search
Підписатися

logo

Годинник Apple Watch допоміг скептику виявити проблеми з серцем

05 Квітня, 2019, 10:01 9

Як ви мабуть пам’ятаєте, у Apple у вересні вийшла нова версія Apple Watch і, крім збільшеного екрану і безлічі інших корисних функцій, в них з’явилася можливість робити справжню електрокардіографію. За запевненням Apple, це не якась там проста фішка, а можливість смарт-годинника заміряти справжні електричні поля, які утворюються при роботі серця власника, нехай і в спрощеному вигляді.

Як і слід було очікувати, анонс цієї функції не залишився непоміченим у мільйонів скептиків, особливо, з огляду на те, що перевірити її не було можливості у багатьох власників з інших країн – ЕКГ працювала тільки для жителів США. Однак, після недавнього оновлення прошивки, ця функція запрацювала і в ряді країн Європи і з одним з таких скептично налаштованих власників сталася історія – повчальна і зі щасливим фіналом.

Часы Apple Watch помогли скептику 2

Власник Apple Watch 4 з Німеччини ставився до функції ЕКГ, якою обладнаний його смарт-годинник, з недовірою і навіть не надавав їй значення. Таке ставлення, звичайно ж, було виправдано – по-перше, функція занадто крута, щоб бути правдою. По-друге, її як мінімум не можна було перевірити чи випробувати в Європі, що лише посилювало недовіру до неї. І яке ж було його здивування, коли після чергового оновлення і появи в списку можливостей цієї функції в його Apple Watch, годинник показав, що у нього проблеми з серцем.

Дивно це було хоча б тому, що відчував він себе добре і будь-яких нездужань взагалі не помічав. Включив цю функцію навіть не заради перевірки здоров’я, а просто, тому що було цікаво. Після кількох таких проб годинник Apple наполегливо показував на наявність у нього фібриляції передсердь, що викликало ще більший подив і сумнів. Однак – здоров’я штука важлива і, хоч і з небажанням, але він звернувся до лікаря. Спочатку до свого знайомого медика, який подивився на ці свідчення і також скептично припустив помилку – мовляв, що годинник може знати про складні виміри ЕКГ ?! Але, не отримавши чіткої відповіді, німець все ж пішов в лікарню, щоб провести повноцінне дослідження за допомогою дванадцяти-канальної ЕКГ і цей діагноз повністю підтвердився.

Даний випадок не є унікальним – ще в минулому році повідомлялося про схожі ситуації, тільки в Америці.

Наші аксесуари і носимі пристрої стають все розумнішими і, саме тому, якщо ваш якісний спортивний годинник вказує на надмірний пульс, тахікардію або інші тривожні фактори зі здоров’ям, то не відкладайте це на потім, а прислухайтеся. Не потрібно, звичайно ж, відразу бігти в аптеку і скуповувати препарати, для лікування, на підставі «діагнозу» від смарт-годинника. Але звернути на це увагу і сходити до лікаря – буде найправильнішим вчинком.

75074 0 cookie-check Годинник Apple Watch допоміг скептику виявити проблеми з серцем

Читайте також:

Запущено першу мережу 5G на всю країну
Запущено першу мережу 5G на всю країну
05 Квітня, 2019, 09:48 667 8
Південна Корея, вже вкотре, доводить, що не одна Японія на всьому «сході» є найбільшою Супертехнологічною і передовою країною. Так, скромно і без зайвого шуму –...
Смотреть результаты
Хто є хто в майбутньому релізі гри Borderlands 3
Хто є хто в майбутньому релізі гри Borderlands 3
Продовжуючи серію шутерів, остання частина якого, Borderlands 2, вийшла в далекому 2012 році, студія Gearbox Software підготувала до випуску наступну частину – Borderlands 3. Випустивши...
Смотреть результаты
Тепер Google Асистент отримає голоси знаменитостей
Тепер Google Асистент отримає голоси знаменитостей
Щоб не винаходити якісь особливі штучні голоси і відразу залучити безліч фанатів, компанія Google вирішила скористатися наявною популярністю зірок Голлівуду. Ідея в тому, щоб світові...
Смотреть результаты