search
Підписатися

logo

Несумісні продукти для зберігання

21 Березня, 2024, 07:30 0

Повернувшись з магазину, мало хто замислюється над впливом сусідства певних категорій товарів. Проте це дарма. Виділення деяких речовин прискорює дозрівання, стимулює погіршення смакових якостей та призводить до швидкої втрати користі. Запобігти цьому можна, тому слід користуватися простою та доступною шпаргалкою, які продукти не можна зберігати разом. Інформація знадобиться і досвідченим господарям, які намагаються заощаджувати на покупках.

зберігання харчових продуктів

Несумісність продуктів при зберіганні

Правила зберігання товарів відмінні, проте знайти в інструкціях детальний огляд причин та наслідків не вдасться. Потурбуватися про гармонію у холодильній камері допоможе наступне:

Холодильник Samsung RB38T676FB1/UA

28199 грн

Купити

Холодильник Whirlpool W5 911 E OX

18499 грн

Купити

Холодильник Vestfrost CNF289XB

17499 грн

Купити
 1. Фрукти та овочі. Вони найбільш чутливі до газу, який з’являється протягом короткого часу. Відділити від інших продуктів насамперед потрібно банани та помідори.
 2. Цибуля та картопля. Поєднання поширене, але неправильне. Велика вологість призводить до проростання, тому розділяйте ці продукти у різні пакети. Тривале зберігання неможливе.
 3. Огірки. Стиглі плоди можуть втратити смакові якості та зацвісти, потрапивши під вплив етилену. З огляду на небажаний наслідок, томати відділяють від зелених та хрумких огірочків.
 4. Морква та буряк. Потоваришувати їм вдається тільки у готових стравах, а в загальному – це продукти, які не можна поєднувати. Щоб зберегти свіжість, використовуйте паперові пакети. Окремі місця для зберігання дозволяють уникнути псування.
 5. Кріп, петрушка. Досвідчені господині заморожують спеції, і це реальний спосіб отримати бажаний результат після додавання до супів чи каш. Відокремити зелень від іншого варто саме через стійкість ароматних речовин.
 6. Апельсини та яблука. Хороша вентиляція – причина їхнього непорозуміння. Оскільки цитрусові більш вибагливі, садові плоди потрібно зберігати окремо.
 7. Груші та абрикоси. Вони – «товариші», тому добре ладнають між собою. Що стосується інших, то виділення газу зменшує час придатності. 

Холодильник Samsung RB38T600FSA/UA

25799 грн

Купити

Холодильник Daewoo FKM324FLR0UA

21999 грн

Купити

Холодильник Bosch KGN36VL326

23999 грн

Купити

Дотримуватись правильного харчування досить непросто. Є ризик втратити зацікавленість у здоровому способі життя, коли закупки швидко втрачають свій стан. Мета досліджень полягає у підготовці оптимального клімату всередині вашого холодильника та полиць з харчовими продуктами.

зберігання харчових продуктів

Продукти, які не можна зберігати в морозильній камері

Поради щодо коректного вибору місця включають попередження про неприпустимість зберігання товарів при низькій температурі. Овочево-фруктовий перелік включає:

 • баклажани: псуються на холоді, ознака – поява темних плям на шкірці;
 • ананас, ківі, манго: втрата зовнішньої привабливості відбивається на смаку;
 • помідори: набухають у зв’язку з великою кількістю вологи;
 • яблука, груші: впливають на інші продукти, виділяючи небажані сполуки;
 • кавун, диня: знижується кількість вітамінів;
 • шоколад: покривається білим нальотом;
 • авокадо: втрачає властивості вдвічі швидше;
 • мед: відділяється цукор, зникають корисні властивості;
 • базилік: чорніє та в’яне;
 • часник: гниє, втрачає твердість.

Несумісні продукти для зберігання варто розмістити при кімнатній температурі. Таким чином термін придатності дещо збільшиться, а унікальні характеристики залишатимуться без змін. Хороша вентиляція, відсутність впливу сонячних променів та регулярна «інвентаризація» допоможуть уникнути проблем та насолоджуватися виглядом холодильника.

Холодильник Vestfrost CX263WB

9999 грн

Купити

Холодильник Vestfrost CNF289XB

17499 грн

Купити

Холодильник Whirlpool W7X 82O OX

20555 грн

Купити

Окремі контейнери – необхідність

Особливої уваги заслуговує категорія бакалії. Більшість пропозицій цього відділу мають особливі вимоги до умов зберігання. Фрукти та овочі, які не можна зберігати разом, доповнюють чаї та спеції. Фахівці пов’язують вподобанням тим, що сильний запах (навіть приємний) згубно впливає на якості.

Прихильникам правильного зберігання варто використовувати щільні контейнери. У них можна збільшити термін придатності та запобігти змішуванню кількох ароматів. Це – чудова можливість потурбуватися не лише про здоров’я, а й смакові характеристики.

131591 0 cookie-check Несумісні продукти для зберігання

Читайте також:

Варимо кашу правильно
Варимо кашу правильно
21 Березня, 2024, 07:14 100
Правильний раціон не обходиться без корисних доповнень на тарілці, а саме – багатих на клітковину продуктів. Це – джерело енергії. Крупи містять складні вуглеводи. Особливість...
Смотреть результаты
Топ 10 продуктів, що приборкують голод
Топ 10 продуктів, що приборкують голод
Голодна людина здатна з’їсти все та трохи більше. Але нашому організму потрібен правильний раціон, що не зашкодить здоров’ю. У нездоровій їжі багато калорій, відсутні поживні...
Смотреть результаты
Що робити при нудоті: 10 простих порад
Що робити при нудоті: 10 простих порад
Нудотне відчуття – симптом, який буває у двох формах. Перший варіант – патологія, яка з’являється, коли у людини діагностовані певні хвороби. Інший – нудота функціональна,...
Смотреть результаты