search
Підписатися

logo

Tesla Model 3 за $ 35000 – Блог Comfy

02 Березня, 2019, 01:25 8

Ілон Маск, на своїй презентації Tesla Model 3, яка була майже 3 роки тому, обіцяв, що це буде доступний автомобіль «для кожного» і коштувати він буде 35 тис. доларів. Маск пообіцяв – Маск зробив, хоч і довелося для цього пройти важкий шлях збитків, скандалів, звільнень і судів. Вже сьогодні на сайті Tesla відкрита можливість онлайн-замовлення моделі Tesla Model 3, де ціна за базову модифікацію становить обіцяні 35 тис. доларів.

Tesla Model 3 2

За базову вартість клієнтам пропонується задньопривідна версія з запасом ходу в 350 км і максимальною швидкістю 210 км / год. Швидкість розгону «до сотні», навіть при цих скромних характеристиках, становить 5,6 с, що дуже пристойно.

Tesla Model 3 3

Основним кольором є чорний і він входить у вартість, а за будь-який інший колір доведеться доплатити від 1,5 до 2,5 тис. Доларів. Так, наприклад, найяскравіший червоний колір коштує дорожче всіх. Це ж стосується і дисків – чорні, 18-дюймові легкосплавні входять у вартість базової моделі, а за окремі 1,5 тис. доларів можна придбати 19-дюймовий спортивний комплект.

Tesla Model 3 4

Втім, в базовий комплект внутрішнього наповнення і інтер’єру входить все необхідне, хоч і просте – механічне регулювання сидінь з тканинною оббивкою, проста аудіосистема, без вишукувань, центральна консоль управління і деякі інші мультимедійні функції.

Tesla Model 3 5

Функція адаптивного круїз-контролю, що здатна самостійно розпізнавати перешкоди на дорозі, сповільнюватися, прискорюватися, буде коштувати власнику 3 тис. доларів. Ця функція вже непогано показала себе за останні роки в деяких інших автомобілях і вона, цілком гідна уваги. Але, за комфорт і додаткову безпеку, як відомо, потрібно платити. Те ж стосується і функції «автопілота», яка, на жаль, напевно не буде коректно працювати в нашому регіоні. Принаймні повністю довірятися їй ми б не радили, як це не радить робити навіть компанія Tesla. Це технічне оснащення коштуватиме додаткові 5 тис. доларів.

В цілому, за 35 тисяч ви отримуєте повноцінний і сучасний автомобіль без надмірностей, але в ньому збережено головне – пристойна динаміка, непоганий запас ходу – 350 км цілком достатньо для подорожі з одного обласного центру в інший, навіть в зимовий час. Ну а для всіх тих, хто хоче більш потужний акумулятор або ж навіть два приводи – на передніх і задніх колесах, є ще 5 модифікацій автомобіля, які допоможуть гнучко підібрати саме те, що вам потрібно.

71242 0 cookie-check Tesla Model 3 за $ 35000 – Блог Comfy

Читайте також:

Вже скоро Microsoft презентує нову версію операційної системи
Вже скоро Microsoft презентує нову версію операційної системи
02 Березня, 2019, 01:10 672 11
Компанія Microsoft вже кілька десятиліть щільно пов’язана практично з кожним власником комп’ютера і ноутбука. Однак, за останні роки, вона почала втрачати свої позиції, так як...
Смотреть результаты
Рамі Малек може зіграти головного лиходія в майбутньому фільмі “Бондіани”
Рамі Малек може зіграти головного лиходія в майбутньому фільмі "Бондіани"
Завоювавши  гучну популярність і навіть отримавши Оскара за кращу чоловічу роль у фільмі «Богемська рапсодія» Рамі Малек тепер може зіграти головного лиходія в майбутньому 25-му...
Смотреть результаты
Штучний інтелект в зубній щітці Oral-B
Штучний інтелект в зубній щітці Oral-B
В даний час застосування штучного інтелекту в смартфонах стало майже нормою – кожен флагман поважаючої себе компанії і навіть смартфон середнього класу використовує чіпи для...
Смотреть результаты