02/02/18,

12:45

Маркетинг-стратегія COMFY визнана кращою за версією Marketing Media Review

Премія X-Ray Marketing Awards щорічно оцінює кращі маркетинг-компанії України, маркетинг-директорів і головних виконавчих директорів, орієнтованих на маркетинг. X-Ray Marketing Awards 2017 стала сьомою премією, організованої порталом Marketing Media Review.

Голосування-2017 проходило за класичними номінаціями X-Ray Marketing Awards («Маркетинг-стратегія року», «Комунікаційна стратегія року», «Запуск року», «Провал року», «Benchmark галузі», «СЕО / власник бізнесу, орієнтований на маркетинг») і спецномінаціями.

Свій «лайк» або «дізлайк» за номінанта міг залишити будь-який бажаючий після Facebook-авторизації. На основі результатів визначалися переможці. Голосування тривало з 6 по 22 січня 2018 року. Вага результатів голосування склала 75%, решта голосів за вподобаних кандидатів розподілила команда MMR.

Компанія COMFY перемогла в номінації «Маркетинг-стратегія року» з результатом 803 лайка. Організатори премії оцінювали комунікацію бренду спільно з командою «Сен-Тропе».

Олександр Жиляєв, керівник digital marketing COMFY: «Ролики за участю “Сен-Тропе” — це комунікація про технології, які продає COMFY, через іронію і простий стиль. Звичайно, образ цих хлопців з Полтави навмисне гіперболізований. Це сміливе рішення виділило нашу комунікацію. Дякуємо аудиторії MMR за високу оцінку».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: