search
Підписатися

logo

Штучний інтелект в зубній щітці Oral-B

28 Лютого, 2019, 09:13 11

В даний час застосування штучного інтелекту в смартфонах стало майже нормою – кожен флагман поважаючої себе компанії і навіть смартфон середнього класу використовує чіпи для нейронних мереж, щоб автоматизувати процес фотографії, поліпшити отриманий результат і поліпшити використання смартфона в цілому. У компанії Oral-B пішли далі і запропонували «вбудувати» штучний інтелект в зубну щітку, символічно назвавши її Oral-B Genius X.

Сама ідея «розумної» зубної щітки не нова – вже не один рік випускаються моделі з Bluetooth, які сполучаються з вашим смартфоном і повідомляють корисну інформацію власнику. Останнім досягненням в цій області була синхронізація зубної щітки з камерою смартфона, щоб повідомляти власника про необхідність «дочистити» зуби в певних областях рота.

Сьогодні ж, в новій Oral-B Genius X, зубна щітка самостійно аналізує ряд параметрів, починаючи від тривалості чищення і закінчуючи частотою зміни положення щітки під час самого процесу. Завдяки штучному інтелекту ці дані консолідуються, аналізуються, після чого, вам видається результат і навіть коментарі про допущені помилки.

Oral-B Genius X 4

В цілому, Oral-B Genius X нагадує нам смарт-годинник, тільки для іншої частини тіла – вона збирає дані з різних джерел, синхронізується зі смартфоном, має різні режимами роботи і функції. Але, при цьому, її головне завдання, як зубної щітки, підтримувати здоров’я ваших зубів, поправити вас, якщо раніше ви робили це не так як потрібно або ж продовжувати мотивувати робити все правильно далі.

Oral-B Genius X 5

Хтось може поставитися до цієї функції скептично, але задайте собі питання – хто і коли вчив вас чистити зуби? Чи впевнені ви що це абсолютно вірно? Наскільки ймовірно, що ви будь-коли будете питати когось про правильне чищення зубів (не в загальних рисах, а детально, крок за кроком)? І після того, як з’ясується, що крім зубної щітки, ніхто інший  не повідав  би нам про настільки «інтимний» процес, то все стає на свої місця. І її потенційний цінник в 250 доларів, на тлі вартості відвідувань стоматологічних кабінетів, вже не здасться настільки високим.

71211 0 cookie-check Штучний інтелект в зубній щітці Oral-B

Читайте також:

Моніторинг сну в Apple Watch – коли ж?
Моніторинг сну в Apple Watch - коли ж?
27 Лютого, 2019, 10:39 675 9
Як стало відомо зовсім недавно з новинного бізнес-каналу CNBC, в Купертіно ретельно переглядають пошту, якою багатомільйонні фанати завалюють Apple. Не просто читають або гортають листи,...
Смотреть результаты
1 Тб упакований в карту MicroSD – новинка вийде вже навесні
1 Тб упакований в карту MicroSD - новинка вийде вже навесні
Виробники карт пам’яті, в гонитві за сучасними обсягами і високими швидкостями обміну даними, намагаються надати максимум того, на що здатні технології сьогодні. Так, нещодавно стало...
Смотреть результаты
Apple планує випустити великий MacBook Pro і 32-дюймовий монітор 6K в цьому році
Apple планує випустити великий MacBook Pro і 32-дюймовий монітор 6K в цьому році
Всім відомий аналітик Мінг-Чі Куо, який має безліч цілком достовірної інформації про новинки компанії Apple, в черговий раз поділився своїми відомостями про майбутній вихід «яблучної»...
Смотреть результаты