт годинник для дівчат, як правило, невеликий, елегантний, але при цьому дуже функціональний і сучасний. Давайте розглянемо основні особливості розумного  годинника, які дозволять нам ідентифікувати його, як жіночий.

Лучшие smart watch для девушек_гайд по выбору самого стильного гаджета - гламурные часы

 1. Не громіздкий – кращий смарт годинник для дівчат відрізняється своїм невеликим або, як мінімум, середнім розміром. Ну не зручно нашим дівчатам на своїй тонкій і елегантній кисті носити великі й громіздкі девайси. А ще, годинник не повинен бути сильно важкими, щоб не створювати навантаження на руку.
 2. Модний і гламурний – крім фізичних параметрів розумного годинника, для сучасної дівчини будуть важливі й естетичні. Годинник просто зобов’язаний поєднуватися з образом, який підтримує дівчина, він повинен бути модним і доповнювати гардероб та інші аксесуари. Дуже часто ця вимога навіть більш важлива, ніж їх функціонал.
 3. Брендовий – найбільш цінним для наших дівчат і жінок виявляється саме той годинник, чиє ім’я вони добре знають, можливо, навіть під тим же брендом, що і смартфон, яким вони користуються. Якщо смартфон дівчини на Android, то найбільше її можуть вразити Samsung, Sony, Garmin або MyKronoz. А ось якщо дівчина користується iPhone? То нікуди не дітися, потрібно купувати Apple Watch.

Лучшие smart watch для девушек_гайд по выбору самого стильного гаджета - компактные смарт часы

 1. Захищений – у сучасному смарт годиннику дуже важлива захищеність, особливо, коли справа стосується дівчат. Смарт годинник зазвичай має захист від попадання пилу і вологи, а особливо брендові моделі можуть бути захищені від пошкоджень і подряпин дисплея.
 2. Для фітнесу – сучасні дівчата дуже часто відвідують спортзали і фітнес-клуби. Ці заняття не проходять безслідно, але дуже важливо, щоб смарт годинник володів достатнім функціоналом, щоб допомогти їй у цих спортивних заходах. Так годинник зможе прорахувати витрачені калорії під час занять, виміряти пульс. Повідомити про пройдену відстань.

ТОП корисних функцій смарт годин для жінок

Смарт годинник отримав велику популярність завдяки своїй високій функціональності. Він може допомогти нам в різних сферах, наприклад, ми можемо використовувати його як фітнес-трекер, ми можемо керувати за його допомогою смартфоном, відповідати на дзвінки або повідомлення. Не виключенням стає і жіночий розумний годинник 2018 року, який суттєво доповнює можливості смартфона і полегшує його використання. Давайте спробуємо розібратися в тому, які саме функції можуть більше за інші зацікавити дівчат і виявитися для них корисними.

Лучшие smart watch для девушек_гайд по выбору самого стильного гаджета - сердцебиение в часах

 • GPS – ця функція смарт годинника може виявитися корисною абсолютно для всіх нас, але особливо вона може сподобатися жінкам, які не завжди добре орієнтуються в незнайомій обстановці чужого міста або навіть району.
 • Розумний будильник – такий будильник від звичайного відрізняється тим, що він здатний відстежувати фази сну і будити нас більш комфортно. Це дуже зручно, але навіть якщо ми не спимо, будильник смарт годинника зможе нагадати дівчині про важливий захід або зустрічі, про яку вона могла забути.
 • Оповіщення про дзвінки – жіночий годинник smart watch здатний повідомити дівчині про ті дзвінках, які вона встигла пропустити за цілий день. У такому випадку, їй навіть не потрібно буде шукати смартфон у сумочці, вона просто дізнається про це, лише піднявши свою кисть.

Лучшие smart watch для девушек_гайд по выбору самого стильного гаджета - разные смарт часы

 • Розрахунок витрачених калорій – дівчата, безумовно, стежать за своїм зовнішнім виглядом і це не дарма. А ось, щоб підтримувати свою фігуру у формі більш ефективно, смарт годинник сповістить  про витрачені калорії за цілий день і навіть побудує статистику за тиждень або місяць.
 • Управління камерою – здавалося б, взяв і сфотографувався. Але наші дівчата люблять робити селфі в найнезвичайніших ракурсах і умовах. Навіть звичайна фотографія у жінки може викликати безліч емоцій. Таким чином, можливість управління камерою смартфона за допомогою годинника дуже зручна для дівчини.
 • Соціальні мережі – дівчата чимало часу приділяють соціальним мережам. Там вони діляться своїми враженнями та емоціями, додають фотографії. Тому вкрай важливо, щоб кращий жіночий смарт годинник підтримував роботу з соцмережами, інакше він виявиться неповноцінним.

Рейтинг моделей красивих смарт годинників для жінок в Comfy

Рейтинг жіночих розумних годинників, насправді, досить умовний, адже не існує конкретно жіночих або чоловічих розумних годинників. Але ось іноді деякі виробники і розробники створюють девайси, які зовні і функціонально можуть повністю задовольнити всі запити примхливих дівчат. Ми вже докладно розглянули всі ті функції і зовнішні параметри годинників, які так чи інакше можуть претендувати на те, щоб ми могли вважати їх найбільш оптимальними саме для сучасної дівчини чи жінки. Тому ми вирішили скласти для вас своєрідний рейтинг жіночих смарт годинників за версією COMFY.

