27/10/17,

09:53

Кращою сервісної командою в Україні визнаний call-center COMFY

25 жовтня в Києві відбулася церемонія нагородження премії DzWINNER-2017. Центр підтримки клієнтів COMFY другий рік поспіль перемагає в номінації «Краща сервісна команда».

DzWINNER_COMFY

DzWINNER — професійна нагорода контакт-центрів України, яка з 2014 року оцінює роботу фахівців в цій області. COMFY щорічно приймає участь в конкурсі з першого року існування нагороди. На 4 церемонії нагородження премії call-центр COMFY відзначений перемогою в номінації «Краща сервісна команда», а також другим місцем в категорії «Продавець року».

У цьому році на премію DzWINNER претендували більше 90 компаній, роботу яких оцінювали 35 членів журі. При виборі переможця в номінації «Краща сервісна команда» оцінюється рівень сервісного обслуговування та вміння фахівців працювати з конфліктними ситуаціями в рішенні звернень клієнтів. Представляла команду сервісу Катерина Качуренко. Друге місце в категорії «Продавець року» зайняла Оксана Нікішина серед 30 продавців, заявлених в номінації, як кращі з кращих.

«На сьогоднішній день контакт-центр — ключовий підрозділ компанії. Саме цей канал взаємодії з клієнтом забезпечує якісний зворотній зв’язок для поліпшення клієнтського досвіду. Перемога COMFY в номінації “Краща сервісна команда” — показник успішної реалізації стратегії клієнтоорієнтованості», — Наталія Кошова, директор з маркетингу та e-commerce COMFY.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: