search
Підписатися

logo

Новим автомобілем від Tesla стане кросовер

06 Березня, 2019, 09:44 11

Компанія Tesla продовжує свою експансію на ринку автомобілів, де поки ще «правлять» двигуни внутрішнього згоряння. І, після недавнього здешевлення своєї останньої Model 3, в компанії вирішили анонсувати таку модель автомобіля. За словами Ілона Маска, це буде SUV (універсал з повним приводом, «паркетник»), який буде мати збільшені габарити і ще ряд змін.

Новая Tesla Model Y 2

Консолідуючи всі попередні чутки про майбутній випуск автомобіля Tesla Model Y (саме так він поки називається), можна припустити, що новинка буде по типу кузова пікап. Також в її основі будуть компоненти від Model 3 – зокрема, відомо, що три чверті деталей будуть запозичені у попередниці і лише одна четверта матиме унікальну конструкцію.

Позбудеться нова модель і знаменитих дверей, що відкриваються вертикально – ця конструктивна особливість була певною візитною карткою Tesla, однак, не виключено що нас можуть чекати і інші приємні сюрпризи.

Що ж стосується будь-яких технічних характеристик нового кросовера, то крім того, що він буде на 10 відсотків важче і дорожче, не надано ніяких деталей. Слід очікувати, що в наслідок більш важкого і збільшеного в розмірах корпусу зменшиться і дистанція пробігу на одному заряді акумулятора. Але, з огляду на те, що форм-фактор пікапа не припускає такі вже далекі поїздки і більш спрямований на надання потужних і «позашляхових» якостей, то свою нішу на ринку автомобілів ця модель успішно займе.

Офіційний анонс відбудеться 14 березня і, за словами Маска, в Tesla вже навіть давно «готовий» цей автомобіль, залишилося тільки налагодити конвеєр по його виробництву, який буде розташовуватися в США.

Новая Tesla Model Y 3

71737 0 cookie-check Новим автомобілем від Tesla стане кросовер

Читайте також:

Неймовірні фотографії атмосфери Юпітера, опубліковані NASA – Блог Comfy
Неймовірні фотографії атмосфери Юпітера, опубліковані NASA - Блог Comfy
06 Березня, 2019, 09:29 887 11
Космічна станція Juno, запущена агентством NASA в далекому 2011 році, вже до 2016 досягла планети Юпітер і лягла на орбітальний курс. Крім надання безлічі корисної...
Смотреть результаты
Tesla Model 3 за $ 35000 – Блог Comfy
Tesla Model 3 за $ 35000 - Блог Comfy
Ілон Маск, на своїй презентації Tesla Model 3, яка була майже 3 роки тому, обіцяв, що це буде доступний автомобіль «для кожного» і коштувати він...
Смотреть результаты
Вже скоро Microsoft презентує нову версію операційної системи
Вже скоро Microsoft презентує нову версію операційної системи
Компанія Microsoft вже кілька десятиліть щільно пов’язана практично з кожним власником комп’ютера і ноутбука. Однак, за останні роки, вона почала втрачати свої позиції, так як...
Смотреть результаты