search
Підписатися

logo

Особливо надійні карти пам’яті для використання 24/7 – Kingston High Endurance

05 Квітня, 2019, 10:17 7

Навіть попри те, що більшість смартфонів, які сьогодні є основними пристроями-споживачами карт пам’яті MicroSD, надають значний обсяг вбудованого сховища для файлів користувача, ці носії інформації все ще активно розвиваються. І причиною тому служить безліч інших пристроїв, які мають компактні габарити і вимагають наявності сховища, яким самі не володіють. Йдеться про різні камери, відеореєстратори та інші активно-використовувані пристрої, яким необхідно постійно записувати великі обсяги відеофайлів. З огляду на великий попит на карти пам’яті саме для такого-роду пристроїв, компанія Kingston представила спеціальні продукти, які найбільш підходитимуть для цих завдань.

Kingston High Endurance 2

Карти пам’яті форм-фактора MicroSD з серії High Endurance надають власнику передове рішення для використання у всіляких записуючих відеопристроях. Перш за все ці карти розраховані на формат запису Full HD 1080p і можуть гарантувати стабільну роботу при цілодобовому використанні. Навіть сама назва натякає нам на високу витривалість цієї серії карт пам’яті, що дозволяє зберігати до 20 тис. годин відео (на карту ємністю 128 Гб).

Kingston High Endurance 3

Крім особливої ​​надійності на рівні самої пам’яті, карти мають додатковий захист від дії високої температури або морозу. Також набагато краще вони переносять удари і мають захист від рентгенівського випромінювання. Складно уявити, які ще «загрози» можуть чекати MicroSD в міру їх використання. Точно відомо лише одне – карти Kingston High Endurance зможуть витримати більше примх долі, ніж будь-які інші звичайні карти пам’яті MicroSD, в тому числі і активний перезапис пам’яті, з повним її заповненням.

Kingston High Endurance 4

Максимальні швидкості, які показує старша по ємності модель на 128 Гб досягають 95 Мб / сек на читання і до 45 Мб / сек на запис. Також покупцям будуть доступні моделі на 64 Гб і 32 Гб, які будуть поступатися за швидкістю запису – до 30 Мб / сек, чого  досить з головою для формату 1080р.

В українському роздробі ці моделі карт пам’яті повинні з’явитися з 15 квітня цього року. А їх приблизна вартість буде 359грн, 449грн і 889грн за моделі 32Гб, 64Гб і 128Гб відповідно. Якщо у вас є відеореєстратор, камера спостереження, екшн-камера або просто смартфон, на який ви багато знімаєте відео в Full HD, то ці карти пам’яті стануть для вас найкращим вибором.

75076 0 cookie-check Особливо надійні карти пам’яті для використання 24/7 – Kingston High Endurance

Читайте також:

Годинник Apple Watch допоміг скептику виявити проблеми з серцем
Годинник Apple Watch допоміг скептику виявити проблеми з серцем
05 Квітня, 2019, 10:01 653 9
Як ви мабуть пам’ятаєте, у Apple у вересні вийшла нова версія Apple Watch і, крім збільшеного екрану і безлічі інших корисних функцій, в них з’явилася...
Смотреть результаты
Запущено першу мережу 5G на всю країну
Запущено першу мережу 5G на всю країну
Південна Корея, вже вкотре, доводить, що не одна Японія на всьому «сході» є найбільшою Супертехнологічною і передовою країною. Так, скромно і без зайвого шуму –...
Смотреть результаты
Хто є хто в майбутньому релізі гри Borderlands 3
Хто є хто в майбутньому релізі гри Borderlands 3
Продовжуючи серію шутерів, остання частина якого, Borderlands 2, вийшла в далекому 2012 році, студія Gearbox Software підготувала до випуску наступну частину – Borderlands 3. Випустивши...
Смотреть результаты