19/03/18,

12:37

«Ключові компетенції на аутсорсі не народжуються!» Інтерв'ю з Сергієм Гавриловим

16 березня в Дніпрі відбулася конференція IDC Day Roadshow 2018 під назвою «Інновації як бізнес-пріоритет». Сергій Гаврилов, IT-директор COMFY, поділився своїм досвідом і розповів про пріоритети in-house розробки. Ділимося обраними цитатами.

IT потрібно віддавати на аутсорс в тому випадку, якщо компанія не вважає IT ключовою компетенцією і своєю конкурентною перевагою.

Послуги та процеси, які будуються на базі системи зі стандартним функціоналом, досить легко зможуть повторити конкуренти.

COMFY вважає IT своєю особливістю і перевагою. IT тонко і чітко може виконувати запити бізнесу. Ми не просто працюємо над новими POS-, CRM-системами та електронним документообігом. Ми об’єднуємо їх, інтегруємо один в одного і підстроюємо під вимоги бізнесу.

Якщо «айтішники» свої, а не на аутсорсі, то через певний час вони стають фахівцями не тільки в IT, а й в бізнес-процесах, глибоко розуміють предметну область, самі пропонують нові удосконалення та рішення.

Підтримка менеджменту для IT важлива. І розуміння топ-менеджерів, які є технології, пов’язані з бізнес-процесами, дуже важливо. Якщо ініціатива є тільки від IT-директора, а топ-менеджмент не хоче занурюватися в подробиці — жити в таких обставинах можна, але буде постійна боротьба і необхідність доводити те, що менеджменту, який розуміє IT, можна і не доводити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: