20/03/18,

16:54

Бийся як дівчина: за підтримки COMFY у Дніпрі організовано курси самооборони для жінок

Громадський рух «Gender Stream» на чолі з Ольгою Поляковою допомагає жінкам протистояти проявам агресії у свій бік. За підтримки всеукраїнської мережі магазинів техніки та електроніки COMFY організовано курси самооборони для жінок «Бийся як дівчина».

 Згідно з даними Інституту демографії та соціальних досліджень, майже мільйон українок щороку потерпають від насильства з боку партнера. І тільки кожна десята жінка наважується повідомляти у відповідні органи про інцидент побутового насильства. У м. Дніпро за період з січня по листопад 2017 року було складено 7125 протоколів за статтею №173 / 2 ( «Вчинення насильства в сім’ї»). Статистика говорить, що найбільш поширена причина травм у жінок — побиття партнером. Багато з них виправдовують тирана і стверджують, що для такої поведінки були вагомі причини: у наявності прояв «стокгольмського синдрому».

Ольга Полякова, ініціаторка створення курсів самооборони, ідейниця громадського руху «Gender Stream»: «Сьогодні проблематика насильства набуває все більше соціального резонансу. Жінки звертаються в організації за допомогою і починають говорити про свої страхи. Проект “Бийся як дівчина” — не просто соціальна ініціатива, це відповідь на запит суспільства, один із багатьох кроків, що допомагають уникнути випадків побутового насильства».

Визнають важливість вирішення проблеми насильства і соціально відповідальні компанії. Ми переконані: необхідно об’єднуватися навколо значущих питань, щоб системно і комплексно робити внесок в боротьбу проти агресії і несправедливості. Саме тому COMFY підтримує ініціативу громадського руху «Gender Stream»: зовсім скоро 15 дівчат отримають практичні знання про те, як правильно протистояти можливим проявам агресії та не допустити принижень по відношенню до себе.

Курси відбуваються вже не вперше і мають певні результати. Ольга Руденко, журналіст, що закінчила курси самооборони для жінок, ділиться враженнями: «12 років тому я постраждала від нападу чоловіка з ножем. Дуже довго мені заважало оманливе почуття провини і я навіть не підозрювала, що можу захистити себе завдяки елементарним навичкам самооборони. Я зрозуміла, що не потрібно обирати між силою та красою. Можна розвивати себе у всіх напрямках. Єдина людина, яка зобов’язана піклуватися про тебе — ти сама».

Курси починаются 28 березня та триватимуть впродовж трьох місяців. Заняття відбуваються два рази на тиждень. Кількість учасників обмежена (15 жінок).

Якщо ви з м. Дніпро та  бажаєте взяти участь у курсах самозахисту, будь ласка, скористайтеся формою за посиланням. Участь безкоштовна.

Зберігай спокій та бийся як дівчина.

info_UKR_2-01

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: