search
Підписатися

logo

Неймовірні фотографії атмосфери Юпітера, опубліковані NASA – Блог Comfy

06 Березня, 2019, 09:29 11

Космічна станція Juno, запущена агентством NASA в далекому 2011 році, вже до 2016 досягла планети Юпітер і лягла на орбітальний курс. Крім надання безлічі корисної інформації про природу ядра планети, її магнітних полях і впливі гравітації, Juno здійснює фотозйомку поверхні.

На даний момент космічна станція 18 разів облетіла планету навколо через полюси, чим прославилася на весь світ, ставши піонером. А зовсім недавно, в лютому місяці, космічна станція перебувала на максимально близькій відстані в 13000 км, що дозволило зробити цей шедевральний знімок.

Невероятные фотографии атмосферы Юпитера 2

Як майже всі фотографії космічного світу, він відкоригований – збільшені контрастність і насиченість, але загальну картину того, що відбувається це не змінює. Величезні вихори і течії вражають і навіть складно уявити, що це не сюрреалістична картина, а справжня фотографія, зроблена за більш ніж 500 мільйонів кілометрів від нашої планети.

Невероятные фотографии атмосферы Юпитера 3

З якого б ракурсу не були зроблені знімки – вони заворожують. Ось, наприклад, південний полюс планети, відображений в один з прольотів повз неї у вересні 2018 року.

Невероятные фотографии атмосферы Юпитера 4

Один з відомих штормів, закручений у вихорі водню і гелію, названий «білий овал».

Невероятные фотографии атмосферы Юпитера 5

А ось турбулентна атмосфера південної півкулі, де можна спостерігати найбільший шторм, який з’явився після об’єднання трьох менших штормів. Він всього лише в два рази поступається за розмірами знаменитій червоній плямі на поверхні планети, яка відоме людству вже кілька століть.

Дослідницький проект Juno проіснує до 2021 року, після чого станція знищиться. Ми ж будемо в очікуванні нових захоплюючих фотографій, а також важливих і корисних фактів про такий важливий і великий об’єкт в нашій Сонячній системі.

71735 0 cookie-check Неймовірні фотографії атмосфери Юпітера, опубліковані NASA – Блог Comfy

Читайте також:

Tesla Model 3 за $ 35000 – Блог Comfy
Tesla Model 3 за $ 35000 - Блог Comfy
02 Березня, 2019, 01:25 751 8
Ілон Маск, на своїй презентації Tesla Model 3, яка була майже 3 роки тому, обіцяв, що це буде доступний автомобіль «для кожного» і коштувати він...
Смотреть результаты
Вже скоро Microsoft презентує нову версію операційної системи
Вже скоро Microsoft презентує нову версію операційної системи
Компанія Microsoft вже кілька десятиліть щільно пов’язана практично з кожним власником комп’ютера і ноутбука. Однак, за останні роки, вона почала втрачати свої позиції, так як...
Смотреть результаты
Рамі Малек може зіграти головного лиходія в майбутньому фільмі “Бондіани”
Рамі Малек може зіграти головного лиходія в майбутньому фільмі "Бондіани"
Завоювавши  гучну популярність і навіть отримавши Оскара за кращу чоловічу роль у фільмі «Богемська рапсодія» Рамі Малек тепер може зіграти головного лиходія в майбутньому 25-му...
Смотреть результаты