search
Підписатися

logo

Google запустила в Україні сервіс безконтактної оплати Android Pay

01 Листопада, 2017, 02:36 9

Компанія Google запустила в Україні сервіс безконтактної оплати Android Pay. Відповідний додаток вже зараз можна скачати з Google Play.

Google запустила в Украине сервис бесконтактной оплаты Android Pay - Google play

З сьогоднішнього дня послуга Android Pay доступна в 10 тисячах місць, в кожному з яких українці можуть оплатити покупки безконтактним способом.

Про запуск послуги з 1 листопада стало відомо від керівника Google Ukraine Дмитра Шоломко.

“Ми – п’ятнадцята країна, яка приєдналася до цього сервісу”, – підкреслив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Як повідомляють представники Google, користуватися послугою Android Pay дуже просто. Для цього необхідно завантажити на смартфон відповідній додаток і прив’язати до нього кредитну або дебетову карту. Для здійснення платежу необхідно активувати екран смартфона, прикласти його до терміналу і дочекатися повідомлення про оплату. Скористатися послугою Android Pay зможуть тільки ті користувачі, смартфони яких підтримують технологію NFC і мають версію ОС Android не нижче 4.4.

Варто відзначити, що в додатку можна підв’язувати не тільки карти різних банків, але і картки лояльності.

Google запустила в Украине сервис бесконтактной оплаты Android Pay - фото 1

За даними MasterCard, оплачувати товари і послуги за допомогою смартфонів готові 72% українців. За даними Visa, за минулий рік кількість безконтактних платежів в Україні зросла утричі.

Нагадаємо, що Android Pay – це розроблена компанією Google система мобільних платежів, що дозволяє здійснювати покупки за допомогою мобільних пристроїв, що підтримують технологію NFC. Такими пристроями можуть бути смартфони, планшети, а також смарт-годинникі на платформі Android.

43174 0 cookie-check Google запустила в Україні сервіс безконтактної оплати Android Pay

Читайте також:

Робот-лійка на сонячних батареях
Робот-лійка на сонячних батареях
30 Жовтня, 2017, 04:21 698 9
Тим, хто самостійно любить поливати свої квіточки і саджанці, робот не потрібен, але будь-яка людина, що бажає полегшити свої щоденні обов’язки, буде щаслива дізнатися, що...
Смотреть результаты
Багатоцільова левітуюча камера безпеки
Багатоцільова левітуюча камера безпеки
У сучасному світі багато хто приділяє значну увагу захисту власного житла. Сьогодні я розповім про першу в світі левітуючу багатоцільову смарт-камеру, яка здатна забезпечити безпеку...
Смотреть результаты
Розумні окуляри для плавання з технологією доповненої реальності
Розумні окуляри для плавання з технологією доповненої реальності
Якщо Ви не уявляєте своє життя без спорту і навіть в басейні прагнете контролювати хід тренування – наступний гаджет саме для Вас. Це «розумні» окуляри...
Смотреть результаты