Лучшие smart watch для девушек_гайд по выбору самого стильного гаджета - samsung gear sport

Samsung Gear Sport. Назвати цю модель виключно жіночою, було б неправильно, адже вона відмінно підходять як для чоловіків, так і для жінок. Але з огляду на свою компактність і негабаритність, така модель відмінно підходить для жіночої руки, а широкий функціонал і захищеність від потрапляння вологи роблять цю модель дуже затребуваною і популярною.

Лучшие smart watch для девушек_гайд по выбору самого стильного гаджета - Apple Watch Series 3

Apple Watch Series 3. У тому випадку, якщо дівчина користується iPhone, а ви вирішили зробити їй подарунок у вигляді розумного годинника, то єдино правильним рішенням виявиться покупка саме Apple Watch. Він доповнить, так звану, екосистему Apple і буде найбільш повно функціонувати саме з iPhone.

Лучшие smart watch для девушек_гайд по выбору самого стильного гаджета - Amazfit Bip

Amazfit Bip. Широкий колірний асортимент даної моделі і зовнішня його схожість з популярними брендовими годинниками роблять подібний девайс вельми привабливим. При цьому він може підтримувати найбільш популярні функції фітнес-трекінгу, GPS і захищеності від попадання пилу та вологи.

Лучшие smart watch для девушек_гайд по выбору самого стильного гаджета - GOGPS K20

GOGPS K20. Ще одна бюджетна модель, яка відповідає всім необхідним параметрам, щоб порадувати жінку (крім відомого і популярного бренду). Він компактний і елегантний а також дівчина зможе скористатися всіма необхідними їй функціями в даній моделі.

Поради щодо вибору оптимальної моделі

Зовсім не важливо, вибирає розумний годинник для себе дівчина самостійно або їй його вибирає хлопець в подарунок, бажання лише одне – вибрати якісну модель з достатнім функціоналом. Для того, щоб все зробити правильно, необхідно дотримуватися деяких правил і звертати свою увагу на ті нюанси, які допоможуть нам при подальшому використанні годинника.

Лучшие smart watch для девушек_гайд по выбору самого стильного гаджета - девушка со смарт часами

Зручні розміри – годинник не повинен бути тягарем для нашої руки. Навпаки, тоді, коли він не потрібен, дівчина зовсім не повинна помічати того, що він присутній на її руці. Але тоді, коли він необхідний, вона обов’язково зверне на нього увагу і використає за призначенням.

Всі необхідні функції – потрібно чітко розуміти і усвідомлювати які саме функції в смарт годиннику нам можуть знадобитися, а які виявляться марними. Це розуміння допоможе нам підібрати найбільш оптимальну модель і не переплатити за непотрібні функції.

Лучшие smart watch для девушек_гайд по выбору самого стильного гаджета - занятия спортом и смарт часы

Знімний ремінець – якщо в нашому розумному годиннику виявиться знімний ремінець, то ми зможемо в будь-який час замінити його, якщо дизайн стандартного нам не подобається, або якщо той, який був, стерся або порвався, ми легко замінимо його у годинниковій крамниці.

Відповідна операційна система – дуже важливо вибрати саме той годинник, який найбільш оптимально буде працювати зі смартфоном, яким користується дівчина, адже обидва гаджети синхронізуються і працюють спільно.

Підписуйся на наш Telegram-канал

57948 0 cookie-check Найкращі смарт-годинники для дівчат – гайд по вибору самого стильного гаджета

Читайте також:

Лінь готувати? Довірте процес мультиварці! Топ багатофункціональних моделей, які полегшують життя
Лінь готувати? Довірте процес мультиварці! Топ багатофункціональних моделей, які полегшують життя
11 Вересня, 2018, 10:21 1301 9
Сьогоднішня ситуація з популярністю такого кухонного побутового приладу як мультиварка для багатьох залишається загадкою. Будучи одним з найбільш купованих пристроїв для кухні, мультиварка часто ставить...
Смотреть результаты
Правила вибору розумного годинника – ТОП корисних порад
Правила вибору розумного годинника - ТОП корисних порад
Ми живемо в еру розумних гаджетів, буквально кожен побутовий прилад в нашому домі стає розумним. Навіть звичайний наручний годинник перетворився на  смарт-годинник. Зміст: Смарт годинник...
Смотреть результаты
Огляд кращих телевізорів для улюблених фільмів і серіалів – популярні моделі у 2018 році
Огляд кращих телевізорів для улюблених фільмів і серіалів - популярні моделі у 2018 році
Телевізори надійно осіли в рядах найпопулярніших пристроїв, що купуються сучасними людьми. Більшість з нас, так чи інакше, використовують телевізори, хоч і в різних цілях. Крім...
Смотреть результаты