search
Підписатися

logo

Вже скоро Microsoft презентує нову версію операційної системи

02 Березня, 2019, 01:10 11

Компанія Microsoft вже кілька десятиліть щільно пов’язана практично з кожним власником комп’ютера і ноутбука. Однак, за останні роки, вона почала втрачати свої позиції, так як стало з’являтися безліч альтернативних операційних систем – більш легких, простих і вузьконаправлених.

І дійсно, коли це звичайний офісний ноутбук, для роботи з поштою, документами і в інтернеті, то користувачам, часто, не потрібна вся міць Windows 10, яка, до того ж, і коштує не мало. У Microsoft це розуміють і вже цієї весни планують випустити нову операційну систему під автентичною назвою Lite OS.

Назва нової ОС, що говорить сама за себе, повідомляє нам, що вона буде максимально спрощеною, швидкою і націлена на такі ж прості пристрої, на зразок планшетів, ноутбуків або навіть ПК початкового рівня. В цілому, всередині компанії Microsoft, всіх її клієнтів ділять за ступенем активності на дві групи і, відповідно, будуть пропонувати для більш активних Windows 10, а для всіх інших – нову Lite OS.

Microsoft Lite OS 2

Функціонал нової операційної системи, як і годиться в подібних випадках, спочатку буде включати тільки мінімум необхідного, щоб найбільш точно виявити потреби клієнтів. І, по мірі зростання популярності, вона може обрости багатьма необхідним функціями, яких їй явно буде не вистачати.

Раніше у Microsoft вже були зрушення в напрямку портативних пристроїв – операційна система Windows RT, яка була створена для мобільних процесорів і була не сумісна зі звичайними додатками для десктопної версії Windows. Цей проект хоч і привернув увагу споживачів, але, зважаючи на низку факторів не завоював великої популярності. У той же час, сучасна Windows 10 – це солідна і грунтовна система,  якої не завжди потребують сучасні користувачі простих пристроїв.

Що ж стосується Lite OS, то запропонувати  її світу Microsoft планує вже в найближчі місяці і до літа цього року вона повинна проходити бета-тестування. Залежно від швидкості готовності програмного продукту, відгуків тестувальників і оснащення нею портативних пристроїв ми, цілком можливо, вже в цьому році зможе побачити її на власні очі і, можливо, навіть почати користуватися.

71240 0 cookie-check Вже скоро Microsoft презентує нову версію операційної системи

Читайте також:

Рамі Малек може зіграти головного лиходія в майбутньому фільмі “Бондіани”
Рамі Малек може зіграти головного лиходія в майбутньому фільмі "Бондіани"
28 Лютого, 2019, 10:31 689 4
Завоювавши  гучну популярність і навіть отримавши Оскара за кращу чоловічу роль у фільмі «Богемська рапсодія» Рамі Малек тепер може зіграти головного лиходія в майбутньому 25-му...
Смотреть результаты
Штучний інтелект в зубній щітці Oral-B
Штучний інтелект в зубній щітці Oral-B
В даний час застосування штучного інтелекту в смартфонах стало майже нормою – кожен флагман поважаючої себе компанії і навіть смартфон середнього класу використовує чіпи для...
Смотреть результаты
Моніторинг сну в Apple Watch – коли ж?
Моніторинг сну в Apple Watch - коли ж?
Як стало відомо зовсім недавно з новинного бізнес-каналу CNBC, в Купертіно ретельно переглядають пошту, якою багатомільйонні фанати завалюють Apple. Не просто читають або гортають листи,...
Смотреть результаты