search
Підписатися

logo

Як правильно почистити гранат

21 Березня, 2024, 08:45 0

В Україні можна знайти багато продуктів садівництва, які наділені відповідними властивостями. Куштувати різні смаколики хочуть багато людей, а от чистити деякі екзотичні ласощі не всі бажають. Наприклад, для чищення плодів цього дерева знайдеться небагато охочих. Поласувати соковитими зернятками доведеться після позбавлення від перетинок та щільної кірки.

Чищення його від корки – не тільки нудний процес, а й проблемний. Вже під час надрізання зернятка швидко пускають сік. Та є кілька варіантів, як швидко почистити гранат. Детальніше – в нашому матеріалі.

Как правильно чистить гранат

Для подання на стіл

Цей спосіб підійде в разі, коли хочете подати цей східний фрукт своїм гостям до столу. Для цього виконуємо наступні дії:

 1. Гострим ножем зріжте верхню поверхню плода. Робіть це дуже акуратно, щоб не пошкодити зернятка. Далі відкриваємо кришечку.
 2. Зробіть надрізи зверху до низу в місцях, де зерна розділені перетинками. На поверхні тоді з’являються розрізи, схожі на меридіани.
 3. В центральну частину вставте ніж та обережно розріжте на дві половини. Далі розділіть на дві частини. Частки викладають на тарілку, розподіляючи їх на кшталт пелюсток квітів.

Весь процес займе лише 30 секунд, а задоволення згодом отримають всі охочі люди.

Отримання окремих зерен

Зазвичай, їх куштують ложками або використовують як прикрасу для салатів або додають безпосередньо в саму страву. Інколи фрукт слугує декоративним елементом на святковому столі. Як легко очистити гранат, щоб отримати невелику жменьку зерен? Спочатку треба поділити продукт гострим ножем на дві частини. Першу половинку покласти в долоню поверхнею вгору, а в іншу руку взяти дерев’яну ложку та постукати, щоб зернята висипались в долоню, періодично перекидаючи їх в заздалегідь підготовлений посуд.

Гранат почистить без брызг

Як почистити гранату воді

Є ще один цікавий прийом, як розрізати гранат без неприємних для себе та помешкання наслідків. Він буде довший за часом, але бризків точно не буде. Для цього знадобиться наповнена водою миска. Потім:

 1. Зрізаємо верхню кришечку.
 2.  Ламаємо фрукт навпіл, кладемо до води та руками розбираємо на насіння.
 3. Зливаємо воду за допомогою друшляку, разом з рідиною позбавляємось корки та перетинок.

Хоча цей спосіб більш клопіткий, проте дієвий та акуратний. Тому сміливо купуйте смачний плід та насолоджуйтесь кисло-солодкуватою соковитістю.

Як швидко почистити гранат

Як почистити гранат вручну

Також існує ще один цікавий метод, він допоможе дістатись потрібних зерняток. Тут теж варто знати, як правильно чистити гранат. Для цього потрібно зробити кілька простих дій;

 • помити десерт;
 • зрізати шкіру зверху;
 • зробити надрізи біля білих перегородок;
 • розкрити плід;
 • всі зернятка дістають пальцями.

Цей тропічний червоний фрукт не так вже й важко чистити. Головне – підібрати зручний метод.

Як правильно і легко чистити гранат

Як обрати гранат

Перш ніж ласувати цим соковитим продуктом садівництва, потрібно знати, як правильно вибрати гранат. Є декілька порад:

 1. Форма. Стиглі фрукти не є ідеально круглими. Звертайте увагу на більш сплющені плоди.
 2. Вага. Дозрілий плід досить важкий. Це ознака того, що зернятка насичені соком.
 3. Зовнішній вигляд. Не повинно бути чорних цяток. Це перші ознаки гнилісних процесів. Також варто звернути увагу на верхню частину, вона має бути червоного кольору.

Визначити стиглість можна, постукавши по ньому. Глухий звук – ознака того, що плід перезрів або засихає. Коли “дзвенить”, значить, можна купувати. Можна ще стиснути смаколик. Соковитий десерт видає невеличке хрумтіння, начебто його розірвали на частини, а далі – використати отримані знання, як чистити гранат.

131596 0 cookie-check Як правильно почистити гранат

Читайте також:

Несумісні продукти для зберігання
Несумісні продукти для зберігання
21 Березня, 2024, 07:30 217
Повернувшись з магазину, мало хто замислюється над впливом сусідства певних категорій товарів. Проте це дарма. Виділення деяких речовин прискорює дозрівання, стимулює погіршення смакових якостей та...
Смотреть результаты
Варимо кашу правильно
Варимо кашу правильно
Правильний раціон не обходиться без корисних доповнень на тарілці, а саме – багатих на клітковину продуктів. Це – джерело енергії. Крупи містять складні вуглеводи. Особливість...
Смотреть результаты
Топ 10 продуктів, що приборкують голод
Топ 10 продуктів, що приборкують голод
Голодна людина здатна з’їсти все та трохи більше. Але нашому організму потрібен правильний раціон, що не зашкодить здоров’ю. У нездоровій їжі багато калорій, відсутні поживні...
Смотреть результаты