search
Підписатися

logo

Моніторинг сну в Apple Watch – коли ж?

27 Лютого, 2019, 10:39 9

Як стало відомо зовсім недавно з новинного бізнес-каналу CNBC, в Купертіно ретельно переглядають пошту, якою багатомільйонні фанати завалюють Apple. Не просто читають або гортають листи, а, часом, навіть надихаються ідеями для вдосконалення деяких існуючих функцій або навіть створення нових.

Більшість листів направлено безпосередньо Тіму Куку, як главі компанії – саме на нього покладають користувачі свої основні надії по додаванню, виправленню, поліпшенню якогось програмного або апаратного продукту.

Моніторинг сну в Apple Watch

Більшість власників Apple Watch, судячи з усього, багато разів просили додати моніторинг сну в новий смарт-годинник Apple і, за словами Bloomberg, в компанії вже ведуться роботи над цим.

Згідно з останньою інформацією, в Apple проводиться ряд випробувань і тестів в останні місяці, спрямовані на правильне відстеження всіх важливих подій під час сну. Всі дослідження відбуваються безпосередньо в лабораторіях Apple і покриті завісою таємниці – жодних деталей більше не розголошується.

Додавання такої функції в Apple Watch, з одного боку, дуже позитивно позначилося б на продажі пристрою, а також на самій якість моніторингу здоров’я в цілому. Сон – дуже важлива складова нашого життя, здоров’я і правильний його аналіз, точне визначення фаз, заміри пульсу, можливо частоти дихання і багатьох інших факторів зроблять великий внесок в розвиток цього напрямку. В Apple завжди підходять фундаментально до подібних нововведень і, якщо вже ця функція буде додана, то і працювати вона буде найкращим чином.

Однак, у цієї медалі є й інший бік – енергоспоживання. Всі минулі покоління смарт-годинників Apple створювалися без урахування необхідності працювати всю ніч і навіть навпаки – майже всі власники знімають годинник на ніч, щоб зарядити його. Отже, ця функція, швидше за все, буде доступна лише на нових моделях пристроїв, які, як очікується, з’являться не раніше 2020 року.

Чи вплине це на автономність Apple Watch, його розмір, вагу, чи буде додана довгоочікувана функція «розумного будильника», який є відмінним доповненням до моніторингу сну – відповіді на всі ці питання ми чекаємо, як і мільйони фанатів по всьому світу.

71167 0 cookie-check Моніторинг сну в Apple Watch – коли ж?

Читайте також:

1 Тб упакований в карту MicroSD – новинка вийде вже навесні
1 Тб упакований в карту MicroSD - новинка вийде вже навесні
26 Лютого, 2019, 08:41 624 12
Виробники карт пам’яті, в гонитві за сучасними обсягами і високими швидкостями обміну даними, намагаються надати максимум того, на що здатні технології сьогодні. Так, нещодавно стало...
Смотреть результаты
Apple планує випустити великий MacBook Pro і 32-дюймовий монітор 6K в цьому році
Apple планує випустити великий MacBook Pro і 32-дюймовий монітор 6K в цьому році
Всім відомий аналітик Мінг-Чі Куо, який має безліч цілком достовірної інформації про новинки компанії Apple, в черговий раз поділився своїми відомостями про майбутній вихід «яблучної»...
Смотреть результаты
Якими будуть нові моделі iPhone у нинішньому році
Якими будуть нові моделі iPhone у нинішньому році
Компанія Apple, традиційно, представляє свої нові моделі смартфонів виключно на осінній презентації, яку проводить щорічно. І, хоча, до цієї події ще залишилося багато часу, інформація...
Смотреть результаты