02/03/18,

12:40

Національна Премія Retail Awards 2017: українці обрали COMFY кращою мережею супермаркетів електроніки та побутової техніки

28 лютого відбулося значуща подія в сфері рітейлу — церемонія нагородження Національної Премії Retail Awards 2017 «Вибір споживача». Щороку в рамках премії визначаються лідери споживчих симпатій роздрібного ринку України.

Щорічно проводиться глибокий аналіз ринку роздрібної торгівлі та анкетування його учасників. В результаті формуються номінації премії. Підрахунок голосів споживачів і експертів ринку проводить Дослідницький партнер Retail Awards — компанія DigData. Номінантів оцінюють за важливими для покупців критеріями: цінова політика, асортимент / набір орендарів, розташування, зручність, впізнаваність бренду, сервіс, програми лояльності тощо.

Премія «Вибір споживача» заснована в 2011 році. Церемонія нагородження — одна з найбільш очікуваних подій в сфері рітейлу, адже визнання і лояльність споживачів є найважливішою оцінкою роботи роздрібних мереж і торгових центрів.

Переможці визначалися шляхом онлайн-голосування та оцінки експертів. Проголосувати онлайн міг кожен охочий після Facebook-авторизації. Мета анкетування респондентів — визначити кращі торгові центри і роздрібні мережі на думку споживачів.

Наталія Кошова, директор з маркетингу та e-commerce COMFY: «COMFY отримує цю нагороду з 2013 року. І кожен раз це почесно і відповідально. Тому що вибір споживача — найголовніша оцінка нашої роботи. Кожен день величезна команда COMFY працює для того, щоб жителі України голосували за COMFY і робили вибір на нашу користь. Дякуємо нашим клієнтам. А ми будемо продовжувати вдосконалюватися, щоб бути ще краще».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: